• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa je,opet.I to nije sve.Jednu su mi naručili,nije bilo broja,za utorak.Hi,hi.Ma sve ću si kupiti,više ne kupujem ono što trebam nego ono na što naletim.Jer kada nešto trebam onda ne mogu naći.
Pa cijelo ljeto nisam ništa kupila-ili jesam?-jesam,ali to je prošlo vrijeme.Svršeno.Iilitiga perfekt.U hr jeziku.Nemoj tu po forumu pisati nebuloze poput-"pa zar opet" Forum čita i moj muž.Ionako mi prigovara da me teško uzdržavati.A to onda vodi raspravama,rasprave vode svađi,svađa vodi rastavi braka.A onaj tko mi uništi brak je moj slijedeći kandidat za muža.Jer me netko treba uzdržavati.
Ajd,reci još nešto.....:icon_mrgreen::icon_lol:

Sada si me nešto sjetio sa ovim-pa zar opet.Ako ne budem preumorna-ma večeras budem-brali smo krumpire-budem ispričala ukratko tamo na temi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Ajd,reci još nešto.....:icon_mrgreen::icon_lol:
Ništ nebum rekel, ali bi samo htel da poslikaš te ormare sa garderobom i obučom.
Mora da ih je mnogo, a 99% toga je crvene boje :icon_scratch::icon_scratch: Barem detaljič crvenog :icon_winkle:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaj si se sada uplašil-pa ne budeš moral ništ raditi-ja znam sama trošiti.:(hi):

Joj,zašto misliš da sam sva u crvenom???

Ormar ću si jedan kupiti na Ambijenti ako nađem šta mi uz ove šta imam paše u sobu.Jer mi zbilja fali,ali neću reći zašto.:eek::

Puknuti,a šta budeš si ti to kupio na Jakuševcu? Ja sam si jednom kupila jednu knjigu i jednu stolnu salveticu-končanu,i jedan kombi Iveco skoro,ali nam se nije svidio.
Nemoj mazati ruke.Budu ti prljave.I budeš polomil nokte.I budu ti nokti-polomljeni-crni. :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nemogu vjerovati-kak to misliš da sa crnim noktima ne budeš gladan??? Budeš.Pa sa prljavim rukame se ne smije jesti.:confused::(shake)::icon_mrgreen::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Joj,zašto misliš da sam sva u crvenom???

Ormar ću si jedan kupiti na Ambijenti ako nađem šta mi uz ove šta imam paše u sobu.Jer mi zbilja fali,ali neću reći zašto.:eek::
Znaš ti dobro zašto, lijo :(hi)::(hi):

Ormar :icon_scratch::icon_scratch::icon_scratch: možda za gljive :icon_scratch::icon_scratch::icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma jok,kakve gljive-odlučila sam čvrsto-sve majce idu na vješalice,ništa više složeno na police.Skužila sam da ja nisam žena koja pegla.Niti pere,kuha,čisti...Pobogu,pa tko sam onda ja !!!!? :icon_wink::icon_cool:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Kad pogledaš realno, nije ti dugo ni trebalo da to shvatiš :(giggle):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
1376399_588031607910000_959587069_n.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Koja groza od dana,ništa se čovjek ne može primiti za raditi vani,do podne bez veze,poslije podne odvezao susjeda do Đurđevca na terapiju,tamo sam smazao neki loši radler,poslje se dovezla trava po kiši,izvlačio se jedan mnogo pametni mladić iz grabe,on je mislio da je njegova Vectra malčer pa se popeo na susjedovu grabu i mislio mu izmalčirati mladu agaciju,malo sam mu odvalio prednjeg kraja kad mladić onako vesel misli da sve zna:drink::drink:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ajkula,jel te boli šta trbuh od tih radlera?' mene u zadnje vrijeme stalno boli od tog
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma jednostavno nije mi nalegao ovaj,onaj od Pana ide kao lud,smola usred Picok grada nema u tom kafiću mog omiljenog radlera,drugi put mijenjamo kafić:drink::drink:,ah da Podravci što su vam cure tako sičušne,danas na 10 viđenih 8 mršavica a samo dve po mjerama
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Od svih meni je najbolji Osječko black radler, sam ga kod nas rijetko gdje ima za kupit
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas se nije radilo ništa,vrijeme nikakvo,vani nemožeš ništa radit,a u nutra nemaš kaj tak da odmaranje..
mavpan radler naranča je najbolji,i taj jedino i pijem,a ako nema onda sam na sokiču,mada ni ovo ne odstupa previše :)
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Svi navalili na radler a meni se želudac okrene od samog okusa,nevalja mi ni jedan,rađe se ja zato držim il pravog piva il soka:icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako je-živio sok od borovnice!!!

Danas se bilo u Sloveniji-jedne cipelice su pale,a onda se u Čakovcu kupilo haljina i suknja i sakoiča za otvorit butik.Muž je malo pizdil-više reda radi-iz preventive za ubuduče,ali sam mu ja prstima uhvatila rubove usana,povukla prema gore-i gle čuda-postao je nasmiješen.:icon_super::icon_super::icon_super:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e zene zene. nije samo tvoj popiz.... nego i ja danas. dobijem sudsku cestitku o krivicnoj prijavi da sam svog sina udario samarom. posto vec bivsa supruga zagorcava zivot godinama i vodi se gadna situacija po nju na sudu sad je presedan napravila a dete nevidjam vec 1,5 god.uh uh na 200 bar pritisak mi otisao da se jos nemogu smiriti. vala cu je sad vitlati dok u zatvoru nebude zavrsila .gledas lepo a na svakom koraku noz u ledja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh