• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,pa ti si tako dobar kupac da bi ti ja salatu poklonila.Naplatila bih ti samo ambalažu.I PDV. :icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a kaj drugo nego opet radna nadjelja...od jutra se zajebavamo z traktorom još nešt slažemo...sad ga lijepo zatvorili svu kabinu istapacirali,stavili radio u kabinu i nakraju moramo mi to i isprobati al je več bilo 21:00 sat i naravno da sprobamo kak ide najglasnije i kak god glasno sviralo čujemo mi susedu kak se dere "pa kaj ste vi bnoreli pa kaj niti v nedeljo nemate mira kaj nej nekaj delali,dete ste mi zbudili i ve tu beči kaj noro" a mi krepavali od smijeha..:icon_fU:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jeba vas plug zemite kantu 25-30 litri punu kuruze u zrnu pa u svaku ruku pa da vas vidim ;))
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
a kaj drugo nego opet radna nadjelja...od jutra se zajebavamo z traktorom još nešt slažemo...sad ga lijepo zatvorili svu kabinu istapacirali,stavili radio u kabinu i nakraju moramo mi to i isprobati al je več bilo 21:00 sat i naravno da sprobamo kak ide najglasnije i kak god glasno sviralo čujemo mi susedu kak se dere "pa kaj ste vi bnoreli pa kaj niti v nedeljo nemate mira kaj nej nekaj delali,dete ste mi zbudili i ve tu beči kaj noro" a mi krepavali od smijeha..:icon_fU:

CCCC ljudima nedate ni spavat:(punch):
Ja sam dok sam išao u srednju šarafio po tomosima noč i dan,X puta sam znao oko10-11-12 po noči odgurat motor iz garaže 50metara iza kuče,tj preko brda da moji ne čuju tolko i onda probna vožnja,susjedi su pizdili kad sam prozuio bez pol auspuha i slično
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma johabice ja platim salatu ali zajebemo linića ,ne budemo mu ništ platili ,samo šakom među oći,joj kod mene danas katastrofa,jutros nekako resetiram komp ,kad dođu majstori postavljati novi dio električne mreže na nove stupove,jebote ne možeš vjerovati kako sporo rade,dve ekipe u 6 sati stavile nekoh 900 metara,poludio sam bez struje,idem sad malo smirit živce:icon_pai::icon_pai::icon_pidu::icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
CCCC ljudima nedate ni spavat:(punch):
Ja sam dok sam išao u srednju šarafio po tomosima noč i dan,X puta sam znao oko10-11-12 po noči odgurat motor iz garaže 50metara iza kuče,tj preko brda da moji ne čuju tolko i onda probna vožnja,susjedi su pizdili kad sam prozuio bez pol auspuha i slično

eh tak je i kod mene.. tomose znam i ja slagati a večinom atx-e a zna se najti i pokoji stariji tip...onda navečer pogotovo poljeti i poslije 1sat v noči lijepo bez auspuha ga stisnem kolko ide...a dosta put znam i rezat z flexom i varit z el.aparatom kak znam uh kaj svi šize...jedino dok motorku štelam onda odem na kraj vrta da nešize susjedi ...@Petretic ajd ak digneš z jednom rukom več od 15 put tu kantu od 30 kg skidam kapu...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se malo napililo drva jer još najavljuju snjega,cijeli dan gotovo bez struje,valjda su završili na našem terenu,popodne bio u poreznoj da vidim zašto nema prebijanja love,sjedi magare i čekaj red
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas sam pravio busilicu za rupe u zamlji za betonsko kolje. posto treba da ogradim jedan deo baste jos a kolaca betonskih imam preko 150 viska . od komsiskih kokosaka ,pasa i svinja nemogu ziv ostati niti baste sacuvati.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo ceo dan sneg pa neda raditi napolju. onda nam serviser javi za deo za hondu [platine] da su stigle da rodjaku konacno zavrsim servisiranje njegovog motokultivatora. odemo kad oni pogresne poslali. 70km uzalud, poludeli obojica. pa zar je moguce da ih nigde nema i da jos usto neznaju po tipu motora pronaci i poslati vec pogresne a pise na pakovanju. opet zovi uvoznike i prodavnice i na kraju ce biti sutra da narucimo direkt iz japana . 52eur komad .a stice otprilike kad sezona prodje jer i ovako lazu vec 2 meseca
 
B

Bobo

Guest
Isao na selo s ciljem da produzim rudu na vucnoj tanjuraci i kad sam dosao gore, poceo padati snijeg... iz inata sam posao odradio (nemam radionu) i jos uz to sve nasao neka dva crtala za IMT pa sam ih odglavljivao, podmazivao i tako...

Nista posebno, glavno da dan prodje.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danasnji dan potratio al bas potratio ovaj sugavi snijeg stalno pada pa nemogu nista radit pa me lijenost ulovila skroz pa se malo skoknulo do Zagreba i od kafane do kafane i samo:icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe bučo bar si se malo razgibal xd ...kod mene nekaj počelo padati sad poslije 8 a prije nikaj..a ja lijepo u radioni si naložil i idemo slagat staru motorku...i sastavlil sam ju sam treba još malo je poštelati i bude ko bombončić...Bobo pa kak to kaj još nisi sklepal neku radionu pa da popravljaš ko čovjek a ne da razmišljaš al bude kiša ili kaj drugo da pokisneš...
 
B

Bobo

Guest
Ne mozes sve od jednom... I radiona je bila u planu 12x10m da kombajn stane u nju bez problema ali pocele ove legalizacije i ode para u drugu stranu...

A sto je naj smjesnije od cjele te price, dok nemam neku radionu, trga se stalno neki bog, kad se radiona napravi, koristit ce kao garaza jer se nista nece trgati...


Za manje stvari imam nekadasnju garazu gdje smo 539 parkirali i tu sarafam manje stvari i tako ali bit ce... sve u svoje vrijeme...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma razgibal sam se vraga samo sam poceo kile dobivat jos malo necu moc cipele zavezat ako se vrijeme ne popravi izludit cu od dosade:(devil):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ne mozes sve od jednom... I radiona je bila u planu 12x10m da kombajn stane u nju bez problema ali pocele ove legalizacije i ode para u drugu stranu...

A sto je naj smjesnije od cjele te price, dok nemam neku radionu, trga se stalno neki bog, kad se radiona napravi, koristit ce kao garaza jer se nista nece trgati...


Za manje stvari imam nekadasnju garazu gdje smo 539 parkirali i tu sarafam manje stvari i tako ali bit ce... sve u svoje vrijeme...
onda bolje pravi odmah radionicu nego da odu novci za popravku. tako i kod mene koji deo imam u rezervi nikad neotkaze samo ono sto nemam. :(devil):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,ma čestitam ti na krasnom telencu,ti sada imaš cijeli dječji vrtić u štali,em konjič,em telence,hoćeš li možda imati i pajceke?
Danas sam imala u planu raditi u plasteniku,ali sada neću za inat.Šta meni ima snijeg pokvariti raspoloženje.I farmervg isto(on mi natrljao nos sa podsjetnikom računa za plin).Jučer sam nasipala sjemenski krumpir u gajbice,kupili smo novo sjeme jučer,pa ćemo ovaj što smo planirali saditi prodati.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh