• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e danas bio na predavanju u sirani Gligora predavali su iz firme bio-pharm-vet
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ustajanje u pola sedam,setnja sa psima sat vremena,dorucak (sam preskocio) ,otiso u grad po nabavku,oborio dva kubika drva,dovezo kuci,opro jedno auto,na drugom zamjenio amortizere,popio sa drustvom pivce i evo me tu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne trpao zob u vreče,malo popričao sa kolegom ŠANANOM,prolazio sa svojom boljom polovicom pa malo pristao,otišao brzinski do mlina,popodne završio sa zobi,sad palo jedno turbo tuširanje jer se tako fino prašilo da mi jedna strana pluča još nije proradila:icon_eyes::icon_eyes:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo i ja sam zavrsio sa farbanjem i otkanjanjem kvara na plugu . sad malo sredjivanje radionice stize na red jer ko da je bomba pala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
@vica , čime se inače baviš , neki servis ili ... ?

ja danas dovršio sklapanje rusa , sada ima punu snagu i radi uredno , čak sam i kočnice sredio , a bile su :mad::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Presađivanje rajčice i paprike već četiri dana.Još sutra i bude gotovo.Da sam bila pametna pa napunila kontejnere sa zemljom ranije,bilo bi sve gotovo jučer.Ali nisam.Pa sad osam tisuća presadnica umjesto tri,radim pet dana.Ima dana.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ujutro se ispumpavala neka vodurina iz jednog podruma,poslje otišao na neko ubijanje mozga o raznim direktivama i malo predavanja od jedne kemijske kuče,poslje podne otišao i poljubio nešto kunića kod Saraje za gnojivo ,sad idem ubiti dosadu malo na komp:icon_jook::icon_jook:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
po ne znam koli put bacao ovo bijelo gov*o....:(envy):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Prošao četiri godišnja doba i sve moguće nepogode da dovezem malčer što sam kupio :(whew):

photo0042lg.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma kod mene ni trunke snijega ali kada sam išao po malčer na dva planinska prevoja snijeg je bio oko metar a i u povratki kada sam bio padao je
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se malo prolunjalo po Mađarskoj,bili neki forinti u novčaniku,već se počeli pljesnivit pa ih ja malo prozračila,kupilo se nešto korisno,nešto onako,pojele se hurke,e, ne može se u Mađarsku a da se ne pojedu hurke s nogu,fučkaj ti restorane i fine hotele,kad hurku uhvatiš prstima i gricneš je s nogu slasnija je od što su nam ono neku nedjelju ponudili u jednom finom restoranu,ah,da,teleći biftek s tartufima,e im nisam htjela,pa su nam nudili trgance sa sirom kao specijalitet,bem ti specijalitet,taj sam specijalitet jela deset godina skoro svaki dan kada sam bila snaha,uvijek kada smo došli navečer iz polja kući,što će se na brzinu skuhati-trganci sa sirom ili sa slaninama(to je slana kosana mast za ove mlade koji pojma nemaju),godina ima tristošezdesetpet dana,a mi smo pojeli petsto kila trganca na godinu,plus voda,znači možda i šesto kila,pa onda,bem ti trgance kao specijalitet u finom restoranu za pedeset kuna porcija,hurka je zakon,i kada budemo išli sljedeći puta u Mađarsku,šta će se opet pojesti-mađarska hurka.A ići će se morati-ostalo mi forinta ko u priči.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo jučer bio fašnik pa nisam uspio slike stavit

svetokriški poljoprivredniki ;)
trebali smo ic sa vise traktora al moj tata je imo vatrogasni ispit pa nije mogo nas pratit sa 4 žmigavca xD a frendu je nešto puklo na traktoru tak da nam je samo ursus bio opcija

ja sam ovaj u plavom s vilama ;)

61704_543028672396384_541673877_n.jpg


529457_543028255729759_1259502172_n.jpg


404959_543028789063039_1012764905_n.jpg


555935_543023889063529_317366367_n.jpg


149922_543023562396895_675075669_n.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe slabi ste vi tino :D kod mene išao Deutz dx 160 same 150 novi deutz fahr 160 ks i još jedan z šleperom...i ostali...ali ajd u duhu teme ..poslije škole nekaj malo pospremal garažu a poslije brisal nepotrebne datoteke na kompu...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hehe slabi ste vi tino :D kod mene išao Deutz dx 160 same 150 novi deutz fahr 160 ks i još jedan z šleperom...i ostali...ali ajd u duhu teme ..poslije škole nekaj malo pospremal garažu a poslije brisal nepotrebne datoteke na kompu...

ma sve se promenilo,planirano je bilo dosta toga i na kraju je bil samo ursus i tacka :p
je,tu kod nas nema veci traktor od same explorera 95 xD
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh