• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
cek,ti imas cosmosa? ili nekaj drugo..cosmosa nam je jedan lik nudil za sitne pare,ali bil je gore perkins 75 ks

ne, compact 25, mislim da je to najmanji claas, 2.4 heder, a ulaz mu je 95
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nedjelja,a ja berem paprike. :mur: A nakon malog odmora budem brala i krastavce. :mur: Bem ti život. Kad me nagazi,nagazi me.:icon_axe::icon_axe::icon_axe:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas smo moj DVD mrzljaki-goljak bili na takmićenju i osvojili prvo i drugo mjesto prvo u skidanju mete a drugo u štafeti :)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
skoro cjeli dan jahao bicikl,nakraju i njemu i meni vec muka od voznje po takvom suncu..prošao cjelo međimurje i malo do varaždina i posto ssm imao vremena,reko idem u pomoc ali nazalost nisam mogal naci kucu,mada sam vec bio tamo...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mali plavi trebo si se javit ja ti imam lijepu kartu do te kuce jako lijepo objasnjeno:eek::
Ujutro malo na Jakusevac gledat s ujakom aute kasnije obilni rucak i onda setnjica i obilazak njiva malo vise kilometara da rucak se rasporedi:(rofl):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma sjetil sam se ja poslje,al vec je bilo kasno,vec sam bil na pola puta za doma,samo sam na krivu stran skrenul i zato nisam mogel naci:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam prvi put pogodio bez ikakvog lutanja kad dobijes dobru kartu samo nije bilo nikakve mlade medimurke kako je obecano:icon_rofl::icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe ti si bar dobio poštenu kartu,ja pa sam bio samo jednom i to prije 3 godine ako se ne varam,i iskreno nisam previse obračal pažnju ali znam u kutku sječanja
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe ti si bar dobio poštenu kartu,ja pa sam bio samo jednom i to prije 3 godine ako se ne varam,i iskreno nisam previse obračal pažnju ali znam u kutku sječanja

Ja sam dobio jer sam ja ipak poseban gost bio:(blush)::(blush):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ništa,baš ništa,barem ne spomena vrijedno-a i kud bi,u subotu posadila 10000 sadnica kupusa,jučer brala papriku i krastavce,danas sam ubita.Ko krepana.

@mali plavi,o dečec dragi,pa kaj nisi došel.Bil bi idealan za brati krastavce.Otišli su na tri metra visine,tebi ne bi trebale ljestve. :(clap)::icon_lol:

@bučo-kaj da reknem-kada je nekome nekaj objasnim,ima da se zna zauvijek.Kada tolko detalja popamtiš i nakon deset godina bi me našel,jel?Samo moraš tjedan dana usvajati ilitiga učiti informacije. :biggrin::icon_lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma budem ja vas vec nasel,budem kojput navratil po ljeti dok bu casa,nije to dalko,kojih 25 km,al to je nis,tj. odma malo i razgibavanja:) samo da sam znal adresu,odma bi uz pomoč navigacije došel..

kak zgleda da sam se i ja primil knjige dok se sutra ispravlja hehehe i to je sve kaj sam radil danas
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice ma nisam tjedan dana usvajo informacije samo malo dan prije procito kartu i onaj dan kako smo0 dolazili tako smo citali kartu:(happy)::(happy):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas prskao jedan komad zobi sa ureom protiv leme,dao krv u Bjelovaru,fino pokisao ,jer u gradu se spustio prolom oblaka,sad pred veće žena i ja morali prekinuti jedan praseći život,kako bi rekli susjedi Slovenci ,nešto mu se poškodovalo pa da ne drapne sa njim u zamrzivač
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo kupio trokut za spora vozila i danas cu ga namontirati na traktor i ovih dana idemo na registraciju! :)
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ovih dana sam na remontima 3 kombajna zmaj 142. od varenja do mehanike non stop. jos jedan dan i zavrsavamo poslednji jer nas kisa jaka prekinula u poslu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
radilo se sa zečevima kosila trava i bilo na trešnji celu sam ju obrstil :pP

E mali,i ja sam ko termit.Imam jednu malu,još nije napola zrela,a već pola na njoj fali,

Šta sam radila danas?Prijepodne sam izigravala trgovca-prodala papriku i krastavce.Pa sam ručak skuhala,ali tko to ženi računa kao rad,jel,to ide pod normalno,ka da ručak nastane sam od sebe,hm.Pa mali odmor,pa sam nabrala paprike za trgovinu sutra.E,sada dolazi ono pravo-sa bem ti život i u 3 ,zna se čega.Našla u poštanskom uplatnicu za plin.500 kn.Za kupanje na mjesec platiti petsto kuna,pa jel to normalno?I vladi,i plinari i svim idiotima sam izgovorila toliko sve po spisku-ja koja uopće ne psujem.Uspjeli su izvuči ono najgore iz mene,ono što nisam niti znala da postoji. Ako mi pukne,pet dana se neću iz inata kupati.BTŽ.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ahahahhahhahaha pa kaj ne grijete vodu na drva joj joj

Danas kod susede nekaj joj traktor ni tel palit pa napunio akumulator i sad pali ko mina usto uzela ona nekakvu kiselinu koja se mora razredit i to na onu masnoću kaj od motornog ulja kad propiša malo mi ruke spržilo al nema veze bitno da traktor more iti na tehnićki :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh