• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prvo se jutros jedan sat duže naspavalo,prijepodne bio kod susjeda na telenju,pa trebalo nazdraviti za zdravlje teleta,skupilo se društvo i došlo podne,poslje ručka dovezla se zelenjava kravama po onoj kišurini,prije štale jedno ljenčarenje,sad večeras bio kod istog susjeda na utovaru bikova,sad mir i malo Radlera sa narančom:partyman::partyman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
nahranio koze i otišao malo u šetnju sa pasom dok nije počela kiša a poslije ležanje isprid televizije
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za sada tri aranžmana.Nastavak slijedi,još sedam danas.Ako.Sva sam mrtva.Još da vidim prognozu za Čk za slijedeća tri dana i na posao.Je,pa za prognozu se moram skinuti sa foruma.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755





[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ATMHrGfa1tA&feature=[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
hahaha sta ti ovo zaljepljeno na SAME-u? :rolfer::weedman:

gore sam nekaj sprtljal sa postom pa sam ponovo postavil i dodal video ,a ljepil sam ovu lajsnu jer mi se odljepila
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
gore sam nekaj sprtljal sa postom pa sam ponovo postavil i dodal video ,a ljepil sam ovu lajsnu jer mi se odljepila

ni vrag da se počel raspadati??kaj to kanal kopate da tomek ščupa zadnji most na kombajnu :D
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
( ni vrag da se počel raspadati??kaj to kanal kopate da tomek ščupa zadnji most na kombajnu)
zamor materijala:oops: ,to je da voda ima kam da on ne bi greznul;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prijepodne šmuc okolo.posljepodne odnjeli prigodne stvari na groblje i poslje bušili bundeve:weedman::weedman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
prijepodne šmuc okolo.posljepodne odnjeli prigodne stvari na groblje i poslje bušili bundeve:weedman::weedman:

Ajkula ,jesi li ti katolik ili poganin?:confused:Sad bi te naš svečenik naribao ko balavca.Pa to se ne smijeeee.Srećom je božič blizu,pa ćeš na ispovjed,a-ha.
Odradile se Sisvete.Rezultat-neka kuna više i neka kila manje.:gitarist:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Ajkula ,jesi li ti katolik ili poganin?:confused:Sad bi te naš svečenik naribao ko balavca.Pa to se ne smijeeee.Srećom je božič blizu,pa ćeš na ispovjed,a-ha.
Odradile se Sisvete.Rezultat-neka kuna više i neka kila manje.:gitarist:
a što ste ljepše svi htjeli , treba nam svima malo više kuna , a malo manje kila, a , da je barem kuna koliko je kila , da čujemo kome bi bilo lijepo:axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajoj johabice,znaš ne budem išao za Božić na ispovijed da se ispovijedam gorem od sebe,ovo sa bundevama je za mene i klince dobra zajebancija ,sav sam takav a što se tiće crkve i vjere ja to držim kao dva različita pojma jer vidiš mene su moji krstili kad sam rođen a neki moji vršnjaci su se krstili 90 tih i oni su sad veliki vjernici ,ma možda i jesu jer imaju bolje aute,više love,nekoliko ženskih a ja eto sam sa svojom boljom polovicom i našim klincima,ali ja osobno uopče ne doživljavam takve ljude nastojim ne kontaktirati prenužno sa njima,ma idem ja dalje do bundeva,ove godine sam ih malo kasno posadio pa su radi suše ispale malecke ali dogodine ide popravni,a i naš svečenik prigovara i drži divane a živi i uživa u mnogima čarima poganina:lol::finga::finga::rolfer::rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma sada si me sjetio,ja se nisam krstila kada sam se rodila,niti sedamdesetih,iti kasnije,ali sm se krstila kada sam imala pet godina,i ono što najviše pamtim od toga je da mi je svečenik polijao novu naranđastu bluzicu,i ja am cijelo vrijeme nakon toga pogledavala tu mokru mrlju.Ajkula,ti baš znaš probuditi sjećanja.
Već sam napisala šta sam radila danas,sada ću napisati šta radim većeras.Ništa,malo forum,malo slušam nešto što volim,ali neću reći šta.Tako.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde johabice priznaj da slušaš narodnjake,evo ja ih obožavam,kad sam bio mlađi slušao sam tehno,dance,ali danas samo narodnjaci i dobri tamburaši:partyman::partyman:,evo johabice za tebe i tvog životnog suputnika jedna prigodna laganica,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=DFlPsQ0FUTk&feature=relmfu[/YT]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma jok,Hari Mata Hari,i slično,u mlađim danima Boris Novković,Prljavci i tako.Ma volim ja svašta,sve osim folka.Tamburaši.A najviše mi pašu recitatorske izvedbe u Šerbeđijinoj izvedbi.Čak se i moj suprug na njega navukao kada sam mu dala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo baš danas neki tužan dan,malo se obišlo groblje,tamo se obavezno sretnu neki poznanici sa kojima se ponekad čovijek čuje na taj dan jednom u godinu dana,žalosno svi smo se nekud udaljili jedni od drugih,danas malo u obilasku groblja gledim te mramorne spomenike i razmišljam gdje čovijek završi nakon ovog brzoprolaznog života,najžalosnije što kod nas na groblju puno spomenika bijele boje gdje leže mladi životi koji su otišli preko nekog reda unazad dve godine,uf budem pustio suzu,nek im je vječni mir svima našim pokojnicima koji su napustili ova zemaljska prebivlišta i otišli daleko od nas ali moraju ostati u našem sječanju
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Čitajuči tvoj post Ajkula baš sam se sjetil danas gledajuči po groblju spomenike ima tak lijepih a ima i piramida koje izgleda predstavljaju bogatstvo ili babilonsku kulu neznam kakav je to spomenik kad je ploča visoka dva a široka metar debela 30 cm na njoj dva imena koja se izgube u toj crnoj masi mramora.Kad umreš ništa ti netreba i nikakav spomenik te nemože vratiti nazad jer pred Bogom svi su isti i oni sa i bez spomenika.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh