• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne se kopale neke rupe za domaču lozu i stupove,ono malo samo za zobanje,posljepodne odvezao susjeda do Pitomače na namještanje koski,pih mogao sam ga ja malo sa fergijem pregaziti al dobro nek mu bude:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prijepodne ništa,u podne se radilo ono isto šta i prije točno mjesec dana,ali sada malo više.Za sedamsto kuna više.Pa mi baš i nije bilo lako.Izgovoriti ružnih riječi za dvije i pol tisuće kuna,koliko su nam ispostavili račun za plin treba vremena.Mislim da sam im se sjetila svega što postoji u nepristojnom riječniku.Popodne sam odrađivala u plasteniku neke pripreme,a navečer kupanje i sastanak,evo sam se vratila.Dan je bljak.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
i što radite sa iznutricama ( želudci srca) i nogama
bar za mene, meso i sve iznutrice od domačih mladih pjetlova je pravi specijalitet, od juhe,paprikaša,gulaša,pečenja. noge s kandžama najbolje su mi u juhi, želuci također, mada ih znamo posebno izdinstat s krumpirom. uzgajam i brojlere za sebe, ali to meso s ovim ko nebo i zemlja.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
dopodne se kopale neke rupe za domaču lozu i stupove,ono malo samo za zobanje,posljepodne odvezao susjeda do Pitomače na namještanje koski,pih mogao sam ga ja malo sa fergijem pregaziti al dobro nek mu bude:partyman::partyman:
do Pitomače ili Otrovanca?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Do podne kafenisanje i razgledavanje po kuci a popodne je bilo neke trgovine ja i kum isli gledat roto kosu i pogodili ju pa se likovo popilo i tak nista tesko danas vise dosadno!!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se upoznali novi prijatelji.Da ne povjeruješ-njegova mama je bila najbolja prijateljica muževe mame dok su skupa radile,prije trideset godina.Koja slučajnost.:rolleyess::rolleyess::rolleyess::rolfer::rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pošto meni rijetko ime,danas slavio imendan,posao se napravio samo onaj uz kravice,ostatak posla sveo se na uništavanje jetre i povečanje kolesterola:rolfer::rolfer::rolfer::partyman::partyman:,haug idem rano na ajanje:weedman::weedman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa ja uopće nisam znala da je danas Ajkulovo!
Ma,sretan ti imendan E,iliti Ajkula,pošto si mi daleko,evo ti dajem prekrasni topli smiješak,vidi-:p:p:p:p:p:p:p:p:p:pDa si bliže,dobio bi i poklon.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ujutro u pol 9 sam se zbudil jer sam cul da traktor dela a to je stari oral onda sam ja isel malo,onda smo dedi isli orat,malo sam IMT 540 opet vozil i onda doma legel si h krevet i zaspal :finga:


[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oeEOzKQhrLY[/YT]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ajkula sretan imendan!:drinkers:
Ja sam danas bio baksus raskopali roto kosu jer treba mijenjat lezaje i semeringe kasnije mijenjo ulje u getribi na autu da bi se ta ista getriba raspala na 5km probne voznje :mad::mad::mad::mad::mad:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
danas se malčirali prošlosezonski ostatci kupusnjača i odmah se zaoralo prije ovog snjega kojeg u zagrebu ima koliko čujem i previše dok za razliku kod nas nema za sada ništa.
da vam budem iskren ni netreba nam...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ništa naročito osim malo čiščenja slabog snjega i dovoza drva za nekoliko dana
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas su kod nas jedni radili a jedni su se živcirali.Radili su miševi-pojeli su noćas niknulu papriku.Živcirala sam se ja.No,i ja sam nešto radila,posijala sam drugu.Muž se živcirao iz drugih razloga,a i on je nešto radio,a najteže mu je palo što je morao jutros ići u kafič.Nije dobio danas kapučino_Onda mi je malo pomogao sa nekim cijevima i folijom.
Što sam nasula otrova-na sve strane,kam se god okreneš-hrpica pšenice-još ću velikim slovima napisati-BESPLATNA GOZBA-OVAKO SE JEDE SAMO JEDNOM U ŽIVOTU!Baš sam ljuta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas su kod nas jedni radili a jedni su se živcirali.Radili su miševi-pojeli su noćas niknulu papriku.Živcirala sam se ja.No,i ja sam nešto radila,posijala sam drugu.Muž se živcirao iz drugih razloga,a i on je nešto radio,a najteže mu je palo što je morao jutros ići u kafič.Nije dobio danas kapučino_Onda mi je malo pomogao sa nekim cijevima i folijom.
Što sam nasula otrova-na sve strane,kam se god okreneš-hrpica pšenice-još ću velikim slovima napisati-BESPLATNA GOZBA-OVAKO SE JEDE SAMO JEDNOM U ŽIVOTU!Baš sam ljuta.
AHA sad budu ovi zelenaši skočili u obranu tih slatkih glodavaca od johabicine ruke:mrgreen::mrgreen:,a i miševi se vole hraniti sa zelenjavom u ovo zimsko vrijeme,da si bliže johabice iznajmio bih ti našeg žutog miceka,taj kad vidi miša nebira sredstva da ga skrati za glavu,eto sad znači posao nanovo kreče,samo se nadam da nebude večih napada od tih raznorazih malih štetočina
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
AHA sad budu ovi zelenaši skočili u obranu tih slatkih glodavaca od johabicine ruke:mrgreen::mrgreen:,a i miševi se vole hraniti sa zelenjavom u ovo zimsko vrijeme,da si bliže johabice iznajmio bih ti našeg žutog miceka,taj kad vidi miša nebira sredstva da ga skrati za glavu,eto sad znači posao nanovo kreče,samo se nadam da nebude večih napada od tih raznorazih malih štetočina

Ovaj sam se čas dala u potragu za još efikasnih sredstava.U obzir dolaze:ljepilo,mišolovka,zdjelica na polovici oraha,ja, ja sa metlom,ja sa sjekirom sjedim u plasteniku i čekam....Bem mu miša i bem mu život,taj je bezobrazan ko tikvan,evo,pred pola sata,ja sjedim i sijem,a on se šeće ko da je u dnevnoj sobi.Čim sam ga spazila odmah sam se povukla u sigurnost kuće.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao koja smo mi sirotinja bez struje , jutros nestalo oko 4 i došla tek oko 9 i sitno,krave su se zgledavale šta im se jutros sa baterijama i mobitelima svijetli dok nije malo dan pojačao,največi problem im je bila mužnja ali izdržale su,sad 2 sata grijanja kod peći i u lopatanje snjega,prirodna rekreacija,NEPROCJENJIVO:partyman::partyman::partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh