• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
I

ihorzic

Guest
evo ga do podne zajebao na malom ferđi navoje od filtera goriva i sad došao odmoriti živce na forumu pa ponovno na navoje
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja vozio gnoj malo odmarao prao pirkolicu za gnoj priprema servisa na balirki :D


bio u stali malo u selu kod suseda gledao ovna kako cu ga zaklati no deda sve pokvari rece za 2 do 3 tjedna i igrao malo gta san andreas :D :D no ko ga hede hranio kokosi zatvorio kokosi pojeo veceru gledo televizor i otisao spavat no prije spavanja malo učenja jer ce me mozda pitat matematiku :D sutra u jutro opet skola malo se bojim da cu pokupit kolac jer mi matka nejde :D:):D:)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Opet kosio duhan i onda zašarafio kotač na cisterni
koja je ujedno i na prodaju.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas su mi lijepe tete izvadile0,5l krvi iz ruke pasam se odmarao pošto je sve okolo mokro od kiše..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Danas su mi lijepe tete izvadile0,5l krvi iz ruke pasam se odmarao pošto je sve okolo mokro od kiše..

Jel u domu kulture?

Pobegel mi je taj termin, pa se šlepam u Petrovoj..:D
Koliko davanja, ak' se smije znati?:scratch
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Danas 30 puta

Eto vidiš...:supris:
02.03. ove godine 29 puta..:supz:
Taman bi bili isti da su mi poslali cedulju na vrijeme..:axe:
Ha niš, još toliko pa besplatan ZET..:gitarist:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Eto vidiš...:supris:
02.03. ove godine 29 puta..:supz:
Taman bi bili isti da su mi poslali cedulju na vrijeme..:axe:
Ha niš, još toliko pa besplatan ZET..:gitarist:

Bolje da daju besplatno gorivo :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne podmazao tanjurače,poštelo sadilicu za kukuruz,malo švrljanja posljepodne i otišao sa klincem do grada,poslje štala i sad prije spavanja tipkam sa ostatkom ekipe,ja ču sad u 5 imati 29 davanje ,a jesu dobre te iz transfuzije što dolaze u Bjelovar:heart::heart::heart::weedman::weedman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
dopodne podmazao tanjurače,poštelo sadilicu za kukuruz,malo švrljanja posljepodne i otišao sa klincem do grada,poslje štala i sad prije spavanja tipkam sa ostatkom ekipe,ja ču sad u 5 imati 29 davanje ,a jesu dobre te iz transfuzije što dolaze u Bjelovar:heart::heart::heart::weedman::weedman:

To kolega! To se traži...
Je, zgodne su, potpisujem, pogotovo ona mlada plava doktorica kod koje ideš prije davanja..;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Danas nikakav poseban posao nije bio,tražio sam nešt za radit ali nisam našao:lol:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Obilazio sam polja gdje je posijana umjetna trava da vidim dali treba kosit ili još pričekat. Kad ono vidi vraga prava preko 60cm i jako je gusta tak da bi mogao u subotu pokosit da u ponedjeljak ili utorak baliramo.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Obilazio sam polja gdje je posijana umjetna trava da vidim dali treba kosit ili još pričekat. Kad ono vidi vraga prava preko 60cm i jako je gusta tak da bi mogao u subotu pokosit da u ponedjeljak ili utorak baliramo.

SUNCE MU ŽARKO !!!!

kako vec ali jbg to je umjtna trava kod mene tek 5-10cm za popizdit :(:axe::axe:

nisam ja sijo nego je to prirodna trava imao gore iza kuće deteljicu a ona je 20 cm sama izraste :D
 
Posljednje uređivanje:
I

ihorzic

Guest
špricao ječam , pšenicu i bundave te potanjurao 1,5 ral
umoran kao pas od vožnje , sve mi daleko od kuće
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
morao jutros malo nacjediti goriva na pumpi,pa onda budala to gorivo rastočio i danas potrošio na tanjuranje i bacanje gnojiva e jesam lud:madmana::madmana:,večeras neke papiriče od krava posložio i idem leč,dosta za danas:partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sređivao onaj moj tokarski stroj , obišao njive pa posle otišao i prešao je roto drljačom , lijepo se uradilo iako je moglo biti trunčicu suvlje da bi bilo 100% dobro
i večeras dovezao prikolicu drva

sutra planiram sijati kukuruz tamo posle podne
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh