• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas slago traktor nadam se da cu sutra zavrsit jer uvijek je par stvari sastrane koje treba radit pa neide sve na brzinu i pazim da sto bolje napravim:(smirk):
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Uvijek se razveselim kad Johabica nešto napiše! Toliko iskreno, realno, zanimljivo i dinamično! Pada snijeg, a ja mislila maline sadit. I onda bih sutra napisal: evo posadila sam maline, pa kako im bude. Ovako ništa od toga. Danas samo maštam o malinama. I gredici cvijeća. Kad će to proljeće? :(nod):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
aha ima jos neko ko voli maline. i ja sam ih imao do pre par godina oko 25 ari . komsija jedne hladne zime pusti stado ovaca i sve izglabale i izmrzle .tako da cu sad opet da ih zasadim posto ih volim i jako su zdrave. inace sad cu da idem da dovrsim kvacilo na hondi motokultivatoru. posto sam ubacio dizel [kipor ] dolazi mi do losijeg razdvajanja prenosa [kvacila] koje je preko kaisa pa sam pronasao sad najbolji sistem koji dobro funkcionise a i fabricki mi se nesvidja posto su cesto pucali kaisi. e sad nece moci. malo pre sam isao da slikam kolegama kako se vade stakla iz vozila
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bolje rećeno šta bi radil danas mislim isto šta i moj mačak
pict0454j.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Vica,a šta ak je maca?Nek ju farmervg samo čuva doma-da ne dođe na loš glas. :icon_weed:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice to je mačak i to na dobrom glasu:icon_weed:a ima ti jedna kad je pjevac iišel koku :icon_anal:a ona si misli ak mu odma dam druge koke če misliti da sam laka pa poćne bježati onda se razmišlja pa ako mu pobjegnem ostaču bez:icon_anal:zato bi bilo najbolje da se spotaknem i padnem..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sad cu ja ko ovaj macak malo odmorit traktor sam slozio snijeg mi se ne cisti tak da cu sad fino uzivat:icon_e_biggrin:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Joj Vica,a šta ak je maca?Nek ju farmervg samo čuva doma-da ne dođe na loš glas. :icon_weed:

joj johabica ,dal je macak ko napisano ili maca neznam. samo znam da ovih noci nedaju spavati, zato sam se i zezao malo.a i ko je mace sacuvao ako se same nezele cuvati .
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
danas je bilo bežanije ispod kipe na man-u tga nekaj sam prčkal po njemu kad je pukel vijak od sviječe i kipa krenula prema dole.ak mi Bog nije dal toliko pameti da potklocam kipu bar mi je dal dobre reflekse i brze noge
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas je bilo bežanije ispod kipe na man-u tga nekaj sam prčkal po njemu kad je pukel vijak od sviječe i kipa krenula prema dole.ak mi Bog nije dal toliko pameti da potklocam kipu bar mi je dal dobre reflekse i brze noge

nikaj se naj..i tata i ja smo bežali isto tak od kipe na manu..bil je upaljeni i mi smo digli kipu na stran i pregledavali smo neke lajtunge za zrak i mali brat je došel u kamion i slučajno okrenul regulator na dolje i kipa se naglo počela spuštati a mi bjež:(whew):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kakva crna teretana :p doma diži plug xD

ma netreniram ja u teretani ..od frenda stari ima teretanu pa znam ponekad svratiti tam kaj frende iz osnovne zajebavam :D neda se meni trenirati v teretani rajši nekaj radim doma nego kaj bi treniral...
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
nikaj se naj..i tata i ja smo bežali isto tak od kipe na manu..bil je upaljeni i mi smo digli kipu na stran i pregledavali smo neke lajtunge za zrak i mali brat je došel u kamion i slučajno okrenul regulator na dolje i kipa se naglo počela spuštati a mi bjež:(whew):

to je relativno sporo ovde je ulje išle ko lude van spasila me samo druga sviječa da ima samo jednu nebi stigel zbresat
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to je relativno sporo ovde je ulje išle ko lude van spasila me samo druga sviječa da ima samo jednu nebi stigel zbresat

nije baš sporo...to je prijašnji gazda nekaj kemijal drugačije ventile i puno brže je išlo nego na "normalnim"ventilima...a kak ti je to opče moglo puknoti..jel prije puštalo ili kaj??
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
nije baš sporo...to je prijašnji gazda nekaj kemijal drugačije ventile i puno brže je išlo nego na "normalnim"ventilima...a kak ti je to opče moglo puknoti..jel prije puštalo ili kaj??

Hrvatska kvaliteta ove nadogradnje kaj radi Kurelja nevaljaju na org njemačkim kipama nije ni jedan još pukel a na ovim drugim pucaju sami od sebe to je strašno kak je nekvalitetno napravljeno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh