• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo i ja da dignem koju sliku..
nakon silnog frezanja bašta unazad 2-3 tjedna i košenja trave u lavandi, pripreme zemlje i sijanja kukuruza, uhavtio sam vremena da uslikam zadnju košnju kod bake i da se pohvalim s novim trimerom MTD 1043! :(party):

evo malo fotkica od danas...











kraj dana, a i posla!



oprana pila i parkirana pokraj radnih kolega u kutak za "majstore odrzavanja travnjaka" :)
p.s. ova lijeva crvena ljepotica je dosla prije nekoliko dana, par dana kasnije od trimera! :icon_super:

 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh,bolje da mi ovo nisi pokazao - svakakvih ljudi ima - a najžalosnije je što idiot nezna da je idiot.
Nisam čula za ovo - evo sam u utorak kupila novine,ali sam ih zaboravila pročitati.Toj budali treba kada ga uhvate jaja zavezati na dvije mašne - ko vezice za cipele.
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
meni se kacur izgleda negdi izvrnio, tuko se s nekim da mu je ovaj zadnju nogu ogulio doslovce ko bananu neviđeno nešto

mučio se jedno dva dana licko si je nogu, stavio sam ga u šupu di ga ćuko čuva, davao hrane, al niš nije htio sem mlijeka i onda je tako šepav negdje odlutao i nema ga već tri-četri dana, mora da je uginio, a ja mu muke nisam htio skraćivat, nisam takav tip

patak ga njegov, a zimi mi je sve spavao na prsima dok gledam televizor
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ijuuuuu,bilo se na sajmu - ma da se nije bilo bilo bi bolje - zima,vjetat hladan - salata ionako već slabo ide,a tko će kupiti flance dok ti se prsti ledene kada ruke izvadiš iz đepova.Nemogu se načuditi što se uopće nešto prodalo......sitno,ali nešto.Neki su se već u deset spremali kući.Ma sam i ja otišla ranie,muž ostao još koji sat.

Frižider mi u kvaru ima mjesec i nešto - možda i dva - evo smo zvali majstora,došao pogledati - veli,vjerojatno ćete dobiti ili komplet novi ili će samo vrata ostati.Ujutro će vidjeti šta se dogodilo.Koja je to tehnika - garancija pet godina - nakon četiri i pol ga možeš otpeljati na smeće.Hvala Bogu što je pod garancijom - pet i pol tisuća kuna.
Bilo mi ujutro tolko hladno da sam se sada tak ugrijala da nemam volje iz kuće izaći.Termostat je na dvadeset tri - ne isključujem ga dok ne odem u krevet.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,362
Danas sam osim kaj sam nekaj i dela malo imal čiščenje i pronašel dize koje mi je jedan forumaš dal prije mjesec dana da mu ih posložim: ja znam da se njemu nikad nikam ne žuri ali mjesec dana :icon_redface::icon_redface::icon_redface:

Ovim putem ga obavještavam da su gotove pa kad njega sila na posel natera nek si po njih dojde.
Ove 4 stare su ko puška



A od ove 4 darovne (veli se da se darovnom konju ne gkeda u zube ali ovdje nije baš bilo tak) jedna nevalja, ona kaj izgleda kao nova i još jedna u kojoj je uložak dobar ali ima vanjski kvar.
Zato su i bile darovne :(giggle)::(giggle)::(giggle):

 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ništa - apsolutno ništa - dan odmora - čekala servisera od osam do jedanaest,skuhala ručak,ošišala Nini rep,slikala je ,i macu isto,dala lijek bolesnoj maci,pojela nešt,srknula kapučino,još budem u nabavu predvečer otišla,i to bi bilo to.Prošo dan uludo - ako se odmor računa uludo utrošenim danom.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kava od 07-10,druga kava 10-11,posjeta frižideru,onda ništa 2xkarlovačko pa ništa i tak sve do sad ništa
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šoping odrađen - četiri milke na akciji - 3devedsetnešt(kn),kila sviježeg sira,vrhnje kiselo,kapučino,kruh,svinjski but (htjela sam teleču lopaticu,ali bilo trifrtalj kile mesa i kila kosti),mlado zelje,suho svinjsko meso,dva komada,smokve suhe,i još nešt tako pomalo i zagrcnula sam se kikirikijem dok sam jela - bilo je to ovako - izlazili Vajdinig dučana dvoje - on pjevao -"Ja ga volim na svoj način,ja ga volim na svoj način",a ja sam u tom momentu jela kikiriki i rekla - i ja.I dok sam ja to rekla zagrcnula sam se kikirikijem i kašljala tak da sam morala iz dućana izači i kašljala i kašljala vani ko da bude me strefilo.I još sam kad sam opet ušla još kašljala onak,pomalo.Ebo ga kad nešt voliš a nesmiš reć.
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
posijal kukuruz do kraja i sad prpam po internetu dok se napuni akumulator na marei td 100,pa ko zna do kad u noć se bu prpale po njoj
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Igral sam se sa razvodnikom hidraulike na DF 4 dupla izvoda a trebal jedan jednosmjerni riješeno da jedan premošten sa brzom spojkom u protok spojka stavljena na crijevo pa može bilokoji biti jednosmjerni a kak ima i prednji hidraulik i prednji utovarivač bilo je znojenja ali pametniji popustil :icon_super:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jbt,ja ti jesenas bio u Ivanić gradu u nemam poima ćemu,jel su to toplice ili bolnica alimam neki blaži oblik psorijaze što sad nije bitno,ali sječam se da smo gledali neku tekmu i fino uz pivo ja smazo jedno pol kile prženog kikirikija,a bogami je dežurna doktorica imala 2 sata posla samnom,tablete,inekcije eto ti kad voliš kikiriki:(think):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja čul da je kikiriki afrozodijak pa ni si valjda sa doktoricom :icon_mrgreen:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
bogami me piknula,al s nekom igletinom.......a želudac me bolio da je ona i bila za kaj ja ......ups pa nismo u porukama.........joj stare budaletine.....:icon_axe:
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
čudil se ko puran dreku kad mi je danas došel lik sa audijem 100 i veli da nije mijenjal ulje 2, god,a mjesečno vrti oko 2000 km i još veli da mu je neki majstor rekel da je to tak normalne,ma još i sad se čudim
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod većine ljudi ovi blagdani donose neko veselje,ja definitivno ne spadam u tu skupinu,dobro što imam neke sitne stvari koje me razvesele kada je ovakva situacija,ah danas sam uhvatio malog neznanca u štaglju,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kakva je to slatka životinjica??????


Ajoooj,pa tek sada vidim da je to ježič,jel? Ja sam jednom imala jednog velikog - Đuro smo ga zvali,non stop je hodao po kući.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh