• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas mi dan nije dobro počeo,jutros mi uginuo moj crnjobrnjo, moj mali crni slavonac,više žalim za njim nego za kravom krepalom prije 2 tjedna,tako je bio maza za ne povjerovat,da je netko slučajno došao danas da me pila u mozak dobio bi šarafciger između 3i 4 rebra,popodne se samo odvezlo neko željezinje na otpad,ima za Radler:drink::drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo da se pohvalim ,danas sam nakon stotina metara ispiljenih cjepanica jedan odrezak završio na mojim prsima i desnoj šaci,sva sreća što mi prsa kao u sisate manekenke,da je mazlo 20 cm više bilo bi biti ili ne biti,valjda bi netko od forumaša zapalio svijeću,odoh u horizontalu jer sam na poštedi minimalno do ponedeljka:(snooze)::(snooze):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E moj Ajkula,ja bih i zaplakala.Ti si meni jako drag,ma i falio bi mi na forumu,ma čuvaj se čovječe,pazi kaj radiš.Tko be se opet pokraj mene slikal na sajmu,jel vidiš kako lijepo pašemo skupa,nadopunjujemo se.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja malo pretresao testeru posto je odavno odmarala. jedan orah se poceo odavno susiti pa je danas udario o tlo. iseckao ga u komadice i vredna honda sve to prevukla u supu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Danas ništa, ali jučer sam imal strašno dobar dan
postovanje.gif
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo do malopre sam pokusao da se ulogujem ali neko mi probao da udje u profile na oba foruma. malo odmora za danas
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma daj poželi nešto drugo,ja imam ideju šta,ali ne smijem reći.:icon_weed::icon_weed::icon_weed: (nije zločesto :(shake): ali bi se pošteno oznojio :(sweat)::(sweat)::(whew):) :icon_razz::icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Krivo-tko rano rani naradi se ko konj i umoran je i neispavan.Ili lupa ko tastaturi i pol si života uludo potroši.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
malo frezovanja plastenika i pokosio dvoriste . malo pripremam traktor i plug jos malo valja orati
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zbog jednog kardana stradao prst.
Pouka-kada klinom udaraš po kardanu,pazi na prste.
Ma dobro je-isprobala sam prst na tastaturi-radi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh