• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ti na masnom imaš prednji most carraro, čini mi se da je potpuno isti kao moj na zetoru, ali baš u dlaku.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to Sonalika ima Cararo prednji most,ma ona ti ima motor kao na staroj seriji zekana sa malo modifikacije na kolima:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo ajkula,,,nači akcija pranje,i podmazivanje,,,,nek,neka,,više če trajat..
Vidim sijaju se ko da su novi,,,,,,,,,,,,,,,jel i ti naftiraš,,kod pranja...pa ispereš,,,ako ne,probaj,,,,,,,,,,,,,,,vidit češ kako se sjaji onda...
Ja danas u frezanje,,,oko brajdi,,,i sređivanje par sitnic...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
to Sonalika ima Cararo prednji most,ma ona ti ima motor kao na staroj seriji zekana sa malo modifikacije na kolima:partyman::partyman:

to su onda oni motori koji su 2006 izbačeni iz uporabe jer ne ispunjavaju euro 3 ili koju većnormu, a proizvode se u EU pa su ih izbacili.
znači sonalika je neka kopija zetora.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Izrolao nekih 7.5 kj gredica.
Sad mi je ostao još jedan komad 15 jutara,
ali to ću u subotu od 5-9 ujutro i 5-9 navečer jer je prevruće.
Natovario cisternu na kamion, bio na igralištu i to je to. :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma gdje bi mi bila pamet ubijati oko pod traktorom na suncu:finga::finga:,držim se ja hladovine:drinkers::drinkers:,danas do podne otišao sa ženom i kčerkom u grad ,treba maloj neke krpice za krizmu,ali ja izbjegao hodanje po trgovinama,ja sam ocijenjivao izgled minica i hlača po gradu:finga::finga:,otišao do vulkanizera da skine zimske gume i stavi ljetne,popodne isprobao prskalicu ,otišao vidjeti neku malu prikolicu za sijeno i dosta za danas i sutra se mora nešto raditi:drinkers::drinkers:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ma gdje bi mi bila pamet ubijati oko pod traktorom na suncu:finga::finga:,držim se ja hladovine:drinkers::drinkers:,danas do podne otišao sa ženom i kčerkom u grad ,treba maloj neke krpice za krizmu,ali ja izbjegao hodanje po trgovinama,ja sam ocijenjivao izgled minica i hlača po gradu:finga::finga:,otišao do vulkanizera da skine zimske gume i stavi ljetne,popodne isprobao prskalicu ,otišao vidjeti neku malu prikolicu za sijeno i dosta za danas i sutra se mora nešto raditi:drinkers::drinkers:

Je, za takvog suca bih se odmah prijavio...
Šeću tako gradom jedva punoljetne djevojčice, skockane za subotu navečer, trknem svog frenda da baci pogled, a on isplazi jezik uz glasan AAJHAJJ!8)
Mala se okrene i uz smješak koji te zgazi štiklom k'o čik veli: KAK DA NE!:finga:
Ne moram reći da smo ga kurili mjesec dana zbog toga..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prije podne odjurio po sudansku travu,rastavio olt gamu,popodne poprskao kukuruz kod tasta,dosta za danas:drinkers::drinkers:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
bil na praksi do 6 sati,došel doma,dijelovi došli za zetora i slagal sam ga do 9 vur :supz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pincirala paprike na dva stabla(još nije gotovo,a kada bude kreće se ispočetka),pa smo bili u gradu,pa smo bili kod prijateljice(ja i muž),pa smo kupili zemlju za kontejnere,pa smo išli tražiti predračun za novi plastenik,pa sam čupala korov u plasteniku,pa sam spremila večeru(u pola deset),pa smo pojeli večeru,a u međuvremenu svako malo švrljam po kompjuteru.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
vozio vodu za vrt dok me nije kiša oprala...
 
G

GROF

Guest
., uh, ubili se od dela., frezal sa tomom 4 polja!, kako bi rekal naš mladi forumaš Krompironja?, frezal puni 6 sati, posadili 500 kg krompira, pa još do večeri pofrezal 3 bašće sa bertolinkom., ... ., bilo je forse, ALI, napravilo se dela - posla punooo.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
JE NIJE TO NIS kad ja na svoga fergija 549 tanjuracu olt 20 diskova joj 3 50% gasa joj ide ko raketa a iza njega ostaje samo prah HAHAHAHA pospricao grah dopeljao 2 rolobale i sad malo na forum pa većera učiti i onda u krevet
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh