• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa ja sada ovo zaista više ne mogu. Evo opet jedan miš u dnevnoj.Nisam stigla reagirati,donjela maca maloj maci opet živog i dala joj,a maloj je pobjegao iza polica.A knjiga i časopisa mali milion.Kvragu,kvragu,kvragu!!!bog te pitaj gdje će do jutra završiti.Ma neću ga loviti da mi preko nosa šeće večeras.Jednostavno više nemam živaca.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma najbolje da ne puštaš više mačke u kuču,inače če ti kuča bit prepuna miševa hehe

ujutro premještanje strojeva pod sušu,pranje auta,traktora,bicikla,peseka ma sveg mogučeg i nemovučeg i poslije samo zezancija i vožnja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ne puštam ja svojevoljno,ali otvorena su vrata širom sva,a i od podruma prema gore da se malo prozrači,i to je to.
A i šta ćeš,to su kućne mačke,samo im nije bistro da se miševi ne nose u kuću.Više zaista ne znam šta napraviti.Sada majka nastoji malu macu naučiti loviti.I umjesto da je vodi na vrt,ona ide sama i žive miševe joj donosi u kuću.Dokle će to trajati,bog te pitaj.Ne bi mi bilo krivo da su gladne.Evo sam jučer opet kupila pileče hrbte,jedna tura im se upravo kuha.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mali spam,ali reći moram-ne šta smo radili danas,nego šta nismo.Nismo ulovili miša.Di je-niti dragi Bog nezna,ali znam da nije ni u jednoj spavaćoj,a niti u kupaoni niti wc-u jer sam ta vrata sva sinoć pozatvarala.I špajz.Dakle,u igri je hodnik,dnevna sa blagavaonom i kuhinja.Veli ajkula da mu dam čokolade.Brus.Još da ga učim na slatki život,jel?Možda da opet probam taktiku izgladnjivanja.Bem ti miša,bem ti mačke,bem ti život.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Ja mislim da je to siroče napustilo vaš objekat s obzirom na kvalitetu vaše kuhinje :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma griješiš,moja kuhinja njemačka,kada smo išli kupovati i ja rekla što želim,računao čovjek ,računao i reko-sto dvadeset tisuća kuna.Na što ja usta nisam mogla zatvoriti.Kada sam ih otvorila-pojma nemam.Pa on onda reko-na to ide četerdeset posto popusta.I to nije sve.I još na to išo neki popust,pa to ispalo šezdesetak i nešto.Bez kućanskih aparata.A moja kuhinja sve skupa pet dužnih metara.Bez visećih elemenata.Osim ormarnog stila na jednom zidu.Ma to moram ispričati na pričama kako smo mi kupovali kuhinju u lesnini.Budem sutra.I onda da miš pobjegne iz takve kuhinje-iz visokog sjaja-čisto,čisto sumnjam.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ujutro bio rano u sumi dva voza stigla doma onda se otislo malo na otpad nesto se prodalo zeljeza a kupila se kosa za traktor jer nemogu ja doc nazat praznih ruku pa se kosilo sad malo odmor!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mislim da je muhanicar mislio na hranu ?! ... Ili se varam ?! :D

A-jooooj,ma si u pravu.Tek sam sad skužila.E,muhaničar,sad si gotov.Pripremi nogu da ti stanem na nožni palac.Sa svih osamdeset i kusur.Pa da vidiš kaj nekvalitetna hrana može.Ili nedostatna.Muhaničar-ubit si.:icon_hang::icon_hang::icon_hang:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Zašto????
Moja kuhinja sa aparatima i alatom u njoj nije koštala 6 tisuča kn i ima je 3-4 metra, ali miriše iz nje :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo da se zna-ja kuhati znam.I kuham fino.Za polizat.To što preko ljeta češće završimo u radničkom restoranu nego u mojoj kuhinji je viša sila.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Da si samo vuru manje na fejsu Johabi bi fino papal, a kuhinja za 60 tisuča mora kuhati sama.
Samo zamisliš želju, stisneš odgovarajuči gumb i hrana izleti sama :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Sve mi je jasno, ali buš ti po zimi (zato i imaš veliku potrošnju plina) kuhala da se bu sve prašilo :(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ja bih da sam uz kuhinju za tu cijenu dobila i jednog kuhara. Onako.187/25.S time da je dvadeset pet broj godina.Ne odmah misliti prostote.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Još ništa pametnoga.sada se bude kuhalo.Prvo idem iskljčiti vodu.U plastenicima.miš mi je misteriozno nestao.niti se vidi,niti se čuje.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ma šta,ima on šta jesti.Evo,upravo kuham-dokaz-maločas mi opet sve prekipjelo po kuhačoj.Tako da se i plin zgasil.Kolače ne pečem-odrekla am se slatkog života.
veli moj muž jutros ka sam ga pitala jel čuo miša-nek jadničak živi.Pa onda nek živi.Čujem opet nešto iz kuhinje,idem vidit.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bilo se do podne u livadi,poslje podne se pokušalo rashladiti,evo sad je bilo malo noćnog voženja otave i zobene slame,milina kako je vani ugodno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh