• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ah.....bem ti prašinu........... 15 rala pripremlejno danas za sadnju,sutra slijedi ostatak....... šteta što se moram sam,što nemam nekog težaka
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čim sam došao iz škole,najeo se i išao kod zubarke i čeko sam tamo 2 i pol sata samo da bi mi dala j***** uputnicu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas od 9 do 14 obilazio sa klincem doktore,igraju se sa pacijentim dok netko ne popizdi ,popodne utrpali favorit,krave nahraniti i odmor
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas sam počupala sav korov u plasteniku sa cvijećem.Skuhala pileće hrbte psu za danas i za sutra.Razmišljala štp ću raditi sutra.Pojela bombonjeru.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dovrsili sjetvu soje i pospricali gotovo svu. ostalo jos jedno jutro za sutra..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jučer se sjetil, danas registriral...
provjerite kad vam istiće registracija za koje vozilo...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
bio u skoli promjenio ulje na 549 dopeljal balu pojel sam rucak zaprl kokosi i ovce za koji dan koljemo ovna moga dedu je bubnul v guzicu :D
 
G

GROF

Guest
... ., popravljal ulazna vrata u kuću, delalo se još na prikoličici traktora tome, popravljalo svijetlo u garaži, na pušnici popravljal - čepil neke škulje - postavljal mrežice da ne ulazi gamad, počel sa cipanjem drv - iscipali oko 5 m drv???., uh., dela ima preko glave.- ...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Išli pogledat prekretač za sijeno a na kraju smo ga kupili i bio u bj slikat zube i da mi na kraju kaže da moram na operaciju najvjerovatnije za zg vadit 3 zuba osmice koje mi nisu izrastle.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh