• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
bio na terenu, obavio posao, pokupio zenu s posla, odvezu nju i kcer u njivu, pa pokupio drugu kcer iz vrtica i svi lagano u njivi radili, neki su kopali, neki su se igrali i tako, sam malo na netu, pa tusiranje, bracne duznosti i spavanac! :) :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tri puta radila u plasteniku,brala paprike,omotavala stabljike na špagu,dolazili ljudi po paprike pa me to ljutilo jer ne volim da me se prekida dok radim,lupala po kompu,prvi puta u životu si poželjela jesti pečeni luk,narezala ga i stavila peči,sjela za komp i šta-luk mi pregorio.I tako ja još u životu nisam jela pečeni luk.A o sirovom ne moram niti ništa reći,jel.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeeee,danas se spavalo do osam.Prvi puta ove sezone.Pa se srknulo nešto,pa se ošlo u Sloveniju,potrošilo euriča poprilično-Ajkulaaaaaa,Balice su u blagavaoni na stolu,budeš opet gricnuo najbolju čokoladu na svijetu-nećeš vjerovati-bile su na akciji,ja ti opet uzela pet,i svih pet bude tvoje,jedino ak koju ne skratim za glavu do nedjelje. :(giggle)::(giggle)::(giggle):

O,Gospode Bože,skoro sam zaboravila reći-danas sam opljačkala deželu.Vozili se mi uz šumu u Sloveniji,i ja u prolazu spazila neke gljive.Vičem ja mužu-stani!!!!Stao on na nekakvom puteljku,ošla u šumu i nabrala gljiva za pet kila.Sada je samo problem što ne znam kakve su.Klobuk ko tanjut ravan,gore smđe,a ispod prekrasna zelena boja,i spužvasto.Kada ju prelomiš,nakon nekog vremena poplavi,.
Onda sam kupila teleće odreske i salatu,došli mi doma i ja napravila gljive i teletinu-teletinu za slučaj ako su otrovne pa krepamo da bar umremo uz ukusni posljednji obrok.Evo,ima već dva sata-ne-tri, kako smo pojeli,još nam nije ništa.A možda ne bi bilo loše otići i sparkirati se ispred hitne.
A sada idem ostale spremiti za kasnije,samo ne znam kako.Bude mi valjda nekaj palo na pamet.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jel ce bit malo te cokolade za mene da ja vidim kakva je to najbolja cokolada na svijetu:(wasntme)::(wasntme):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-ha,tako,čokolada bi se grickala,jel,a jel se sjetio možda netko šta bi mogao johabici dati,jel,možda i ona nešto voli (voli ona svašta-čokoladu,milh šnite,monte,kinder pingvin,....):icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_razz::icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Joj johabice a znaš da ima samo dvije vrste gljiva,izgleda da ste uspjeli pojesti one dobre,ali za svaki slučaj opreza nikad dosta,ja danas išao na dva roditeljska sastanka i ostala kemijanja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nabralo se,nabralo,i posložilo,i potovarilo,a sada se idu ispeči paprike za večeru.tak da mi dan i počne i završi sa paprikama.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
Oh što volim ovu zelenu boju-takve mi je i spavaća soba.Hi,hi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Cijeli dan kiša na momente kvarila poneki sitni posao,eto na ženin nagovor otišao malo šnjofati po šumi i čak našao nekih15 vrganja,eto bude ženski dio zadovoljio neke gurmanske želje,sve u svemu dan idealan za spavanac
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma što me nisi zvao,ja volim hodati šumom,ali ne smijem sama.Izgubim se čim se triput okrenem oko sebe.:icon_scratch:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se riješili pijevci,otišli put jadrana,povadio se krumpir,eto kod mene situacija sljedeća Beličanski krumpir 5 ,Jezeranski 4,sa obzirom na mjesto gdje je bio posađen ,brijeg,cijelo ljeto pržilo ,ja zadovoljan sa obadva,pozdrav johabici i Grofu:(hi)::(hi)::(hi):
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas jen lik iz mega razreda pobral batin kj me zajebavel a danas se kosilo za zece i sad uskoro ovce zapirat
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Isplatil plače, doprinose i hebeni PDV da mi Linič ne diše za vratom.
Još da taj novac ode kam treba.......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kada već isplačiješ plaće,i ja bih jednu ako može.Još mi nitko nikada u životu nije plaču dao.A imam trideset i tri godine radnog staža.Može i minimalac.Ma ne,nek bude posječna hrvatska.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe a kakva je to prosječna hrvatska nego minimalac hehe

ujutro škola,poslije se nekaj auto pripremal za tehnički,dovezli tikve z polja jednu prikolicu,i sad odmaranje...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prosjecna hr placa je oko 5500kn samo puno ljudi na minimalcu i burzi neznam od kud ta cifra da je prosjek ja danas malo odmarao kad sam dosao s posla nisam imo volje za nista tmurno vrijeme i ja nikakov!!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Ne dajem plače nego plačam rad, nerad po kratkom postupku,
@bučo:prosječna plača ti je tak da ja sebi platim minimalac a Linič i ostala bagra ima 15000+kn.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma daj @daniels,budi fleksibilan,Pa ja radim.Dobro,ne za tebe,ali radim.Ajd,bude me zadovoljio i minimalac,samo daj.Nisam pohlepna,vidiš.:icon_weed::icon_weed::icon_weed::(giggle):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh