• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bio je godišnji i za more ovo je bio ostatak a ženica se valjda zna i sama snaći dok me nema a za 920kn zapjevaj si Ljepa naša Hrvatska i obala jadranska možda če ti biti lakše
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bio je godišnji i za more ovo je bio ostatak a ženica se valjda zna i sama snaći dok me nema a za 920kn zapjevaj si Ljepa naša Hrvatska i obala jadranska možda če ti biti lakše

Dobro farmervg,ovaj tvoj prijedlog od jučer o pjevanju sam odradila danas,iako mi pjevanje baš i neide,ali iskrsnuo je novi problem-danas samo nakon pjevanja dobili račun za plin-1780 kn.Šta sada da radim,dal da pjevam ispočetka ili imaš kakav drugi prijedlog Psovanje nemoj predlagati,to sam već odradila.:axe::axe::axe:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro farmervg,ovaj tvoj prijedlog od jučer o pjevanju sam odradila danas,iako mi pjevanje baš i neide,ali iskrsnuo je novi problem-danas samo nakon pjevanja dobili račun za plin-1780 kn.Šta sada da radim,dal da pjevam ispočetka ili imaš kakav drugi prijedlog Psovanje nemoj predlagati,to sam već odradila.:axe::axe::axe:

Baš sam ti ovo zadnje mislil predložiti ali ak si to već obavila jedino rješenje je da ponoviš još jednom jer nažalost drugog načina nema na žalost svako dan sve gore i gore se živi a režije da ti pamet stane neznam dokle če to tak ili čemo mi j...t njih ili će oni satrt nas nešta se mora desiti...

farmervg to si ti negdje otputoval da nisi ženicu povel aaa ja ti svake godine idem 15 dana na teren na more sam a kad se vratim onda vodim i ženicu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice moja solucija od prije ti je bolja,probij jednu rupu za cijev iz boravka,malo montažnih elemenata za dimnjak,Senko je u tvom kraju,samo jedna velika prikolica drva i možeš baciti račun za plin u peć:partyman::partyman:,ma malo šale al svakako je jebeno,a gdje je još prolječe
 
Z

zeleno zagorje

Guest
johabice svaki onese malo drva u kuću i eto ti grijanja ko onda kad si se uselila u kuću i kurila malu peć, mi ti tak i danas , a rata plina nam je 200 kn bravo zagorci , grijemo se drvima u 8 mj i sad kad ih nosimo i uvjekkkk nam je vručeeee
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
johabice svaki onese malo drva u kuću i eto ti grijanja ko onda kad si se uselila u kuću i kurila malu peć, mi ti tak i danas , a rata plina nam je 200 kn bravo zagorci , grijemo se drvima u 8 mj i sad kad ih nosimo i uvjekkkk nam je vručeeee

Zeleno zagorje,koje si ti sreće,ja sam imala u sedmom i osmom mjesecu plin po 380 kn,bem ti seljaka,triput na dan se moraš kupati jer si prljav ko prase,ne možeš sjesti na fotelju ako prije ne odeš u kupaonu.Ajd,pa se nekako još računi plačaju,ali kada budemo penzioneri,još jednom,bem mu život,evo,moj će suprug na proljeće u mirovinu,smiješi mu se primamljivih 1680 kn mjesečno.I još,bem mu život.:twisted::twisted::twisted:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Zeleno zagorje,koje si ti sreće,ja sam imala u sedmom i osmom mjesecu plin po 380 kn,bem ti seljaka,triput na dan se moraš kupati jer si prljav ko prase,ne možeš sjesti na fotelju ako prije ne odeš u kupaonu.Ajd,pa se nekako još računi plačaju,ali kada budemo penzioneri,još jednom,bem mu život,evo,moj će suprug na proljeće u mirovinu,smiješi mu se primamljivih 1680 kn mjesečno.I još,bem mu život.:twisted::twisted::twisted:
moja johabice budi sritna sto stignes na fotelju hehehe meni da nije mobitela bio bi samo nedjeljom na forumu
 
Z

zeleno zagorje

Guest
trebaš promjeniti bojler plinski , stavi onaj štedljivi koji manje troši , nas ima 5 u kući kuhamo non stop na plin a kupaona zauzeta vječito , jedino ljeti malo nas čelije na krovu spase sunčeko nam zgrije dosta tople vode
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa danas smo moj suprug i ja nasipali i priredili 300 gajbica sjemenskog krumpira i stavili na naklijavanje.Nakon toga naravno kupanje,priprema večere,i sada ubijanje kompiča.Tako_Odmor do sutra,pa isponova.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
E pa danas smo moj suprug i ja nasipali i priredili 300 gajbica sjemenskog krumpira i stavili na naklijavanje.Nakon toga naravno kupanje,priprema večere,i sada ubijanje kompiča.Tako_Odmor do sutra,pa isponova.

Vidim ja vi ocete nama dalmatincima konkurirati s mladim krumpirom hehehehe
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ja danas zamjenio kutiju cigareta s boravkom sat vremena u ovom : http://bazeni-varazdin.hr/wp/saune/

Prvo da ti rečem,u kojoj sam sili bila,a još nisam počela loviti krte,ipak hvala ti za krtolovke,budu došle na red,vidim da su još aktivni,ali na mjestima gdje mi ne smetaju,za sada.Malo mi ih je žao,svi vole živjeti,a oni jadni ne znaju da rade štetu.
Dobro ti palo na pamet da se probrčkaš u bazenu,moj me suprug već danima nagovara da odemo na naš čakovečki bazen.Veli,poduzeti će drastične mjere i otiči sam ako se konačno ne odlučim.A to mu sigurno neću dozvoliti.:lol:
Evo,pripremilo bu se nekal za prigristi,a onda silazimo u podrum na posao,ko i jučer,jedno tristo gajbica.Tri-četiri dana i gotovo.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Prvo da ti rečem,u kojoj sam sili bila,a još nisam počela loviti krte,ipak hvala ti za krtolovke,budu došle na red,vidim da su još aktivni,ali na mjestima gdje mi ne smetaju,za sada.Malo mi ih je žao,svi vole živjeti,a oni jadni ne znaju da rade štetu.
Dobro ti palo na pamet da se probrčkaš u bazenu,moj me suprug već danima nagovara da odemo na naš čakovečki bazen.Veli,poduzeti će drastične mjere i otiči sam ako se konačno ne odlučim.A to mu sigurno neću dozvoliti.:lol:
Evo,pripremilo bu se nekal za prigristi,a onda silazimo u podrum na posao,ko i jučer,jedno tristo gajbica.Tri-četiri dana i gotovo.
nisam bio na plivanju već u sauni, a danas kolinje,čurke i švargla a sutra čvarci i kobasice.
 

Prilozi

  • 3fotografija.jpg
    3fotografija.jpg
    44.2 KB · Pregleda: 58
  • 2fotografija.jpg
    2fotografija.jpg
    42.7 KB · Pregleda: 54

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas se od ranoga jutra slagal motor od kombajna(om 352)..lijepo vjutro laganini nakurili v garaži i idemo..na kraju smo se i sami začudili kolko smo naprajli..sutra proba nek par sati radi dolje..a onda najvjerovatnije po bager i gore na kombajn z njim..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se obavilo kolinje,skratilo se dva komada,sad več lagano bole i noge jer ovaj otapajuči snjeg muka za noge:rolleyess::rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh