• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
U ovoj prići se samo spominje Johabica ja sam se naradila od jutra do mraka kuham pospremam pa u plasteniku malo ispada da Johabi ništa neradi mislim da se tu radi o ženskoj uroti prema muškarcima ;)

O,farmervg kak si pogrešil,pak nisi primjetil da ja Johabi dal prijedlog da se ruča u restoranu?Kak onda ništ ne radi?:lol:
Ma,moj ti muž zlata vrijedi,mi imamo neku podjelu rada-zna se što je čije,a ako kome zašteka,uskače se u pomoć.Ako ti kažem da si moj muž sam opere hlače ili majcu ako treba,što bi rekao.A zna ponekada i izvaditi rublje iz perilice i staviti na sušenje.I pritom ga uopće nije briga hoće li ga susjede vidjeti(dobro,ima još jedan takav suprug tu odmah prekoputa nas)Radimo mi uvijek zajedno,ali neke poslove ja uopće više ne radim,a neke on uopće ne radi.Tak je to.I jako nam lijepo ide.A najbolje nam je kada se zavalimo zajedno na trosjed.:lol::lol::lol:Moram priznati da u zadnje vrijeme sve češće nešto napravi umjesto mene,primjetio je da me godine sustižu i da gubim polet,pa podmeče leđa.Zlato moje.:heart:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
farmervg vidiš kak te čeka u malo starijim godinama lijepi tretman , lijepo je to johabica opisala , uči , uči , kad buš malo stariji vidiš kak ti bude lijepo
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ništa,ama baš ništa,i suprug isto tako,ali on je to odradil puno bolje od mene.:p:p:p
 
Z

zeleno zagorje

Guest
daj navrati malo u zagorje , imamo mi posla do bola , da vam ne bude dosadno , a da odma nabijete i kondiciju za ove vaše radove u plasteniku kad počnu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
daj navrati malo u zagorje , imamo mi posla do bola , da vam ne bude dosadno , a da odma nabijete i kondiciju za ove vaše radove u plasteniku kad počnu


Ma nema šanse,kad je bal-nek je bal,i dok ne prođe maskenbal,nikakvog se ozbiljnijeg posla ne prihvačamo.Sada samo nešto lagano,večinom se sjedi i duboko razmišlja,a ponekada samo sjedi.:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

Kad ja za šest-sedam godina budem penzionerka,neću se maknuti sa fotelje,a kada dobijem mirovinu najprije ću platiti račune,a onda ću svaku preostalu kunu potrošiti na penzionersku zabavu.Tak!Koji posel.Trideset treća godina staža mi ide,ni mi dost?Ti bi mi nakalemila još svašta,jok,nemore seko, malo sutra,morgem,figu,slikaj se,koliko još toga znam,ali sam preozbiljna za takve izraze pa ću ovdje stati.:lol::lol::lol::lol::lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
rastavljali auto..ujutro sam se još vozil u njemu(iz zahebancije) i sada je bez ičega tj sve smo sposkidali s njega kaj se dalo :D i tak prođe cjeli dan
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja danas standardno ujutro kava , pa nahranio koze , pa malo ratkao oko traktora pa opet nahranio koze i sad odmor do sutra ujutro
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
danas riješio višak pijetlova:
 

Prilozi

  • pijetlovi.jpg
    pijetlovi.jpg
    30.8 KB · Pregleda: 59

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas je bilo upoznajmo zagorje:D navozili se po tim bregima tak kaj nam je slabo bilo..išli smo po kuku za auto i pitamo čovjeka kud je najbliže doči do njega i on nas uputi po samim "selendrama"..dobro da je naišao prometnik kaj smo njega pitali jer bi valjda došli prije do zagreba nego do tog sela koje je 15 km prije zagreba :D
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
mi želuce,srca i nogice stavljamo u juhu i to se poslje izvadi iz juhe i jede se:finga:

kod nas se znaju noge staviti u juhu , ali pretežno se od toga pravi rižot i to je za prste polizati
 
Z

zeleno zagorje

Guest
danas je bilo upoznajmo zagorje:D navozili se po tim bregima tak kaj nam je slabo bilo..išli smo po kuku za auto i pitamo čovjeka kud je najbliže doči do njega i on nas uputi po samim "selendrama"..dobro da je naišao prometnik kaj smo njega pitali jer bi valjda došli prije do zagreba nego do tog sela koje je 15 km prije zagreba :D
koje je to selo ako se smije znati
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
selnica je kod marije bistrice , a može se doči iz više strana zavisi od kud si ti dolazio, vrlo lako samo ti je vjerojatno krivo gazda objasnil

Ma gazda je krivo objasnil...i malo smo lutali i uspjeli nakraju načI...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh