• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice ,nije optička varka,zbilja se puknuti otesao,sada mogu biti 2 razloga.ili se je počeo baviti zdravim životom,blabla ona sr..a od prehrane i navika ili mu je ljubavnica postala prezahtjevna




Ajkula,hvala ti do neba na ovom iznesenom zapažanju i konstataciji - sada sam sto posto sigurna da ja nemam ljubavnika
978842418.gif

978842418.gif
978842418.gif
978842418.gif
978842418.gif
- ja sam se dvije kile udebljala!!!!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,357
Upoznala nekog novog,vidjela neke stare prijatelje,nasmijla se od srca - sad mi nešt sinulo - nekako mi se čini da Puknutog ima nešt manje nego jesenas - ili je to bila samo optička varka????? Dušice,nemoj skidat kile,bude te nestalo,a ako te nestane,ovaj forum bude nekako pust.To što je Muhač natukao još koju nebude moglo nadoknaditi tvoj gubitak.Jer vas dvojice nikad dosta kolko god da vas ima.:icon_razz::(giggle)::(giggle)::(giggle):
Eto sad znaš zašto je Lički krompir bolji. Ispod dobrog brda ........

Nego, hvala na poklonima i obečavam na jesen budeš dobila neki hrđavi šaraf od mene na poklon.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Misljenja sam da bi ona bila mnogo sretnija da je on namazan sa malo vise kolomaza,,,
ako nista bar bi dojmovi bili jaci,,,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nemaj brige Bobič,zna muhač da u mene rabljene mašine pa će i rđavi pasati.:icon_weed:


Muhač,šta lički,kad te ulovim jednom i spremim za moj stol pa te našopam mojim pireom budem te ja pitala čiji je bolji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,357
Ako uz njega bude zdela kvalitetnog paprikaša ja bum i Belički kalamper probavil .....
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
bobić neču se truditi da doznam ko si,iako se može ko što je gospođa Fel doznala ko sam ja jer sam je malo nakitio u komentarima,al drago mi je da u principu isto mislimo,prijatelji s kojima sam popio piče u Gudovcu sjetit će se da smo nešto komentirali o tom slučaju deložacije i ja sam iznio svoje mišljnje i to vrlo slično tvom,no to nije tema........danas smo izvozili drva iz šume i sad idem u kadu ak se prije ne srušim........pozdrav dobrim ljudima (forumašima)koje sam upoznao u Gudovcu.......sutra idemo u nove pobjede...treba istrpati 4 prikolice drva ,i popodne dovesti malo što je ostalo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ma bude i Zagrebački ako treba - kod mene je gost uvijek na prvom mjestu - a kad je muhač u pitanju, možeš i sam kuhat ako hoćeš.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Hvala na pozdravu - ovo "prijatelji"podrazumjeva i mene - vidi ti to - tamo popili piče jučer,danas se kupali - no,no,svaki posebno,da se nešt ne ukapira krivo,hehe - ja maločas iz kade se izmigoljila.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Teško je dobiti goste na krumpir i to još Međimurski eh da je Lički to bi bilo nekaj drugo Johabice :icon_biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dopodne bio brzinski u Koprivnicu po kolomper iz Belice,hvala dr.i vd .johabijima,nadam se da je johabi zaradio prigodan tretman večeras,poslje se još brzinski skočilo do mlina,po klinca kod zubara,nekakvo se željezinje prodalo,hmti podne nije oglas ni otisnut na papir a već se prodalo,živio internet a ti đuro isto na tretman kod žene ali ne mislim sada na one stvari,malo neka te izdeveta kao što FATA svoga Hasu u prići i u krpe a ne visiti on line do kasno u noć,evo ide za đuru jedna za laku noć u drugoj temi:icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma daj Željkič - reko meni jednom jedan čovjek - iz tvoje ruke bih i smeće pojeo - a vi se tu sada nešto nečkate sa mojim krumpirom.Ma crvenite se nezahvalnici jedni.
A bude jedom naš forumski ličanim pojel međimurca makar mu ga siti poštom morala poslati.A,muhič?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,241
Danas se frezalo sa 540 i gramip 170
koma živa kak je tvrdo,to na videu nije niš kak je na drugoj njivi,beton,freza se htela raspasti

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=f1A2LNMhksw&list=UUwGOlluBA22ZaWY0ruMZ[/YT]
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ha a koga bi se trebalo podrazumijevati kad sam upoznao samo vas troje,i ja ovaj čas izašo iz kade i sad idem za "žalosnom sovom"u vječna lovišta jedino se nadam da ču se ujutro probuditi laku noč
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
bobić neču se truditi da doznam ko si,iako se može ko što je gospođa Fel doznala ko sam ja jer sam je malo nakitio u komentarima,al drago mi je da u principu isto mislimo,prijatelji s kojima sam popio piče u Gudovcu sjetit će se da smo nešto komentirali o tom slučaju deložacije i ja sam iznio svoje mišljnje i to vrlo slično tvom,no to nije tema........

Moze se doznati ako ti to zelis ali ako zelis malo zamesti trag oni s druge strane morali bi se malo bolje potruditi da te pronađu,,,
no ja svoja slova ne ostavljam radi toga da bi se sakrivao ili samo radi toga da nekoga ocrnim ili zajebavam,,,
ukoliko ta osoba koju ti nazivas gospođom zeli doznati tko sam ja samo neka se registrira i posalje mi privatnu poruku, bez ikakvog ustrucavanja ja cu joj napisati tko sam i odakle sam,,,
ja se nemam od cega sakrivati niti bjezim od onoga sto sam napisao,,,
uvijek stojim iza svake izgovorene ili napisane rijeci pa tako i u slucaju Fel,,,

a sto se tice toga da te izgrdila to sam cuo,,,:(giggle):
a vjerujem znas ti i od koga,,,,:(giggle):

samo nebi im ja stao na tome, jer tko god da joj je odao podatke nije smio davati tvoj broj telefona a niti te ona smjela nazivati i uznemiravati,,,

da napisem nesto i u vezi teme,,,
bio danas cijeli dan vgoricama, prskalo se,,,
eto djuro ako si radio mogo si na gembac ili bumbus svratiti,,,
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se odradio sajam - jesam li zadovoljna?-jesam,nešto salate ostalo ,zeznio me šiptar,ali nema veze,tridesetak klla dala ja ovome što me izvlači kada se ne proda,jest da je upola cijene,ali neću se više zezazi s time.Druga će za rezati doći za uskrsne dane,dotle će fino cijena pasti na gležnjeve - ali nema veze,nama je puno.
Kuham juhicu - ubacila svinjska rebra - mogla sam i pureče batke,ali njih volim pečene.
Odmor danas strogi - imam osjećaj da sam vanzemaljac ,vasiljenka zapravo -na sve strane me ima,i sva sam beskrajna.Zapravo beskrajno umorna.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma ne mari ujutro si ko nova
ja danas dopodne radio na uspostavi sistema protugradne obrane,a popodne sve i svašta,razno razne popravke i kojekakve gluposti........uglavno naradiš se ko budala a ništ se nevidi:icon_evil:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo sam vezivala paradajze.Nisam niti pola još napravila - prlajva ko zvečka - namjerno ne velim prase - umorna,radim bez rukavica jer sa njima nemogu vezivati - sad čekam da se voda ugrije,a onda,onda ću kadu napuniti do vrha i zavaliti se,duboko udahnuti i otići sva ispod vode dok ne poplavim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,357
Nezaboravi izači prije nego se smrežuraš, da nebu Botox igral :(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,sada idem - ako me za uru vremena nema - znaj da sam se pretvorila u smežuranu babu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh