• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Mašala! Isti ćaća!

Sad u birtiju na Ajkulin račun..
Jedna za prvo lijevo kopito, druga za prvo desno... Pa za rogove...Rep...:D:partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
cestitam lepo tele :partyman::partyman::drinkers::drinkers:

danas slozio kosu i dopeljal balirku ide na remont da vidimo u kakvom je stanju :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
posijao susu na neke loše komade,dižeš i spuštaš sijačicu bez stajanja,malo slagao šiber na masnom,popodne malo odmor i sad gas na spavanje:mrgreen::mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Išao do grada u nabavku , pazario malčer , pofrezao neka dva voćnjaka , namontirao gumu na motor iz drugog pokušaja i vozikao se po selu
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ostala mi jedna željezna vrata od 11,5 m i desetak stupića za očistiti i prebojati, pa je danas bilo i biti će iduća dva dana prašnjavo i rđavo..
Sorry Bager, neće biti Hempel, ima se nešto druge boje za potrošiti (inventura u garaži)..:D
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
haha kod mene se raskapa balirka malo provjera zupčanika itd.

kod mene vladaju ovce :D meni će deda kupit ovna šarega nazval bum ga šarko :D
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Danas ujutro nosio bale od lucerne i crvene djeteline koje sam jučer balirao i omotao. Evo i koja slika lande u "duploj" akciji:supz:
nosenjerolosjenaze12051.jpg
,
nosenjesjenaze120512.jpg



Nije tema, ali da se malo pohvalim kako sam lijepo prije koji tjedan renovirao i uredio prednji utovarivač, još samo čekam nove naljepnice:mrgreen:,:supz:.

Još sam danas vozio gnojnicu po lucerništu prije kiše i bacio KAN na grašak i zob, taman pred kišu.....milina:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sveta nedelja i nerad ,otišao oko podne do Koprivnice na dane travnjaka ali ispod svakog očekivanja,nikad slabije nije bilo mehanizacije:(:(:(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
sveta nedelja i nerad ,otišao oko podne do Koprivnice na dane travnjaka ali ispod svakog očekivanja,nikad slabije nije bilo mehanizacije:(:(:(
Al je zato bilo prepona ko u priči ...............
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
el misliš na one ispred konja ili one na konjima:finga::finga:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se radilo u plasteniku,mora se povezati 6000 stabljika paprike-malo -pomalo,od subote opet nije radio kompjutor,pa se danas donio sa popravka,i danas se više neće raditi,a niti sutra jer mi ja sutra imendan.Tako.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice sretan imendan i dobro se odmori i uživaj ja danas radil od 07-19

Hvala farmervg,za imendan mi ne kupuju poklone,ali nema veze,čestitke dobijem.Primjetila sam da ti držiš koze.I ja sam imala kozice,ali odavno,jednu Belku koja je pojela sve tulipane u cvatu,pa jednog jariča Janka kojeg smo liječili od upale pluča klavocinima kada su ga veterinari otpisali.Samo je kao posljedica ostalo što smo ga kada je ozdravio i dalje morali čuvati na koljenima i u krilu, a kada nije više mogao cijeli stati u krilo ležao je samo sa prvim nogama na našim koljenima.Ne,nismo ih pojeli,to su bili naši ljubimci,kada ih više nismo mogli držati poklonili smo ih jednoj obitelji.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Vas dvojica bili v Koprivnici,a nijedan ni bu ni be?Tak znači. :axe: .
Danas dobil posel.Fala Bogu.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
bio na polju i skuzio da moram pretanjurati 5 jutara kukuruza!

Vas dvojica bili v Koprivnici,a nijedan ni bu ni be?Tak znači. :axe: .
Danas dobil posel.Fala Bogu.

e svaka cast na poslu! ja ga vec godinama trazim pa nis! a dotad moram trunit tu na selu
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Joj,da samo znaš kolki teret mi je opal s leđa.Još kad napomenem da nije privatnik nego gradska firma,morem reći da sam zadovoljan.8 sati radno vreme,a posle mi ostane pol dana da se zanimam sa svojim hobijima.V današnje vreme to izgleda ko Bingo na lutriji.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh