• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo prije nekoliko minuta sam se vratio sa groblja sa klincima,več nekoliko godina odlazimo navečer i promatramo tisuće raznih svjetala od upaljenih lampaša i onaj neki čudni mir svuda okolo
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam bio danas a misi i na groblju a popodne malo u šetnju sa psom
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo današnje akcije :supz:
ovdje je preko 22 metara drva
u akciji su bili IMT 539 i Kalač (domača proizvodnja)

Link za video: http://tinypic.com/r/2ewikhj/6

aellyc.jpg


2agn2gh.jpg


2qco5yx.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
cijeli dan gotovo kiša,malo se kopalo po čoškovima i svašta se pronašlo ,nešto za prodaju a nešto za daljnje korištenje,i sad maloprije zvoni telefon,broj je 097 757 5447 i počne ženska blabla,osvojili ste ovo ono i samo sutra našem dostavljaču platite 105 kn,a pustio sam ju da priča nekih 3-4 minute i onda joj fino objasnio da ništa od dostave jer svaki mjesec neki padobranac nazove,piiiiiiiiiiiiiiiiii sa druge strane al mi je j...la sve po spisku:finga::finga::finga:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo i videji

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=b83ywS7SGJU[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?list=UUwGOlluBA22ZaWY0ruMZa9g&v=2sp1NsmwosA&feature=player_detailpage[/YT]
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Rezao dugometricu,debele i kvrgave na furke a ostale na metar i iscijepao oko 3m - laganini.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas još ništa-a kako stvari trenutno stoje,tako će i ostati,osim ako se ne odlučim obnoviti garderobu-ali sinoć-sinoć,eh sinoć,da se slijedećih mjesec dana nijednom ne nasmijem,ovo sinoć je dovoljno i za dulje.Kad se sretnu rane pedesete i rane šezdesete pa ih puknu hormoni ima da se popizdi.I još k tome ženski.No dobro,i muški.:p:p:p(moja prijateljica kaže da joj je najbolji dan u životu kada je upoznala mene.A ona je odmah do mene.Kud smo se baš nas dvije srele):gitarist::gitarist::lol:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo došo iz škole...cijeli dan se smijem :mrgreen:
ovi moji samo gluposti rade i onda smo saznali da hodamo s kriminalcem u razred...
policiju mu nasla pusku i municiju
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
evo današnje akcije :supz:
ovdje je preko 22 metara drva
u akciji su bili IMT 539 i Kalač (domača proizvodnja)
Super to ide s tim kalačom :supz: Može li koja slika tog kalača? :prayer: Dali je možda negdje na forumu detaljnije opisan, ako je, možeš li staviti link?
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Danas se prvi i zadnji put vozilo gnojivo s IMT 539 po polju.. to je zlo od traktora, em nema snage a ni težine.!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Super to ide s tim kalačom :supz: Može li koja slika tog kalača? :prayer: Dali je možda negdje na forumu detaljnije opisan, ako je, možeš li staviti link?

hmmmmm...mislim da sam cak stavio slike negdi
kalač je od tetka,znam samo da su ga doma radili i 3 zime usavrsavali i sad je taman.
pritisak ima 20 tona,i radi na pumpu koju vrti kardan
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
palo skidanje blata,đubra,trave sa Sonalike,sutra je registracija,pošto riklo crijevo od miniwasha otišao sam do Hodaka i obavio jedan glanc do temelja,poslje podne se nakosilo za dva dana ljulja jer sutra registracija otegne se cijeli dan pa se ne stigne,dao krv popodne,aha 29 put,i sad navečer najgori posao pomagao matematiku kčeri,užas po tom novom programu jedva izađe da je 2i 2 =4,:partyman::partyman::partyman:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
palo skidanje blata,đubra,trave sa Sonalike,sutra je registracija,pošto riklo crijevo od miniwasha otišao sam do Hodaka i obavio jedan glanc do temelja,poslje podne se nakosilo za dva dana ljulja jer sutra registracija otegne se cijeli dan pa se ne stigne,dao krv popodne,aha 29 put,i sad navečer najgori posao pomagao matematiku kčeri,užas po tom novom programu jedva izađe da je 2i 2 =4,:partyman::partyman::partyman:

a u koji ti kćer ide razred??:rolleyess:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
hmmmmm...mislim da sam cak stavio slike negdi
kalač je od tetka,znam samo da su ga doma radili i 3 zime usavrsavali i sad je taman.
pritisak ima 20 tona,i radi na pumpu koju vrti kardan


Hvala!! Pokušaću potražiti slike, valjda čika Guglo nešto zna o tome. :)
ma stajsko, do sad stalno vozil Kompaktom, al mi je bio 539 pri ruci, al eto razočaral me..


Pa šta si očekivao od 539 :p :lol: :lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh