• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Hvala!!
Vidim da ima samo "I" nož dali bi možda mogao raditi sa "X" ili "Ж" nožem tj. da pravi sitnije cjepanice.

mogo bi da se napravi i stavi takav noz
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
u 8 al matematika je koma,uvijek sam ju mrzio od do

znam,prošo sam to :mrgreen:
kod mene je bilo dobro kj mi je profa bil idiot pa kad mi je živce dignul sam se zaderal na njega pa se splasil i onda mi je na ispitu govoril ovo ide tu,ovo tu... :mrgreen:
ovo kj sam ucio u 7. razredu,ja to ucim sad u 2. srednje :lol:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
ma stajsko, do sad stalno vozil Kompaktom, al mi je bio 539 pri ruci, al eto razočaral me..

Mene moj jos ni jedanput nije iznevjeril da nebi mogel vuc prikolicu.. jest da mu je ponekad tesko, ali neda se.. :supz:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Mene moj jos ni jedanput nije iznevjeril da nebi mogel vuc prikolicu.. jest da mu je ponekad tesko, ali neda se.. :supz:

Pa ako bi te iznevjerio na ovakvoj ravnici nebi se ni zvao traktor :rolfer:

Ja danas u nabavku dijelova za T40 i onda pravio neku piksnu na njega , i svašta nešto oko kuće
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Mene moj jos ni jedanput nije iznevjeril da nebi mogel vuc prikolicu.. jest da mu je ponekad tesko, ali neda se.. :supz:

I kod mene je ravnica, al je mokar teren. šteta kaj nisam snimil koliko se mučil a kako je Kompakt lakočom to povukel razlika u vučnoj sili ta dva traktora je nebo i zemlja!
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587


Uploaded with ImageShack.usčemu žurba..tek se danas ore za sjetvu tritikala a ima još i koruze za brat pa tek onda jesenska brazda:rolleyess:
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
Pa ako bi te iznevjerio na ovakvoj ravnici nebi se ni zvao traktor :rolfer:

Ja danas u nabavku dijelova za T40 i onda pravio neku piksnu na njega , i svašta nešto oko kuće

Imam ja i pravo bregovite zemlje, ali kad na nju vozim tovarim upola manje nego na ovoj slici, a po mokrom nikad ni ne vozim gnoj.. inace imam i mf-a 155, 55 ks, pa nekad i s njim vozim, al taj traktor ne radi skoro nista, sve naprave imt-i.. :gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne palo pranje malog Milutka i popodne odvezli žena i ja Simbada i Milutka na regu.uf što su danas bili spori ,dva sata pogubio sad večeras tankam Radler u zdravlje Mladena i Ante:drinkers::drinkers::drinkers::prayer::prayer::prayer:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
došo iz škole i išlo se u zagreb u posjet dedi u bolnici,
a poslje pripreme za sutrašnje kolinje
sutra se moram probudit oko 6 da pripremimo jos sve do kraja
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
danas se ništa ne radi, leži odmara, gledao sam na 1 programu HTV-a Vukovar, sada malo čeprkam po netu tražim si neki CO2 monofazni oko 200-250A a toga baš i nema svi su na 3 faze koju nemam ni kod kuće niti na selu niti kod punca, jedino kod mojih, a ako budem kod starog stalno neđto vario stjerat će me u ***** zbog struje a da mu nešto dam za struju opet će me stjerati u ***** tako da ne valja nikako, jbg.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ništa posebno,samo skinuo bočnu kosu sa malog ferca i komplet postolje,oprao i pospremio do prolječa,dovezao slamu za idući tjedan u štagalj i sad malkice na komp pa idem vidjeti Hurem i skrkat jednog sa limunom:drinkers::drinkers:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
..............,,,,,,,,,,,,,,,,,Danas akcija pisanje zadaće haha no ko ga fućka i dalje sve po starom bitno da u školi imam četvorke i trojke dobro a :D vozio nešt drva za centralno i zatvaranje kokica,,,,,,,,,,,,.................
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Završeno jesensko oranje, sad laganini pranje i spremanje strojeva.. i naravno, priprema kombajna za žetvu..za to nikad nije prerano!:gitarist:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne bio sa klincima u Gudovcu,gledali malo male životinje,poslje palo podmazivanje prikolice za stajnjak i utovarivača,dovezao travu za dva dana da sutra na miru počistim stajnjak za ovu godinu:partyman::partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh