• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
Danas se ide opet orat

Nećeš valjda danas na zadnji dan stare godine u brazdu :scratch
Daj barem nabaci koju ukrasnu kuglicu i par onih kinesnih lampica na traktor :)
I ne zaboravi nešto za :drinkers:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Nećeš valjda danas na zadnji dan stare godine u brazdu :scratch
Daj barem nabaci koju ukrasnu kuglicu i par onih kinesnih lampica na traktor :)
I ne zaboravi nešto za :drinkers:

Ma jbg kaj se mora mora se nego danas je bil baš dan za oranje zmrznulo je a deri s IMT 752 1x16 da viš kaj smo izorali al kad smo išli doma zmrznil sam se ko...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
gledam jučer na TV u kako gospoda neznaju kako ubiti višak nabitih kalorija,našao sam ekološko riješenje,počeo sam danas čistiti trnje po međama,fino odeš 2-3 km pješice,pa ručno sa kosijerom mlatiš,pa po gnjecavoj zemlji nazad ,osječaj je neprocjeniv:lol::lol::lol:,popodne se vozio utaman do mlina eh kad čovijek ne nazove nego kao muha na gov*o,predvečer nas obišao župnik u blagoslov kuće i sad miiiiiiir:partyman::partyman:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
gledam jučer na TV u kako gospoda neznaju kako ubiti višak nabitih kalorija,našao sam ekološko riješenje,počeo sam danas čistiti trnje po međama,fino odeš 2-3 km pješice,pa ručno sa kosijerom mlatiš,pa po gnjecavoj zemlji nazad ,osječaj je neprocjeniv:lol::lol::lol:,popodne se vozio utaman do mlina eh kad čovijek ne nazove nego kao muha na gov*o,predvečer nas obišao župnik u blagoslov kuće i sad miiiiiiir:partyman::partyman:

si možda išao bišćanu u mlin?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
:madmana::madmana:Danas najviše molil boga..ujutro htjeli iči u šumi i stavil punit akomulator na traktoru i probam upalit motorku i neče upaliti nit za boga i nazad ju pregledam i poštelam opet i onda je dobro radila..na traktoru se razletel akomulator a punil se samo jedan sat pa prali naprijed traktor i još kao šečer na kraju razleti se lager na rotoru na velkom fleksu pa nisam mogel niti zrezati dokraja...danas sam bome imal sreče..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kolega za ubuduče,ne kreči sa poslom u petak ili subotu obavezno se dešavaju pehovi,malo šale al hebi ga sve što se koristi mora se polomiti ali da je previše je,bude valjda bolje:prayer::prayer:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ma htjeli smo nekaj iti počistiti ipak dok smo svi doma..a nakraju nismo nikaj napravili..
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
i meni se razletjeli dosad dva akumulatora a uzrok tome je ako ga puniš a začepljena mu oduška i onda ga zaalnasuješ onak toplog i čim kresneš on grune ko bomba..sreća da nije nikome kiselina otišla u oči..ubudeće se nealnasuje sa pripunjenim vrućim akumulatorom..:mad:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e ja sam danas imao svinjokolju
bila dva komada jedan 140 kg. drugi 120 kg.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Punil se i BUM ..tata kaže da mu se to nikad još nije desilo da se razletel ali za sve postoji prvi put..uvjek se punio tak sa zatvorenim čepovima i nikad problema..inače taj akomulator je znal prije zajebavati od kak je kupljen mu je jako snaga opadala i nosio ga je 3 put na zamjenu ali oni su rekli da su ga pregledali i izmjerili i da je držal snagu..napunil se na 13 i nešto i drugi dan je več bil na nešto manje od 11 mada je bil odpojeni od svega.ndok je eksplodiral za 5min smo upalili traktor z njim bez problema da ga otpeljam kaj ga operem z mini washom
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e mali plavi trebao si dok je još nešto valjao napraviti kratki spoj na njemu i nek se serviser sa njim zeza a ti bi dobio novi akumulator
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
e mali plavi trebao si dok je još nešto valjao napraviti kratki spoj na njemu i nek se serviser sa njim zeza a ti bi dobio novi akumulator

Ma isto sranje od akomulatora bi dobil jer poslije sam čul da se svi na njih žale...i sad smo doma našli nekog kaj je stajal najmanje 3god i imal je snagu11.8 i sad smo toga stavili.....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-ha,šta smo radili danas.E,ovako-danas je kod nas malo proščenje,ono,ftičeki se ženiju.I ja svake godine na današnji dan pozivam prijatelje na ručak,kuham,spremam,od jučer popodne,poslužujem,i kasno navećer umorna ko zemlja padam s nogu.Aaaalliiii,danas nisaaaam.Nisam nikoga pozvala,u podne smo se ja i suprug spremili i otišli u restoran na ručak.Reko on meni sinoć-ženo,ništa sutra ne spremaj,idemo u najbolji restoran,zavrijedila si.Aha?
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma da ,baš ko što si rekao.:p:p:p

U ovoj prići se samo spominje Johabica ja sam se naradila od jutra do mraka kuham pospremam pa u plasteniku malo ispada da Johabi ništa neradi mislim da se tu radi o ženskoj uroti prema muškarcima ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh