• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sveta nedelja,malo se grudao sa klincima,malo na komp i prođe dan,nego johabice el više pogino taj miš ili još uvijek je otvorena sezona lova na njega i bratiju
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Ajkula,kaj uopće pitaš-bilo je to ovako-pšenice sam razmetala i rasijala da ti srce stane,stavila sam ljepilo(sviježe kupljeno,u grad smo išli po njega),na pet kartona,,lijepo sam napravila četverokute od lijepila,a u sredinu sam stavila kockice sira;tako sam vidjela u crtanom filmu,kockice čokolade i suhe grožđice.Nisu niti taknuli,nego su mi bezobrazniki pojeli još slijedeće noći dvadesetak komada.Aaaali,onda je dalje bio mir.I vidim ja jučer-krepani miš.I još jedan.I još jedan mali.Tako,nek se sada misle-pojesti petstotina paprika,pa jel to normalno?Došla maca na vratanca.:axe::axe::axe:
Danas se zbrajala šteta gozbe u plasteniku,sada je već sve lijepo niklo što se ije pojelo,srećom,uvijek posijem više nego mi treba,iskustvo me naučilo da se puše na hladno,a ne kada se opečeš.Tako ću sutra posijati još samo ono što mi treba za brata,on uvijek sadi kasnije od mene,pa srećom nisam prije sijala i njegovo,tko zna,možda bi miševi bili pozvali i susjede na večeru,pa bi šteta bila veća.:p
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znaci nepozvani gosti zavrsili svoju gozbu, nevalja stavljat ljepilo na karton jer karton brzo osusi ljepilo bolje stavljaj na komadic plastike tak ja radim i love se samo tak!!!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas me skoro za srce zgrabilo...tovaril sam drva iz tački u kante i odjednom z krova doletelo puno snega i to kaj me štrajfalo po ramenu ali fala bogu i nacurelo mi ga je podosta za vrat.. :D
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
poslije škole rastavil kotače na biciklu i stavil nove glavčine i nove kruglice(ne stavljam vjence jer se brzo drobe dok se vozim samo po zadnjem kotaču)gume napumpal na 4 bara i sad sam se preporodil kak lako ide mada ima gume široke 6 cm
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pravo bi pitanje bilo-šta smo radili noćas-bauljali po plasteniku, grizli si živce,budili susjeda električara jer nam nestalo struje.Jedinama u ulici,selu i šire.A u plasteniku flanci.Ovisni o struji.Onda susjed riješio problem.Bilo nešto sitno.Ali se dalje spavalo na jedno oko.I ne u krevetu,nego dnevnoj,gdje se vide stendice i čuje negodovanje telefona ak ostane bez struje.A i tv je bio upaljen do pred jutro.Sigurno je sigurno.Tak.A sada idem vidjeti u plastenik jel sve u redu.Čini mi se da je vani hladno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
AHA johabice to su se rođaci od onih poginulih miševa krenuli u protunapad i sad ne biraju sredstva,sada ti njima za osvetu postavi karabita u rupe i zapali al bude jurnjave,to sam kao klinac volio raditi ali me i koštalo batina:lol::lol:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Danas rad u radioni, prepravljanje vučne freze u direktnu, sad kava pa u radionu spremit alat, i biće dosta za danas.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Danas ništa , samo istovario jedan bager sa šlepera što je došao iz CH i kuliram :drinkers:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Do deset se bolovalo.pa se malo radilo u plasteniku,pa se opet bolovalo,pa malo po kompu,pa se radilo,pa se naručilo nešto za jesti(oh koje nešto-pica),i tako cijeli dan-bolovanje-posao-komp,bolovanje-posao -komp....Sada se samo boluje i komp.A onda slijedi kupanje,bolovanje.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao johabice,dali ta viroza popušta ili se ti nisi primila preporučene medicine,eto danas se išlo pomoći tastu nekakvu svinju zatući za neke kupce,poslije podne bili nekakvi kupci pa uzeli jedne valjke ,malo se cijenkalo ali nisam se dao ,dogovor je dogovor,eto sad sprobavam neko fino vino iz okolice Zeline i mogu reći da je vino :icon_jook::icon_jook:,mljac
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo i ja danas se patim kod kolege pola dana. dotero mi pandur [milicioner] opel kadeta osto mu u 5 brzini. kolega ko pravi nije ni pogledo kaze otisao menjac i kupe drugi i svrati do mene da ga zamenimo posto nije nikad menjao na opelu. ja dodjem pocnem razvrtati kad dole otkinuli vijak sto drzi menjac za nosac. ja ga podignem na dizalicu on salta normalno. onda pitam i jednog i drugog jeste li vi kledali u cemu je problem. gledaju me ko ovnovi i nijednog odgovora. ajd sad sta bilo bilo. napati se da izvadim zalomak ,kad i birac iskrivljen nema rikverca. pa skidaj cekic u sake pa ga lepo pocastim i ispravim. proradi sve kako treba i sad se pitam ko je ludji ,pandur koji otkine nesto sto je skoro nemoguce ,kolega mehanicar sto nema pojma ili ja sto ispravljam njihove gluposti
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe a hebiga nije za svakoga sve...pa kak su to uspjeli?? nego da se vratim temi...kroz noć mi se zmrzel lanac na biciklu :(whew):i ja probam ujutro i nikak nejde ali nakraju sam nekak uspel dojti do vlaka a poslije škole sređivali traktor stavljali novu instalaciju,retrovizore i njihove nosače i ima još dosta toga za napravit...sad lijepo u krpe jer se treba stati opet v 4 kaj se pe na vlak za školu...:s:
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Juče mi je dobrodošlo malo razgibavanja. Motornim trimerom sam pokosio šašinu 20-tak ari. Kako se brzo radi, po četiri reda u jednom zahvatu. A eto neko jos to radi ručno što ume da bude i te kako mukotrpno i dosadno.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja malo restauriram staru prikolicu. ima preko 45god. zardjala a stranice i pod truli nacisto. e danas sam zavrsio sa sasijom i osovinama ofarbano i drveni pod postavljen. sad malo nek ceka finansije za stranice.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh