• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Tak sam sretan :p
Popravio si dvije dizalice nakon mnogo mnogo vremena
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Ja sam konačno sašila zavjese nakon dugo vremena i neznam kako da vam to opišem ali moram to i sa Vama podijeliti: susjedima u selu je umrlo 5 nekakvih svinja pa su me okrivili da sam im ja začarala te svinje i umrle su:vragek:.Nisu zvali veterinara samo su ih zakopali .
Eto ima još ljudu koji žive u 14. stoljeću i vjeruju u svašta:rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja sam konačno sašila zavjese nakon dugo vremena i neznam kako da vam to opišem ali moram to i sa Vama podijeliti: susjedima u selu je umrlo 5 nekakvih svinja pa su me okrivili da sam im ja začarala te svinje i umrle su:vragek:.Nisu zvali veterinara samo su ih zakopali .
Eto ima još ljudu koji žive u 14. stoljeću i vjeruju u svašta:rolleyess:

garant neka baba Vanga šeče kod vas,:rolfer::rolfer::rolfer:,mene su nekad zvali djed bukač još kad sam bio mlađi a prijateljicu baba mrakača:vragek::vragek:,danas kišni dan ,njonjanje i duhovne pripreme za sutrašnje kolinje kod tasta:partyman::partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
Ja sam konačno sašila zavjese nakon dugo vremena i neznam kako da vam to opišem ali moram to i sa Vama podijeliti: susjedima u selu je umrlo 5 nekakvih svinja pa su me okrivili da sam im ja začarala te svinje i umrle su:vragek:.Nisu zvali veterinara samo su ih zakopali .
Eto ima još ljudu koji žive u 14. stoljeću i vjeruju u svašta:rolleyess:

Ovo je da čovjek ne povjeruje! Kako te ljude razuvjeriti, ima li uopšte smisla pokušavati!? A ima i kod mene takvih koji vjeruju u sve i svašta i stalno traže nekog krivca za sve loše što im se dogodi. Srećom nisam imao do sad nikakvih problema s tim ljudima.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja te baba-vange lako riješim , kažem im da mi ugataju da do sutra umrem , ako se sutra probudim živ dolazim im sa puškom na vrata , toliko o njihovoj uspješnosti :finga:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
istopili mast, napravili krvavice, kruhove i prezbuste, gledao pokusaj prevrtanja prikolice ( zapravo otisao sam kad sam vidio kuda to vodi ), pa istrpavali umjetno..
zapravo prijatelj je istrpavao, mi smo asistirali..



 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se bilo na kolinju kod tasta ,skratili smo dva po svim pravilima,sutra moram složiti im kobase i to je to,:drinkers::drinkers:,idem njonjati jer me bole noge ,zjev,zjev,papa:drinkers::drinkers:
 
B

Bobo

Guest
Danas oribao i ocistio daske, plazove, raonike, deflektore i crtala na plugovima te ih premazao ih mjesavinom nafte i rabljenog ulja. Prao nisam nista, zima je a na kolinju sam se dosta izmrzao... Nece strojevima nista biti od malo blata, svejedno ce na proljece samo pospadati ;)
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
i ti moras spremiti susaru te oprati i garazirati rotodrljace? :lol:

Ne to nego đubretarku,cisternu,okretač,roto kosu,kipericu,utovarivač,nač mjesto za ferkija negdje hehe
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Bobo cestitam na prinovi nek dobro sluzi uz Brenku. Za te novce je preeeedobra.
 
B

Bobo

Guest
Ajde da i tebi nadjemo nesto...

DUgo sam razmisljao prije kupovine, al posto mi je "pod nosom" da ne moram ici pitaj boga kud po ovako sirok prikljucak odluka je pala... Kazu mi da je ovo stariji, puno jaci, model rumunjske tanjurace, jer je radjena od lijevanih "L" profila (vinkla) a ne kao ove novije od laganih cjevi...

Sad samo moram obici par otpada da pronadjem dva "U" profila za nosace prednjih cistaca.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Fuj nikakvi dan za posao,blato,hladno,magla samo su sjekire falile da padaju,pospremilo se nešto od priključaka,ostala kosa za pranje li nek bude zasad pokrita,idem pripremiti čizmu možda i ja šta dobijem od Svetog Nike:drinkers::drinkers::drinkers::weedman::weedman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Fuj nikakvi dan za posao,blato,hladno,magla samo su sjekire falile da padaju,pospremilo se nešto od priključaka,ostala kosa za pranje li nek bude zasad pokrita,idem pripremiti čizmu možda i ja šta dobijem od Svetog Nike:drinkers::drinkers::drinkers::weedman::weedman:

šibu ;):finga:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh