• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe pa ko mu kriv kaj ide u ku*veraj :icon_eyes:

@vica ma sve ti je to isti princip a ovo su več samo nijanse:icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@agromaner..ček to je samo iz onih par krpelja..pa do izgleda kaj da si nekoga prebil na tom mjestu kolko ga krvi:icon_mrgreen:

pa kad ka je več kupila pa onda valja ga i kušati ..në??

P.S ovo ë sam stavil kaj dojde čim sličnije međimurskom e :icon_lol:

@ johabice pa nisu imali razlog zašto bi pazili...
nije to neka kilaža jer i ja imam skoro tolko:(wait):to se zove ugodno popunjenost:icon_super:
zar ne dečki:)

Znas kak veli faruk dini u lud zbunjen normalan,bolan dino nisi ti predebel ti si normalne debljine samo ti fali metar visine.:(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da ja sam taj. A kaj ti delas?di?

Onda cu morat tebe trazit kad dobijem kakvu cestitku pod brisac:icon_mrgreen: ja sam ti u zagrebackim cestama pomocni bagerista:icon_rofl:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Onda cu morat tebe trazit kad dobijem kakvu cestitku pod brisac:icon_mrgreen: ja sam ti u zagrebackim cestama pomocni bagerista:icon_rofl:

Od kad nam je novi direktor nis se nemre sredit ni sebi nemremo ak dobijemo kaznu koma u pm.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Od kad nam je novi direktor nis se nemre sredit ni sebi nemremo ak dobijemo kaznu koma u pm.

To nije dobro onda cu parkirat na dijelu di ti kontroliras pa necu morat plarit a ti neces kaznu stavit pod brisac:(nod):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To nije dobro onda cu parkirat na dijelu di ti kontroliras pa necu morat plarit a ti neces kaznu stavit pod brisac:(nod):

Naravno samo ja sam svaki dan na drugom sektoru. Kad ides u zg. Na duze?
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
belarus 105, mislis ovako nekako? :(nerd):

dsc02838i.jpg


da točno tako.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kupila se uskrsna šunka,pojeo se Quatro sladoled-ne kupujte ga,nije što je bio,ne vrijedi više te novce,spao L....(ne smijem reći tvornicu po zakonu) na jadne grane sa kvalitetom.:icon_e_geek:
U ljeti će biti bolji, tada je prava lova pa moraju privuči sladoledoljupce :icon_wink:
Pazi ovo kupila je sladoled pojela i onda veli da nevalja nebu valjda tak i uskrsnu šunku pojela pa rekla niš nije valjala:(giggle):
To nije ništa. Nama je jedan kupac donio praznu ambalažu i rekao da artikl nije dobar jer poslije konzumacije imali su jake probavne smetnje i žele novce natrag i prijetili tužbom... :icon_blackeye:
Kupio kecap, proizvodjac isti koncern. Voda, voda. Neznam na sta su spali. Stislo gazdu T....
Ketchup je od sjevernih susjeda pa tamo odi prigovarat :icon_e_geek:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
sad bi ti sve štel znati:icon_rofl:
bude si on nekvu Zagrepčanku našel hehehe

Ne more, @mali plavi,nema šanse,ima on curu,a kaj mu je to odjedanput palo na pamet vodati druge cure po metropoli-ne znam kaj bih rekla,osim-@Bučo,pa je sam mislila da si ti jedan ozbiljan pošteni dečko,mio i drag,i vjeran,da,vjeran svojoj curi,kad ono ispade-o-ho-ho.@Bučo,idem sad obmah pogledati na svoj profil,jesi li ti ono moj prijatelj-ako jesi-hitno se popravljaj ili brišem,ako nisi-nećeš niti biti dok te na dovedem u red.Znaš šta,nisam uopće morala sve ovo pisati,reći ći ti samo kratko-reći ću te curi. :icon_lol::icon_lol::icon_lol: .Pa kada bude ::icon_axe::icon_axe: budeš se ti pital kome daješ povjerljive informacije koje te mogu koštati :icon_hang: :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma to se samo kava:icon_jook:
to je dozvoljeno...
al ako nije onda buš fasoval...
ak neznaš kaj to znači...nebrini buš skužil dok bude:icon_axe::icon_axe: hehe
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vidiš @agromaner šta radi tvoja šogorica,polakomili se dečki. :(inlove):

@Mali plavi,pa je se tebi divim-tako mlad a znaš kaj znači fasovati.Moja je kćer dvadeset godina starija od tebe pa smo je morali podsjetiti.Ali zato sin zna kaj znači dobiti po frnjoki.:(giggle):

A bu Bučo fasoval,bu, prije ili poslje sve maske padnu.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mene ne ubrajajte u ove kaj su se polakomili jer ipak ...malo je prestara za mene:(:
a kaj češ znam ja mnogo starih međimurskih riječi koje se rijetko koriste...
a malo teže da bu skužil kaj znači po frnjoki- po nosu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jao ja sam jos uvijek fin i pristojan decko pa sta sam ja Bogu zgrijesio da me se tak napada jao vidim da nema druge nego rec tuznu istinu pa mozda malo opravdam svoj obraz kod drage moje johabice jer vidim da sam ju malo naljutio:icon_rolleyes:
@johabice tuzna istina ti je da sam ja prekinuo s curom tak da sam ja slobodan decko:(:icon_cry:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh