• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
moram na ispovijed,danas svetak a ja ode pomoći susjedu prekretati livade ,počeo je baš danas raditi sjenažu,preokrenulo se nekih 14 rali u 7 komada,što bi rekla pjesma bubrezi i jetra promijenili stranu:biggrin::biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
valja johabice,a što da radim sa susjedom,čovjek nastradao za rata morao silom mijenjati kuću od tamo za ovdje i normalno u startu popušio,čovjek se isto mući sa tim kravama,nikad svetka a ni životinja u novčaniku,pod hitno trebamo nekog skratiti za glavu ili barem za stolicu
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,242
Susjed se odlucil ipak delat sam pa je i frezu kupil i stavil unija u rad nakon 11 godina stajanja i samo da ide po sijeno 2 -3 put na godinu,pozval mene i oca da mu pokazemo kak se to radi,sljedeca lekcija ce mu bit kad cemo orat haha


10261782_691214057591754_1738193033_n.jpg


10331660_691214067591753_52994304_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,242
Bila je oko 14 sati,tam bliže šumi sam pod šperom jedva speljal,i vec smo posijali danas taman kad kiša počela.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se ovaj čas vratila sa malog prvomajskog izleta.I tako mi išli na Plitvička jezera,ali smo se usput predomislili.Pa okrenuli na otok Krk.Obišli Njivice,Krk,ošli za Crikvenicu,Novi,pa za Sinj.A od Sinja za Bogu iza leđa,i ni karta nam nije pomogla - uglavnom ,nagledali se lijepe naše uzduž i poprijeko,iznad Slunja,u Feniksu ko i obično krknuli kilu i dvadeset janjetine,malo krumpira ispod peke,nešt rajčice i mladog luka,pa završili u Mrežničkom Brigu kod jednog našeg forumaša i popili mu soka.E,odonud su svi putevi vodili kući,i eto mene žive i zdrave na forumu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj,kod mene dan prošao radno na kotačima traktora,išlo se prskati kukuruz kod tasta,pa se popodne opet išlo traktorom nešto odvesti,uglavnom traktor cesta i sada se je uključio internet jer sam promijenio operatera
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Bila je oko 14 sati,tam bliže šumi sam pod šperom jedva speljal,i vec smo posijali danas taman kad kiša počela.

11 let je stajal ,,,pa kaj ste čekali...pri javnom bilježniku bi mu potvrdil da mu sako leto zabadav bum vozil sjeno ,,plus normalno novac ovo je kak novi...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,242
Nije to moje niš tu haha
sused kupil novo i od onda stoji u garazi,dva tri put po sijeno prejde ili kad se TV pokvari s njim zemlju vozi,sad je pocel delati sam pa pozove nas da mu pokazemo,traktor ima 190 sati (danas okrenul) i jos ima iglice na gumama
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,715
Evo se ovaj čas vratila sa malog prvomajskog izleta.I tako mi išli na Plitvička jezera,ali smo se usput predomislili.Pa okrenuli na otok Krk.Obišli Njivice,Krk,ošli za Crikvenicu,Novi,pa za Sinj.A od Sinja za Bogu iza leđa,i ni karta nam nije pomogla - uglavnom ,nagledali se lijepe naše uzduž i poprijeko,iznad Slunja,u Feniksu ko i obično krknuli kilu i dvadeset janjetine,malo krumpira ispod peke,nešt rajčice i mladog luka,pa završili u Mrežničkom Brigu kod jednog našeg forumaša i popili mu soka.E,odonud su svi putevi vodili kući,i eto mene žive i zdrave na forumu.
šteta samo kaj nista imali više vremena.
kakvo je vrijeme bilo na povratku, nije bilo baš obećavajuće,nekako u vašem pravcu cijelo vrijeme munje sijevaju?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma bilo je sve ok do Zagreba.E,tmo je bilo kiše da su brisači jedva stigli brisati.I sjevalo i svačega je bilo.A dalje opet sve mirno i mi već malo iza devet bili u sigurnosti doma svoga.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,715
pa kaj ga je tako puno bilo?kod mene već nekoliko dana ga ima,doduše samo malo.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
pa kaj ga je tako puno bilo?kod mene već nekoliko dana ga ima,doduše samo malo.

Par minuta, dosta sitan ali je bio jako gust i stutnjalo je gadno....... u zemlju nabilo biljke....
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
:drink:Jučer sam se svađao sa bumbarima oko ulaznih i izlaznih vrata,pa je bilo i dizanje tona, pa fizičkog ubjeđivanja...pa me je onda jedan bumbar kamikaza prebio.Još se liječim...
 

Prilozi

  • 2014-05-03 17.15.02.jpg
    2014-05-03 17.15.02.jpg
    53.4 KB · Pregleda: 80
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh