• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisam ti ja lovac Johabice al ima prijatrlja pa se nešta ušićari

I mi ponekada tako kupimo od nekoga.....malo sam licemjerna-ubiti mi žao,jesti nije,ah,šta ćeš,ali,ne ponosim se time,zapravo,malo me grize.....



umorna i gladna ne može biti dama

Ti baš znaš potaknuti na razmišljanje.Bacaš me u depresiju.Sad mi pogled pao na nokte.Bem ti život-zbilja nisam dama.:icon_e_surprised::icon_e_surprised::icon_e_surprised:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I





Ti baš znaš potaknuti na razmišljanje.Bacaš me u depresiju.Sad mi pogled pao na nokte.Bem ti život-zbilja nisam dama.:icon_e_surprised::icon_e_surprised::icon_e_surprised:

"Nema slučajnog susreta.. Svaka osoba u našem životu ili je ispit, ili kazna, ili dar sudbine"
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Joj farmer,smazao si malog Bambija,mljac ,nadam se da da je dovoljno ljut,nego što se posluživalo kao prilog,:icon_jook::icon_jook: johabice, čokolada je zlatna stvar,smiruje i ublažava depresiju i umor,a sad pošto je i johabi smazao polovicu slatkog moglo bi svašta biti, noć je duga a kako najavljuju bude i hladna
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne bude hladna-ja vrućaaaaa......jest da su mi ruke i nogE hladne,ali u duši uvijek topla.A i radijator u spavaćoj 200X60.:icon_kidra:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas malo u sumu po drva. da se dopuni drvara i miran do sledece sezone. sad nek zahladjuje koliko mu volja.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Joj farmer,smazao si malog Bambija,mljac ,nadam se da da je dovoljno ljut,nego što se posluživalo kao prilog,:icon_jook::icon_jook: johabice, čokolada je zlatna stvar,smiruje i ublažava depresiju i umor,a sad pošto je i johabi smazao polovicu slatkog moglo bi svašta biti, noć je duga a kako najavljuju bude i hladna

Mlado vino nekak je najbolje pogotovo pošto je Vincekovo samo treba biti umjeren jer inače čini čuda
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
poslje podne išao registrirat traktor i taman obavili pola posla,morali gasiti aparaturu radi ludog slinića,sad moram po štambilj u prometnu do grada,o fiskalizacijo tko te smisli,večeras bila večera za davatelje krvi,fino se pojelo i popilo,dobro manje se popilo radi drugova u plavom,sad valja ići spavat,aaaaaa:icon_pai::icon_pai:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ubila sam se. S paprikom. Pobrala sam cjeli plastenik od jedanaest do četiri,pol pet. I sad sam krepana. Otpao je plan za večeras - večera i ples u "Međimurskim dvorima." Pa nit sjediti ne mogu,a kamoli plesati.A tak sam se radovala, bah,kvragu,u nekaj,btž. Nema veze. Evo smo naručili pice. Bem ti pice. I planove isto bem ti. :icon_confused::eek::mur:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Dobro jutro vrijedni poljoprivrednici i ono koji ce to postati ..... Sto cemo danas na svetu Nedeljicu ?!
Ja bum krov kod punice moral popravit.... par crijepova zamjeniti svega, a onda doma pretakanje vina !! Konacno lijepo vrijeme da se i taj dio moze napraviti !! Vjerojatno se nki budu cudili kak to jos nisam naoravil ??! Eto .... nisam ....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ej evo jučer kolinje,danas obrada mesa i mješanje za kobase i pečenice i naravno čvarci.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Izašlo se na referendum reći šta je to brak! Pa se išao nabaviti broj od jednoga mesara, sad lagano čekati nedjeljni ručak i odmor malo!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
mali odmor danas - jučer i prekjučer se malo posjetilo Dalmaciju,uzela sam dva dana odmora i toliko se odmorila da sam danas za ništa.Evo,skuhala punjene paprike - a jest to prestrašno - napravila ja stotinjak punjenih paprika,kad ono,u četvrtak,pa u petak mi jeli punjene paprike,pa ih ja i danas kuhala,ma nije vrag da ćemo sada svaki drugi dan jesti punjene paprike,bem me blentavu,treba tome stat na kraj.Koji je vrag u mene ušao????:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ja znam riješenje,sada spečeš jedno 100 palačinki i pola napuniš sa čokoladom i smažete ti i johabi,ako koja ostane bude Ninći riješila,uz palačinke može kuhano vino,joj i to ono crno,nema više nikakvih problema nakon toga:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja evo vec par dana radim u Jasenovcu tocnije subota, nedjelja i danas i jos imamo par dana posla od jutra do mraka svaki dan nas 30-tak radi parking i asfaltiranje cesta!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
johabice ja znam riješenje,sada spečeš jedno 100 palačinki i pola napuniš sa čokoladom i smažete ti i johabi,ako koja ostane bude Ninći riješila,uz palačinke može kuhano vino,joj i to ono crno,nema više nikakvih problema nakon toga:icon_pidu::icon_pidu:


Joj Ajkula,sad kad si vino spomenul,nešto si me sjetil.Evo,nikaj ne budem rekla,ali staviti ću večeras par slikica i ako netko nešt primjeti,ja budem ispričala sve ostalo.:icon_redface::icon_redface::icon_redface:

@muhaničar,znam ja štedjeti na grijanju i na drugačiji način - šta si sada mislio da budem nešto više rekla? :icon_eyes::icon_eyes::icon_fU::icon_fU::icon_fU::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
mlq2.jpg


Ovo smo zapravo radili jučer popodne.a budemo i danas.a i sutra ili koji dan dok plastenike očistimo.Kolko još posla imamo,ma za svaki dan nešt napisati - jedva čekam dok budem mogla napisati u temi "Šta smo radili danas" - držala sve četiri u zrak.:icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bio na školskoj predstavi dijelili se darovi,opet sam izvisio po tom pitanju,dalo se malo novčića Hrvatskim cestama,trebalo obaviti regu auta,pa onda po novu eu sranje prometnu,pa kod umiljate i slatke MIrele na Mupu ostaviti koju kunu za taksu,sada opet mir do sljedeće rege,pih kako brzo prođe godina
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
@Johabica..vrlo štovana koleginice.. moje oko sokolovo...je primjetilo da se gospon Joseph smrzava na Ursusu , dok Vaša Visost fotografira, a četveronožni član šoferira u Zetoru u toploj kabini...stoga mislim da se ovdje radi o zlostavljanju....supruga...ali taj član još nisu uveli o obiteljski zakon...normalno samo muškarac more zlostavljat ženu...stoga gospon Jožek... pobunimo se...:icon_axe:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh