• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
kiša spasila već sam skoro bije zva decke da idemo sustav za navodnjavanje postavljati al spasila je kišica i mene i njih :mrgreen: :supz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pokidali zaperke na paprici treći puta,napravili tehnički na traktoru,ali samo jednom,dva će ove godine biti na divlje,kupili novu kosilicu,kupili plastenik od 5oo kvadrata,bili u restoranu na ručku pošto gospođa nije imala vremena kuhati,vratili polagač folije pošto nemamo svoga.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
aaa kako vidimo vama nejde u školi. mene jadnog bu dns pitala jer nisam nista ucio pucam na sreću :D. danas ce me pitat nije da se bojim no moze biti 1 a mozda 3 a mozda ako bude sreće 5 :finga::finga: ahahah danas planiram sloziti kosu jer smo radili servis na njoj pa jedva cekam kad budemo isli kosit ovaj četvrtak hehehee bit će posla i to puno preko ljeta mislim smrsavit 5kg vožnja bala...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Jucer sam oprao traktore i danas isao s njima na tehnicki pregled..
evo koje slikice mojih frisko opranih IMT-a ;)






 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Konobar na mešalici, dva dana ...............
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Konobar na mešalici, dva dana ...............
sad negdje u glavi lopata ovog lopata onog:partyman,danas prihranio pšenicu sa tekučim gnojivom,pšenica izgleda super dobro pošto nije dobila ništa ovog prolječa
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
radio od 7:30 do 21h...
sad popio gema sa starim, idem spat, pa u jutro opet radit... :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
završio i brojač na balirki , radio oko tokarskog stroja , odspavao i večeras malo :drinkers:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas još ništa osim što sam skuhala kapučino i odnjela ga mužu u krevet(ima li tko takvu ženu),ali sam zato jučer i prekjučer posadila 4000 flanaca roge i šljivara ručno na foliju,bila bih to napravila za jedan dan ali mi se nije dalo raditi po suncu.Muž kaže da bih još uvijek mogla ići za snahu,koliko dobro radim.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Tak su se dva prijatelja zezala kak je ovaj kupil u jednoj trgovini jeftino drvenu peć veli grije ko luda a cijena bagatela sluša jedan gospodin stariji pa pita dečki gdje je ta trgovina jer njemu treba peč možeš misliti kad je došel u trgovinu i tražil drvenu peč kak su ga čudno gledali...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo i to se računa pošto se telila krava u 2 ujutro tako da dan počeo jako rano,nastavak sljedi evo malog tomeka

Uploaded with ImageShack.us,sliči na kravu:finga::finga::finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
čestitam tata ajkula!!
još se ni ni posušil, a već si ga ufotkal, malo je srameči još... :lol:

Danas još ništa osim što sam skuhala kapučino i odnjela ga mužu u krevet(ima li tko takvu ženu)

jok, meni moja neda da ostanem u krevetu kad se ona probudi, a ako i pokušam protestirat, stavi na vruću svinjsku mast 3 jaja na oko peć, i otvori vrata od sobe...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh