• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Škola. Odvezao prikolicu majstoru, pa gumu odvezli vulkanizeru i stavili ljetne na Golfić,
premještao strojeve, sredio malo španere i skinuo poluge prednje na MF-u.
I napola sam suzio 539.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Gotove su sve pripreme za sutrašnje napinjanje ogradne mreže. Pokošena trava, malo radova oko grunta, oprali se i sad nekamo..
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
rastavljao neke mješalice, od 3 napravio 2, jednoj ošao bubanj,a motor dobar, pa taj motor prebacivao na drugu koju sam dobio , mješalica lifam ima možda 25 god,a nigdje joj boja nije ižuljana,nije ništa radila.
onda na ovu što je otišao bubanj prebacio bubanj sa treće i onaj puž što je vrti , sav se izjebo dok sam izbio one usrane ležaje,sve zapeklo.
sad na kraju imam 2 odnosno 3, treća je nova kupljena lani u metrou i izmješala 2 mješalice i od tad stoji.

koji je to cirkus bio kad smo mi to dovezli kući, veli tata pali mješalicu idemo mješat, trpa on pjesak bez prestanka,ja vičem ma dosta,ali od dalje kad je natrpao punu ono motor samo krenuo trokirat, dobro da se sva nije rasula.
tata naučio ko u one stare nakrkat 2 i pol one velike tačke i mješaj, a u ova jedva izmješa jende, idemo mi gledat koliki je motor, kad ono 700W, tata se počeo smijat, mlinac od kave je jači od ovog.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas u jutro išao sam naći nekakvo beketavo janje za krizmu,pa gas u grad,poslje podne dovezli jednu željeznu kukuruzanu,poludio puna cesta auta a nekad možeš proći 10 km da naiđu samo dva,štala klasično i sad večeras se dovezao jedan gujdek od 30 kg,mljac več ga vidim onako prirodno reš pečenog:rolleyess::rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja ovih dana vozim vodu za istražne bušotine i sitničarim oko kuće jer vrijeme još uvijek neda da se kose i spremaju trave :twisted:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-ha,danas se dogodilo nešto što već dugo vremena nije-spavala sam do pola devet,nije mi jasno kako se nisam ranije probudila,a suprug je ustao neznam kada i u boravku čekao da dođem i skuham nam kapučino.Kapučino popijen,životinje poslužene,ali ne jedu,i dalje spavaju.Pada kiša.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Skupljal vodu sa kojekakvih odvoda sa krovova
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne malo počistio moju buvaru sa 1001 sitnicom,kravama po travu ,sa klincom u grad popodne,i sad idem malo ranije u krpe
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Skupljal vodu sa kojekakvih odvoda sa krovova

Zašto ? nije valjda se bojiš suše :roll:

ja jutros odezao vodu na bušotinu i došao kući pa nastavio spavati jer je kiša pljuštala :supz: onda malo obišao otpad i čaprkao ispred kuće , otišao sa bagerom odradio jedan posao i večeras na folklor
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Oni plastični rezervari po 1000 litara, bačve po 200 i tak .......
 
G

GROF

Guest
., a danas pol dana uredjival mobilni drveno - plinski roštilj na točkiće., došal i on na red nakon 15 godin kurenja da se malo ofarba - obitura i uljudi., heheheee, sad sam uvatil ko BAGER sve nešto uredjivat., nešto me maznulo v glavu neznam ni sam., jedno poredim još se iskoti - izleže deset neki popravkov., onako jednostavno bode oči.- ...
., i onda lipo popodne a ja delat celu Božju! noć, dok sav normalan svit spi ja brojim muve po Svitu., ...

., aj Bog! dragi moj forumski Svite, čitamo - pišemo se ...
 
I

ihorzic

Guest
Naguzila me žena da idemo kupiti novi ležaj u spavaćoj pa sad jedva čekam da dovezu i da ,...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh