• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
A cijevi i jesu bile kod drugara mehaničara , kod mene ni ne dolaze ,dokazano znaju kako udaram i nešto im nisam povoljan za saradnju :mrgreen: neznam zašto , ja sam kulturno vaspitano dijete da ne bijem nikoga dok nije na nogama :weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
priovjeravao kod mehaničara kolko i gjde fergi curi.... nafta je u pitanju...
dogovorili sređivanje grijača, lajtunga i crijeva čim vrijeme dozvoli...

iskopao 43 jame za trse rajnskog rizlinga... sutra ako posadimo sve, bit će 100 komada posađenih

treba kosit vinograd, špricat, kopat oko trrseva da se povrišnski korjeni srežu... šuma čeka... uf....
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Pripremio do kraja za kukuruz, sad idem prati neke strojeve,
nakon toga pokositi duhan i to bi bilo to za ovaj dan.
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Šta sam radio ,neda ova kiša ništa uraditi samo malo prosuši da mogu u polje ona udari,danas krenuo saditi drugu turu šećerca i potjerala me kiša ,ostavio sam frezu u polju i sad čekam da stane da odem po nju da nebi dobila noge
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ujtro se slagala prskalica,pa se prskao kukuruz,pa se išlo kositi travu za krave,tanjurati,bacati gnojivo,opet tanjurati,onda na 32.smotru folklora moslavine i to je to.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne sa ženom u grad ,poslje podne oranje ,večer lagano tamanjenje radlera:partyman::partyman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
posijali 12-13kj kukuruza. u par navrata je kisa padala ali taman da se ne prasi za sijacicom..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jučer posadio 100ti trs rajnskog rizlinga, sadnja gotova...
nakon sadnje skočio bratiću "dat ruku" u šumi, natalebali jedan vozić u nekih 2 sata posla...

joj kaj nam je sad lako sa dva taktora, prije kad smo bili sa jednim, vuci na kup, pa se sve spetlja, pa reži, grana milijun, pa zakapčaj natrag prikolicu, pa trpaj...

sad s jednim dovućemo, i srežemo, natovarimo, idemo po sljedeće drvo... milina...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
došao sa kčeri sa mise,pao ručak i dalje sveti nerad:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A što mislite,šta jedna žena radi nedeljom,možda se odmara?Odmor slijedi odmah nakon otvaranja plastenika,zaljevanja,usputnih radova-što oko vidi,a ruka ne može ostaviti,pospremanja,kuhanja ručka,posluživanja,opet spremanja,i onda slijedi teški odmor-sve do večere.Ah,da mi je biti muško.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ujutro bio s ovcama na paši,pa malo sjedio za forumom,pa igrati utakmicu,ručak,pogledati utakmicu i to je to.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Jutros išao da pazarim neki auto , bezuspješno , prodavac misli da sam papak koji će da ''nasjedne'' na njegovu pričicu za djecu :rolfer: u prevodu auto se nemože prevesti
Onda u povratku od silne ljutine smo morali da krenemo da PRAVE ćevape , a ne one iz Gudovca :vragek:

pa sam otvorio karburator i propisno ga provrtio za ulaz plinskog aparata , zamijenio i ventil sa filterom pošto sam stavio polovan i lagao je

išao sa komšijom i ogovarali šator za njegovu svadbu

obišao njive

sjedio sa šurakom

otišao sa drugarom na piće , limunadu :partyman: 3 komada :drinkers:


dosta li je :rolleyess:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
gledao plodove zemlje i pucao po savovima sta nam nase ministarstvo radi..
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
A što mislite,šta jedna žena radi nedeljom,možda se odmara?Odmor slijedi odmah nakon otvaranja plastenika,zaljevanja,usputnih radova-što oko vidi,a ruka ne može ostaviti,pospremanja,kuhanja ručka,posluživanja,opet spremanja,i onda slijedi teški odmor-sve do večere.Ah,da mi je biti muško.

zato sljedi nagrada ka odeš spavati
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh