• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
vidim nekak ti niti nedje:finga: pa kaj tak je bilo sklisko kaj te tak mučil kaj si komaj došel gore :rolfer:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
vidim nekak ti niti nedje:finga: pa kaj tak je bilo sklisko kaj te tak mučil kaj si komaj došel gore :rolfer:

a eto vidis :finga:
onda sam naso stari crijep i stavil pod kotac i eto,upalilo je :lol::weedman::rolfer:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Štedim zimske gume stavljam samo u kritićnim slučajevima.:rolleyess:
jesi videl zagorca kak zna kad se gume mjenjaju , a da si na odmor na Bahame otišel ne bi trebal zimske gume , a tam niti zima nije pa vrijedi i komentar iz vremenske prognoze , e farmervg zašto ti je onog malog crvenog smajlića stavil zagorec primila sam danas objašnjenje da ga treba ograničeno koristiti
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Gledaj ja sam ti po struci profesionalni vozač i kad kod nas proklizi mi stavimo lance,
a smajlić izgleda da me oče isprovocirati samo dok mi dojde šaka.....
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Gledaj ja sam ti po struci profesionalni vozač i kad kod nas proklizi mi stavimo lance,
a smajlić izgleda da me oče isprovocirati samo dok mi dojde šaka.....
ja nisam profesionalni vozač , a otpeljam bager bez problema čak mi ni lanci netrebaju , jedino kaj neznam ne vozim traktor, za to bum morala uzeti dopunske satove čovjek ući dok je živ
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,danas se lijepo sredilo,nabacilo malo šminke(oh,to se otmjeno kaže toaleta,šta ćeš,seljanka ko seljanka,pedeset godina iz plastičnog češlja),i otišlo na slikanje.Istekli dokumenti,pa se već dvadesetak dana živi u ilegali.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E,danas se lijepo sredilo,nabacilo malo šminke(oh,to se otmjeno kaže toaleta,šta ćeš,seljanka ko seljanka,pedeset godina iz plastičnog češlja),i otišlo na slikanje.Istekli dokumenti,pa se već dvadesetak dana živi u ilegali.

Jel trebaš azil nešta se da srediti iz prve ruke...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ne bojim se toliko da me ne uhvate u prekršaju koliko da mi ne opandrče neku kaznetinu,pa moram opet kod suca za prekršaje ići se izboriti za svoja prava.
Joj,ipak hvala na ponuđenoj mogučnosti smještaja i,nadam se hrane,jesi li razmislio da me treba i hraniti:confused:,krene li što krivo,obavezno se javim.:lol::lol::lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne bio dežurni prijevoznik do pošte ,jer naj bliža nekoliko km a sve hebe vožnja po snjegu,poslje podne otišao u BJ staviti nove prednje šlape na auto i žena i ja otišli kupiti hladnjaču jer kolinje je na vratima a jedna nije dovoljna,sad malo ratnog stanja sa djecom sve nešto počeli izmotavati,vrijeme je da se ta pobuna sreže:partyman::partyman::lol::lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas samo laganini..kod nas danas najhlanije u HR hehe a ja lijepo idem v pol 5 vjutro z biciklom na željezničku stanicu(do nje ima oko 6 km) .. tak sam bil kaj eskim zabundani i opet sam se zmrzaval bilo je baš sam gledal -18*c.poslje škole ljepo naložil peč v garažii idem ja stavljat zimsku opremu na bic(nove gume) jer z starima mi je bilo dosta kaj sam zletel dolje kojih 5 put :lol: pa poslje nekaj prčkali po struji na torpedu i evo ti več je noć.i kak i obično nikaj sam ne stigel do kraja naprajti:madmana:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros iz vedra neba jedna ispomoć kod susjeda,trebalo samo pomoći ofuriti gicka i podići ga,nakon toga pomogao majne žena zatući 2 guske,otišao do mlina po brašno,malo grijanja prije odlaska u štalu,večernji odmor:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja danas prvi dan poslje godišnjeg na poslu odradil od 07-19

Joj,joj,joj,tko to još danas uzima godišnji dok je zima,a ne dok se ide na more.
I joj,joj,joj,tko to još radi dvanaest sati dnevno i ostavlja ženicu tako dugo samu.
i joj,joj joj,dans mi država uzela 920 kn za dvije putovnice i dvije osobne.I nek je ja onda volim.Joj.:heart::finga::rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh