• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice pajceki budu tek kad jorgovani procvatu,tek je nedavno gica bila kod dečka,:icon_rofl:,sad idući mjesec stižu pilići od našeg forumaša čižmešinkina:icon_pidu::icon_pidu:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo danas u radionici sklapam hondu f 400. posto platine nece skoro stare sam obradio i motoric radi ko sat. e sad dokle ce to cemo videti. valjda ce dotle stici nove od ovih nasih uvoznika lazova
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ucilo se driftat ;)


[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5sNHozHbmi4[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
a jbg,živci su me držali kad nikam ni htel speljati onda sam noril... :(devil)::icon_wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
tino pa je ne vidim tu nikakvo driftanje obicna voznja po snjegu:icon_scratch:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome imaš volje se tak bezveze navažati s traktorom bez kabine po snijegu i po toj zimi...meni se neda niti po ljeti voziti z traktorom bez kabine jer mi je nekak ljepše dok mi vjetar ne puše u lice...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Radio na kamioniću i onda otišao u posjetu drugaru u bolnicu koji je imao malo težu saobraćajku , i on je učio driftati pa je završio na VMA u Beogradu :icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jasam danas opet odmarao jer ovaj bijeli s neba curi cijeli dan a i bila mi je bolja polovica pa sam uzivao:icon_syda::(inlove)::(happy):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nešto pripravljali korita za sutra...a poslije sam tješil svinje hehe jer zutra je kolinje:drink: njima sudnji je dan:icon_hang::icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
nešto pripravljali korita za sutra...a poslije sam tješil svinje hehe jer zutra je kolinje:drink: njima sudnji je dan:icon_hang::icon_hang:

Trebo si nazvat onog s njuskala da ti ih pripremi i utjesi za sutra:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
bome imaš volje se tak bezveze navažati s traktorom bez kabine po snijegu i po toj zimi...meni se neda niti po ljeti voziti z traktorom bez kabine jer mi je nekak ljepše dok mi vjetar ne puše u lice...

nema boljeg neg kad vjetar u faci osjetiš :p::icon_lol:
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Pokretanje motora na -5 stupnjeva celzijusa je posebno zanimljivo, ubiti nije posebno za Zetora, ali mi je uvijek zanimljivo.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
malo se bavio bravarijom danas. posto sredjujem neki stari spediter sto sam kupio stigla ruda za sredjivanje danas. svu je iskrivili pa sam samo jedan deo uspeo malo ispraviti i ostatak pravio iznova.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne idealan dan za njonjanje,poslje podne sam hodao gore dolje na tavan,slagao sam antenu za jedan Tv ,ugradi ovo ono a ono ništa ,dok sam sve pobacao dodatke mali proradio,:mur::mur:,u kući je bilo malo vježbanja iz letenja,Kiki otvorio krletku i izašao sa curom na slobodu,dobro što nije mica maca bila u kući,ima zabranu prilaza pa su malo protegnuli krila,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh