• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ah samo troši (ima se meže se vala dragom bogu) sam se nemoj SMAKNUTI...

Ma šta da reknem-i to nije sve,nastavak slijedi dok odem u Zg,pošto u Čakovcu nema (brojkama i slovima)niti jedne kožne jakne ili kaputa.Nula,jedna velika nula, O.A ja bih baš htjela...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Lagano obavljeno sve oko kupovine samo onog najnužnijeg,ovaj Božić bude u duhu skromnosti,kriza:partyman::partyman::partyman:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
klali pečenice 3 kom. 1 sebi 2 za prodaju i janjca od 48 kg zaklao i prodao po 20 kn/kg

- sutra se peće
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nastavak od prije-kupljena još jedna jakna,još jedne hlače,još jedna haljina.Baš sam sretna što postojim,(istina da je muž pomalo počeo okretati oči,ali sam ga psihički pripremala zadnjih mjesec dana,tako da još dobro drži):p:p:pkupit ću si još,sada neću reći što,kada odem u Zg,kupiti ću si sve ono što nisam imala vremena niti volje cijele godine.:p:p:p:p:p
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
eto naložio vatricu i lagano se zagrijavam ja i gica, biti će do naveće i pećeno pa ću odmah toplu glavu podjeliti sa bečarima (sinovima 3 i 4,5 g.) bratom i roditeljima, pa zaliti sa litricom vina i u krpee, sutra opet kod kuma klat i ispeći janje
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@johabica

Jel to kriza srednjih godina uzima danak :p

No,no,ovo su već teške insinuacije,ali ajde da budem iskrena,ponekada se ni sama ne mogu odlučiti,jesam li u kasnoj mladosti,ili sam u ranoj starosti.:p:p:p:p:p
Baš si sada potrefio mome mužu,dao si mu argument više da me pokuša zaustaviti u šoping pohodu.Nema šanse,a još su mi uz to i noge bose.....:rolleyess:
Eto odgovora na pitanje šta smo radili danas-jedni su kuhali ručak i radili planove za "nastavak slijedi"(pa i sve dobre serije se emitiraju u nastavcima :lol:),a jedni još razrađuju taktiku kako planove spriječiti.:rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja vjerujem da je johabi bio kod šporeta i pripremo objed :weedman::weedman:,to si ti johabice dobila božičnicu pa da se potroši dok nije sve poskupjelo,eto danas se baš i nije previše radilo osim standardnog i donio se bor za blagdane ili je jelka ,ma nema veze bitno da su blagdani,ah da morao sam u trgovinu po neke sitnice za kolače.mljac obožavam ih:partyman::partyman:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
No,no,ovo su već teške insinuacije,ali ajde da budem iskrena,ponekada se ni sama ne mogu odlučiti,jesam li u kasnoj mladosti,ili sam u ranoj starosti.:p:p:p:p:p
Baš si sada potrefio mome mužu,dao si mu argument više da me pokuša zaustaviti u šoping pohodu.Nema šanse,a još su mi uz to i noge bose.....:rolleyess:
Eto odgovora na pitanje šta smo radili danas-jedni su kuhali ručak i radili planove za "nastavak slijedi"(pa i sve dobre serije se emitiraju u nastavcima :lol:),a jedni još razrađuju taktiku kako planove spriječiti.:rolleyess:
nedaj se spriječiti , samo napred johabice, zagreb je pun daj nas malo posjeti , približi se soping centrima i ti
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj,večeras se u našoj kući dogodilo čudo!Ovako,imamo max tv godinu dana.Kabel je najprije išao uz zid ispod radijatora,po podu,pa nije baš previše smetao prilikom čišćenja.Ali nam je onda grom udario u kuću,spalio i kabel,pa se novi stavio tako da je presjekao pod između blagavaone i boravka.Tako sam ja bila prisiljena,već pola godine,svako jutro kada čistim parket,podizati kabel i prelaziti ga.Najprije sam strpljivo čekala da se to prihefta na zid.Onda je mome suprugu palo na pamet da će kupiti lajsne u koje ide kabel kako bi to lijepo izgledalo.Ja sam strpljivo čekala.Onda sam počela prijetiti da ću kabel prerezati škarama za živicu i baciti van.Onda je lajsne kupio.Ali mu je palo na pamet da ima samoljepivih,pa ih je išao zamjeniti.I zamjenio ih je.Bile su tu u kutu od šestog mjeseca.Umeđuvemenu sam još tri puta prijetila,a jedanput sam imala i škare u rukama,ali mi je onda palo na pamet da neću moći gledati tv,i zdravi razum je prevladao.I onda se dogodilo čudo!Već mjesec dana ništa ne govorim,niti prijetim,a u ovome trenutku moj muž stavlja lajsne na zid,čak me zvao da provjerim ravninu.On stavlja,ja pišem,evo hepienda.:lol::lol::lol:
Da ne pomisli netko kako je moj suprug nemaran i loš,znam ja da je radio cijele godine ko konj,ko i ja,i da je kada je i bilo vremena,nije imao snage,a niti volje.Evo,sada je odmoran,polako sve dolazi u normalu.
Evo,još se ovo danas radilo kod nas.:gitarist::gitarist::lol:

Ajkula,ja kuham,moj muž mi je par puta pokazao da zna,tek toliko da dobije na cijeni,i više neće.
Zeleno Zagorje,kada mi dođe sjeme naručeno u Zg,evo mene i moga supruga,zveti ćemo te na kavu.Naravno da od šopinga ne odustajem,nećeš sigurno vjerovati,ali u Čakovcu ne možeš niti u jednome dučanu kupiti ama baš ništa od kože.Prestrašno.Baci ponekad pogled na poštu,jer ću ti se javiti kada budemo išli.
 
Posljednje uređivanje:
Z

zeleno zagorje

Guest
johabice po kožnu jaknu ti je najbolje u Sloveniju HERMAN , imam par komada nikad pogrešno
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisi napisala u kojem gradu si kupila.Napiši mi malo detaljnije,jeli Herman dučan,ili neka krojačka radnja,adresu,ili bar približno_Osobne će nam biti gotove poslje Nove Godine,pa ako ne nađem ništa tu,pogledati ću sigurno tamo.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
HERMAN je privatna firma sa proizvodnjom kože, jakni i ostalog kožnog asortimana, ugostiteljstvo i mesnice u Sloveniji moj otac osobno poznaje vlasnika pa sam i ja tako malo preko nakog popusta uspjela u povoljnijoj kupnji , tvrtka ima 100 godišnje iskustvo , , a nalazi se odma iza podlehnika desno , a dedeka nema da mi može točno reči sutra se vrača iz Slovenije pa ču ga pitati
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh