• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice svaka cast na onom rucku bio je super al ova vecera mi nebi odgovarala previse povrca za mene:icon_e_biggrin:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe najbolje je reči po domače pa si mek unda oni premišluvljeju kaj to znači klopec

denes smo završavali sklapanjem motora kaj je došel novi blok motora jer stari blok je bil tak zaribani kaj su ne bile dosta brušenja na drugu specijalu .. i radilica bila zavinuta a i jako spisana...sve to novo kak i klipovi,klipnjače....zutra završetak i subota proba...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se uređivao neki nosač za ruže penjačice,bacio sam kan po zobi i posljepodne mi banka digla živac,bio sam im dužan dve rate kredita,danas bila uplata za mlijeko i oni sebi fino namirili obadvije ali i uzeli za idući mjesec:(punch)::(punch):,pa da pukneš od bijesa,ako netko ima viška jednu zolju ili RPG nek javi ,baš sam ljut,ja ovako bijedan budem kreditirao banku unapred bez kamata: Icon_axe:: Icon_axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@johabice svaka cast na onom rucku bio je super al ova vecera mi nebi odgovarala previse povrca za mene:icon_e_biggrin:

Znam,znam,ti niti salatu ne jedeš...:icon_hang::(giggle):

Danas je radni dan počel od pet.Ali se malo toga napravilo,hm,nekaj se je,ali sad ići u detalje...Hi,hi.
Uh,kolko posla me čeka,idem.:(sweat)::(sweat)::(sweat):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Išao malo kosit pokosit travu u Križevce na djedovinu pa malo svratio do Trgoagencije po ležajeve za tanjuraču,zanimacija za sljedečih par dana,rasurit tanjuraču,sve izmjenit i farbanje
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se zatamanila jedna krmetina oko 250kg,moralo se neešto vanredno prskati u polju,idem sada u krpe ,dosta je za danas:eek::eek:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
prvo ujutro lutanje po zagorju,tj.zagorskim vukojebinama a poslije nešto čiščenje i pravljenje tora za svinje...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
prvo ujutro lutanje po zagorju,tj.zagorskim vukojebinama a poslije nešto čiščenje i pravljenje tora za svinje...
Ne kužim kak to možeš napisati na forumu?!
Kaj misliš kak to zgleda sad forumašima koji žive tam...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ok.onda se ispričavam svima koji žive tam,možda sam ipak malo pretjerao,ali ovo je stvarno bilo katastrofa...prvo ideš pod brijeg kaj auto ide jedva u prvoj brzini i onda još počne preklizavati kotači..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas u jutro ljenačarenje kasnije šišanje ovaca i onda bratu i dedi u štali malo pomagat
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo doso doma bio kraj kutija od 6 ujutro sad malo odmorit i opet kasnije na prebrojavanje i na festu bez obzira ko pobjedio!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ko i uobičajeno za nedjelju,aaaaali-upravo sam gledala na mini tv crtani film iz vremena kada su mi djeca bila mala (A to je bilo prije o-ho-ho vremena)-patak Bubi i lukavi lisac.Ma ne bih ga propustila za sve crtane novog doba.Ilitiga sadašnjosti.Hi,hi.:cool2::icon_kidra::icon_rofl:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
ok.onda se ispričavam svima koji žive tam,možda sam ipak malo pretjerao,ali ovo je stvarno bilo katastrofa...prvo ideš pod brijeg kaj auto ide jedva u prvoj brzini i onda još počne preklizavati kotači..

To ti je kad si naviknuo na samu ravnicu,ma Zagorje je zakon,puno čudesa ti se krije u tim brdima,a kaj se tiče vožnje očito ste imali slabu pilu pa vas poplašila brda

Ja radim dostave sa Renault Masterom 120 ks povišenim i nema tog brda kud ja s njim dođem i to skoro pa nikad ne koristim prvu,eventualno ak se baš mora negdi u brdu krenut

A nedavno sa kolegom išao kroz tamo tvoj kraj,tj izkoprivnice za kotoribu pa za varaždin,majko mila pa poludili,znakovi vam nejasni il ih opče nema,al barem smo malo međimurje vidli
 

Prilozi

  • DSC00439.jpg
    DSC00439.jpg
    24.8 KB · Pregleda: 57
  • DSC00438.jpg
    DSC00438.jpg
    23.7 KB · Pregleda: 53

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma dobar je to auto..samo..cesta je jako uska,nagnuta,i još ktome je i tanko kamenjiče gore...sve je bilo dobro dok nije počel proklizavati i gurati ga na stran,onda v prvu i nekak je išlo(a hebiga tata nije naučeni voziti po takvim bregima)ali kaj je najčudnije,taj lik kod kojeg smo išli ima i kombajn,sam da mi je znati kak ide on gore sa njim...a bemu miša kad ste več bili u kotoribi,mogli ste kod mene navratit na jedne hladne..a kaj se tiče znakova...kod nas ih barem ima,a u zagorju bi se 10 put izgubil bez navigacije...
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Bilo to onak neplanirano u prolazu al ak se opet uputim u tom smjeru cujemo se za neke hladnog:p:

U kojem djelu zagorja si bio?

Danas čitav dan brusilica u rukama i gore-dolje po tanjuračama,očistio ih čitave od tanjura do rama,i na kraju nabacio temeljnu,al sam zato morao skore i sebe četkat pod tušem kakav sam bio od te prašine od hrđe
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne se rezalo nekakvo željezo da se sve ne odveze u prodaju,brzinski do grada,pao jedan razgovor sa cjenjenim forumašem Bagijem,dovezla se trava za kravice,pa se išlo hvatati onu šugavu lemu po zobi,popodne riknula jedna faza od struje i kao bude netko javio ali došlo je gotovo vrijeme hranjenja da se složilo jer sam kasno nazvao na prijavu kvarova,problem je što se nekad potrefi da nekoliko susjeda ne primjeti da jedna faza fali kad imaju 1 fazni priključak a u mene 3 pa problemi,:icon_hang::icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pincrala se paprika,suprug je sređivao rajčicu i spremio za sutra za špricanje,kuhao se ručak,pa se opet pinciralo,rezala se špaga,pa sam pustila predvečer vodu u plasteniku pa je procurio glavni vod na spoju,pa sam ga rastavljala,namještala ponovno,pa opet pustila vodu...i bem ti mater,sad ne znam jesam li je isključila.Odoh vidjeti.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Pomagao bratu kosit djetelinu (inače je ova godina katastrofa, stalno vlažno, djetelina odrvenila, a opet zove kišu), i onda fino pred kraj pukne glava kose. sutra u potragu za novom kosom.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bio na poslu pa kad sam doso doma jos malo rijesavo knauf i onda na kavicu s jednom mladom damom jer nista od onih obecanja o medimurkama, zagorkama itd:icon_rofl::icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh