• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ovaj put se nebi složil,dečko je pravi(a jbg ima i pravog tasta),sam se ponudi,svaka bi ga majka za zeta poželila.....al kuc,kuc da nebi bilo:icon_scratch:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,715
Pa kaj se još mora dokazivati.....:icon_rofl:
Ma šalim se,to je za pohvalu da hoće pomoći...:icon_thumright:

Kako se kaže,kad se oženiš,sa ženom dobivaš i njenu familiju..:(hi):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
johabice,kad kontejneri budu unutra,i kad flanci narastu,bacim ti koju sliku,isto možeš raditi i sa ostalim rasadom.....pričali smo o tome:(wasntme):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Budem ja probala ubaciti rogu i paradajzericu kada dođe vrijeme.Imam ja brata koji mi može to odratiti bagerom,al mu nebum dala da mi asfalt prekopa.Hihi.Ma skemijam ja to brzo - napravim plan,moje zlato to odradi dok si reko keks,dobro,i dok taj keks pojedeš - ali napravi.I onda budemo se zajednički divili napravljenom.A ti mi daš recept i sve ostale savjet koji idu uz to.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Joj johabice ,večeras načeta zadnja staklenka pekmeza,znaš da kod mene ima puno malih usta što vole slatko,fuj janjetina,živio šaran sa rašlji.nego danas su ovi vaši duhanci vozili u susjedno selo dva šlepera ovih flanaca kod jednog većeg proizvođača duhana
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
višegodišnje ovo što vidiš,a na ovaj koji sutra budemo pokrivali kao jednogodišnje(to dobijemo od firme) ali iskustvo govori da izdrže 2-3 godine.
ovog višegodišnjeg moram sam kupit ali zadnji je izdržao 7 godina s tim da sam ga zadnje dvije godine krpucko onom srebrnom trakom jer je imo razne rupice po sebi
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
pitam zato, sto i sam koristim visegodisnje, izdrze uvijek bar 5 god, ako se neke macke ili nest ne penju, a kosta u osijeku cca 800 kuna za t4 plastenik, sto je isto kao u HD kad uzmes onu njihovu, ima tu po selu likova svake godine mjenjaju foliju na par plastenika, pa to je posao da se ubijes.
od firme uzmem crne za unutra i to je to.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma normalno,i ja uzmem,crnu i za orošavanje,e sad sam uzeo samo na t-8,jer sam kratak s lovom(imam svadbu ove godine pa moram šparat):icon_weed:,a na prolječe ću uzet i na ovaj do danas t-4 a od sutra t-6.
Ovaj u HD za t-8 težak oko 70kg i košta preko 1000 kn,a ovaj višegodišnji sam uzeo u Virovitici,teži 54 kg i dođe 1250...pa ti sad izračunaj,skuplji 200 kn,a 5 godina dulje od običnog puta 1000kn,ušteda 5000 kn,i jebada poput današnje jednom u 5-7 godina,a ovako svake.,nego reci mi jel stavljš najlone za orošavanje ili agril,kod mene neki tipovi hvale agril neki kažu da nevalja
ja sam odlučio u veči-klasika,a u manji ću staviti agril pa da se uvjerim.......ok ajmo spavat sutra je još udarno sam ak se bude moglo radit....kod nas je oko 5 popodne počela kiša i evo još pada,a sudeči po radarskoj slici padat če do jutra.:(whew):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
pa da, na ovima usparas puno, plus jos na kopanju, samo ako je velik snijeg moze biti jebada.
ovaj najlon koji ja kupim je protiv orosavanja i prve 3 godine mu nije potrebno nista, nakon toga zavucem agril pod njega i on izdrzi 2 sezone.
vjerujem da i agrila ima svakakvih po kvaliteti, ja kupujem uvijek isti u agronomu, i izdrzi vise od godine ako su plastenici zatvoreni i ne kida ih vjetar.
imam 3 t4 plastenika, zbog prostora i postavljanja sjever-jug, svake godine navukli jedan pa kad dodu na red opet ce biti jedan godisnje.
sa onim letvama iznad bazena i najlonima ne radimo vec bar 8 sezona
ne sjecam se zbilja kad smo to zadnji put metali, davno jako
bit ce lakse kopat kad nakisne :)
 
Posljednje uređivanje:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
u jooj,pozdrav svima....danas je bilo ludo....cijelu noč kiša,danas blato do koljena,nešto napravljeno nešto ostalo za ponedjeljak......u jedan bazen curi voda....sve boli,baš paše na ležečki pisat sam mislim da večeras neču dugo:(snooze):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma daj đuro,a šta si ti dao svojoj ženi,kćeri,mami,susjedi,prijateljici,.....
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma moram se ispričat i bit iskren,volim se šaliti al prvospomenuta je slučajno nešto dobila,a da je danas dan žena(iliti 8. mart) sam skontal dok sam slušal radija na traktoru,a završaval posel od jučer i to tek popodne,al jbg dok posel stisne ostalo je u drugom planu.....isprika ženskom djelu foruma,a moj ženski dio me je već ukorio:fiery:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
johabice,evo bazena sa hranjivom otopinom,sve spremno za stavljnje kontejnera u četvrtak(jer voda mora dostiči određenu temperaturu)....nije bitno kako je kičma..........:icon_redface:
nešt nevalja nema slika...ili budem uspio ili budem zvao muhu.....





konačno uspjelo johabice.....ako netko još ovo gleda lijep pozdrav,laku noć.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
dobo si primjetio,prva slika je punjenje bazena,na drugoj je pun(koliko treba biti,otprilike 5 cm od ruba,visina kontejnera),a prihrana i zaštita je stavljena nakon snimki (nema razlike osim u boji vode).....:(hi):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
da, sad vidim da je na drugoj veca razina.
ja sam jutros malo ocistio i obojao ispusnu i auspuh koji je poceo hrđati nakon godinu dana, da bude u skladu s ostatkom traktora koji je komplet ureden. sad cemo vidjet kolko ce izdrzat.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh