• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kupila se riba,spremila se riba,pojela se riba.Sada se ide kititi bor.A onda,onda,onda će biti poklona,je,je.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod vas johabice ekološki nastrojeni i ljubitelji životinja pa zato nema kožnih jakni,joj kad se sjetim ali mislim da su one činćile krenule negdje iz vašeg kraja,kod mene isto se tamanio šaran i oslić,riješio se bor ali nema poklona:?::?:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
kod vas johabice ekološki nastrojeni i ljubitelji životinja pa zato nema kožnih jakni,joj kad se sjetim ali mislim da su one činćile krenule negdje iz vašeg kraja,kod mene isto se tamanio šaran i oslić,riješio se bor ali nema poklona:?::?:

Da,bila je tu,desetak km od mene glavna organizatorica uzgoja za Hr,porijeklom iz moga sela.Njena sestra je bila prijateljica sa mojom kćerkom.No,nakon niza uspješnih godina,došlo je do sloma,mlada žena si je oduzela život,ne znam jeli bilo i kakvih drugih razloga,nikada se o nečemu takvome ne raspitujem,iako sam imala prilike iz prve ruke sve čuti.
Pokloni nisu bitni,mi smo prioritet dali unuci koja za svakog Sv,Nikolu i Božić dolazi provjeravati je li slučajno ostavljeno nešto i za nju.Naravno da je,kad joj deda uvijek posuđuje svoje čizme sa porukom da su za unuku,a Deda Mraz nama već 27 godina donosi poklone,pa onda isto ostavi i za nju.A Ninica i mace isto dobivaju,pa ako su sve naše životinje do sada dobivale,zašto bi Mrazić sada ove zaobišao.Nešto mi se čini,po mirisu,da su nekakve kobasice u pitanju,poslikati ćemo,pa će se vidjeti.:lol::lol::lol:A mi smo posljednjih godina skromni,tek neka simbolika,tek toliko da se ujutro jako iznenadimo otkud sad to odjednom pod borom.:lol::lol::lol:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas se vozil na bajku i posudil brzino metar na biciklu kad sam se raspeljal išal sam 25-26 u 3-8 to je najveća brzina na biciklu barem na mom
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Danas se vozil na bajku i posudil brzino metar na biciklu kad sam se raspeljal išal sam 25-26 u 3-8 to je najveća brzina na biciklu barem na mom

tak malo?? pa kaj imaš to za bicikl i kolko ima zubaca napred na največem lančaniku i kolko od iza na najmanjem..ja dok se vozim v 24 brzini neka nomalna brzina tiranja i ide 35 a dok ga natiram kolko god morem ide i 45-50 km/h:madmana::madmana:


pa da ne skrečemo z teme.. ja sam danas malo prešpanciral psa pa na feštu:gitarist:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
Danas završio sređivanje struje na traktoru... Otkako je kupljen stalno nešto "šepa", sad napokon sve radi :supz:

Danas se vozil na bajku i posudil brzino metar na biciklu kad sam se raspeljal išal sam 25-26 u 3-8 to je najveća brzina na biciklu barem na mom

Jesi ti siguran da je taj brzinometar ispravan :scratch pa ja brže trčim ... :lol: :lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Danas završio sređivanje struje na traktoru... Otkako je kupljen stalno nešto "šepa", sad napokon sve radi :supz:



Jesi ti siguran da je taj brzinometar ispravan :scratch pa ja brže trčim ... :lol: :lol:

hahah to si i ja mislim da je neispravan
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jesi ti siguran da je taj brzinometar ispravan :scratch pa ja brže trčim ... :lol: :lol:

A kaj ja znam Možda i nije a možda i je :rolleyess: al znam da je puhalo jako kad sam se raspeljal
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas mijenjao automat alnasera na autu i kad sam zamijenio bilo mi dosadno pa idem malo u sumu da vidim kakvo je stanje nisam bio dugo imo sam sta i vidit neko mi srusio dvije johe i fino sve isprerezo na metar duzine i slozio na hrpu, ja se okrenem i doma po traktor i prikopcam gajbu na hidraulik i u sumu i dodem u sumu okrenem se i pocnem tovarit kad evo auta kad me skuzio brzo rikvec okrece se i stura doso je da si jos malo srusi al sam mu poremetio planove dobio je sve moguce kletve koje sam znao zao mi je sta nisam uspio vidit registraciju bio sam predaleko da ga nadem i malo prepitam tak da sam dobio nenadano doma metar drva!!!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jučer se oralo sa plug IMT 1x16 539 leti pod njim malo više od pola gasa i stisne se lijeva kočnica i onda oba dva kotača okreću :D
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretan Ti rođendan. Ovakve bi ja ne samo na ekavici nego i na kineskom ako treba.

Daj šuti,ti imaš prelijepu i prevrijednu ženu a da bi želio nešto sa strane.Šta je,gladne oči,ha,a onda kad bi trebalo zagristi,bi smislio izgovor-"oprostite,ne mogu ni mrvice,maločas sam se doma prejeo".

A ja sam danas skoro cijeli dan duboko razmišljala.I sada sam nizašta.Sve me boli.:scratch:scratch:scratch:p:p:p:p:p
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Daj šuti,ti imaš prelijepu i prevrijednu ženu a da bi želio nešto sa strane.Šta je,gladne oči,ha,a onda kad bi trebalo zagristi,bi smislio izgovor-"oprostite,ne mogu ni mrvice,maločas sam se doma prejeo".

A ja sam danas skoro cijeli dan duboko razmišljala.I sada sam nizašta.Sve me boli.:scratch:scratch:scratch:p:p:p:p:p
ha.ha....ista si ko i moja sve ju boli...
a mogle ste obje danas s menom u saunu pa vas nebi ništ bolilo. osječam se odmah kao mladić. a vi sam jaučite.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj bhorv,pazi malo kaj radiš,namoj pretjerivati sa saunom,sjeti se da se na vrućini sve isteže i opušta.A onda gravitacija lako napravi svoje.Zato je mi žene maksimalno izbjegavamo.:rolleyess::rolfer:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Joj bhorv,pazi malo kaj radiš,namoj pretjerivati sa saunom,sjeti se da se na vrućini sve isteže i opušta.A onda gravitacija lako napravi svoje.Zato je mi žene maksimalno izbjegavamo.:rolleyess::rolfer:
uh..uh... bome si mi dala na razmišljanje..s jedne strane ja mislim na svoje zdravlje..a s druge strane takve posljedice...,gravitacija... izgleda da ću doma morat hodati po rukama.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ah to su samo malo nafilane i utegnute pripadnice ženskog roda,meni osobno više pašu domače ženske ,što bi rekli iz naroda ne ove celebriti ,ove su velikih apetita po pitanju šuške,danas se radile neke pripreme za pucačinu sutra,neke sitnice se donjele za mljac kolače,popodne malo skidanja kalorija sa hodanjem do šume i to je to,treba sutra povratiti te kalorije sa finom sarmom i pokojnim prascom:lol::lol::drinkers::drinkers:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ah to su samo malo nafilane i utegnute pripadnice ženskog roda,meni osobno više pašu domače ženske ,što bi rekli iz naroda ne ove celebriti ,ove su velikih apetita po pitanju šuške,danas se radile neke pripreme za pucačinu sutra,neke sitnice se donjele za mljac kolače,popodne malo skidanja kalorija sa hodanjem do šume i to je to,treba sutra povratiti te kalorije sa finom sarmom i pokojnim prascom:lol::lol::drinkers::drinkers:

e3l se to možda puca sa karabitom?:rolfer:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh