• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo danas smo ja i tata malo šrafili po traktoru,čistili filtere od zraka i nafte,gledali di ulazi voda u filter ,nalijevali ulje u bosch pumpu i tak to...i onda odmor cijeli dan

ovaj tjedan akcija oranje
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se vozio đubar,taman me sjebali lanci da nisam uspio završiti a i malo daleko za voziti,sad odmaranje leđa:partyman::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
danas praksa,dodjem doma,na traktor i po plug do dede pa je tata jednu njivu izorao,još 4 preostaju,blato uzas
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bobo kakva ono crvena neman pod krovom,ima da Brena pjeva pod ovom tanjuračom,koliko je to široko 3 ili 3,5 m
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
rekao bi da je ono forterra pod krovom.

Bobo cestitke na prinovi. cije su to tanjurace, koja marka? rumunjke, kao sto si govorio?
jesi li i ovaj put imao maratonsku voznju? :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
pod krovom je zetor od nekih 120 ks

Ovo je lagana tanjuraca i vukao ju je traktor od 85ks u prasenju strnjaka a za ozbiljna tanjuranja se onaj iz pozadine palio ;)

Rumunjka 36 diskova, lezajevi prepravljeni na OLT kucista i zadnji cistaci su takodjer OLT. ovo je unutar moje zupanije, 1.5h do njih i 1.5h nazad... 549 ih vuce ko nista...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bobo čestitke na kupnji nek te dugo sluzi!!!:)

Dal ce se kolko usminkavat ili ostaju takve?
 
B

Bobo

Guest
Nisam od onih koji pate na farbu, nego mi je bitnije da je sve mehanicki ispravno... dakle, od sredjivanja ce dobiti dotezanje svih vijaka, uvarivanje pojacanja (trokutova, kutnika), i tako, sitnice sto ju pate...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
bobo čestitam na kupovini i nek te dugo, dugo služi. Ovo je vučena tanjirača koliko vidim, 32 diska, ali je zahvat veći nego u nošene!? Dali možda znaš koliki je razmak između diskova?
Jesu li prednji diskovi nazubljeni ili su isto puni kao zadnji? Jesi li radio snjom, kojim traktorom i kakva je za vući? Koliko si je platio ako nije tajna?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
pod krovom je zetor od nekih 120 ks

Ovo je lagana tanjuraca i vukao ju je traktor od 85ks u prasenju strnjaka a za ozbiljna tanjuranja se onaj iz pozadine palio ;)

Rumunjka 36 diskova, lezajevi prepravljeni na OLT kucista i zadnji cistaci su takodjer OLT. ovo je unutar moje zupanije, 1.5h do njih i 1.5h nazad... 549 ih vuce ko nista...

Spusti i zakreni tanjire pa da vidimo dali ih vuče k'o ništa :finga::rolfer:

@Cowboy
prebroj ponovo tanjire :partyman:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam od onih koji pate na farbu, nego mi je bitnije da je sve mehanicki ispravno... dakle, od sredjivanja ce dobiti dotezanje svih vijaka, uvarivanje pojacanja (trokutova, kutnika), i tako, sitnice sto ju pate...

Slazem se s tobom to je najbitnije da su mehanicki kako treba i da odrade svoj poso kako treba a boja kakva je je!!!!:D
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
@Cowboy
prebroj ponovo tanjire :partyman:

Vidi stvarno greška u brojanju!! :madmana: :lol: 549 ih možda vuče dignute po cesti :lol:
 
Posljednje uređivanje:
B

Bobo

Guest
549 je samo isao po tanjuracu, jer manje trosi i brze ide nego Brena... 549 i ova tanjuraca nemaju sto traziti skupa uopce, samo po cesti ih dovuci i eventualno premjestiti da ne smataju. radit ce Brena s njima, prvi utisci na proljece...

Prednji nazuljeni, zadnji glatki, cjena 8 000Kn
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh