• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Škola, skidao najlone sa plastenika,
istovarao kamilicu što me čeka i sutra
i oprao sam kosilice.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ja danas popodone ići ću špricat no jučer smo ja i stari slagali čarep jer ga je oluja odnesla ohoho tako bilo je posla 1-2 sati ;)
 
I

ihorzic

Guest
Idem se u Dubai šišati dopodne i maznuti čevape i orošenog Apatinskog rogonju.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije dan za raditi,vratila sam se iz plastenika,pas Ninica je došla po mene u plastenik i inzistirala (lajuči,ima tri faze govora kada želi da izađem-posljednja je lajanje posebnim tonom tako dugo dok ne ustanem i krenem za njom) da idem gledati kako ona lovi ribice u ribnjaku.To radi ponekada i do desetsk puta na dan i nikako je ne možemo odučiti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice daj malo odmori pa subota je daj si malo duši i tjelu odmora.....

Hoću,u pravu si,samo nekako nikada nisam duhovno mirna dok znam da je nešto trebalo doista napraviti,a nije se napravilo.Danas je to sjetva dvanaest kontejnera brokule,ali evo,poslušati ću tvoj savjet,ako ne prije a ono sigurno kada se vrati muž pa ćemo se odmarati u dvoje i uživati u malim mačićima koji će nas sutra napustiti.Dva odlaze u novi dom,a dva,eto,koristim priliku, još imamo za pokloniti,pa ako je netko zainteresiran može ih dobiti.Jedini uvjet je da je dobar čovijek i osigura mačetu sretan život i da životinjica ima pristup u kuću.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ma stigne se sve drugi tjedan, svi na Urbanovo u Štrigovu, dok još traje..:partyman::gitarist:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Jedini uvjet je da životinjica ima pristup u kuću.

i moje lijepo žive ali preko praga nemaju pristup i one to znaju,jedino ih puštam u ložionu kad je hladno...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Išla bih i ja,ali ja sam od onih kojima alkohol prije dođe u krv nego u želudac pa je bolje da pričekam najesen berbu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
i moje lijepo žive ali preko praga nemaju pristup i one to znaju,jedino ih puštam u ložionu kad je hladno...

Eh,ja ti nebih bila mačka,a niti pas.Nije da smo neki ekstremisti,daleko od toga,ali čovjek ne bi vjerovao koliko životinja može razumjeti ako se sa njom radi odmalena.Naš pas ne samo da razmišlja,već smo primjetili i da planira šta će napraviti.I da,da nam netko ponudi cijelo imanje u zamjenu za nju,nebismo je dali.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Johabice daj malo odmori pa subota je daj si malo duši i tjelu odmora.....

Halo,pa ovdje mi se čini da mi od žene hoče napravit lijenčinu,pa kako ču ja na zelenu granu ako nitko neče raditi.Danas dođem doma i zateknem svoju bolju polovicu zavaljenu na trosjed,a ujutro sam je ostavio u plasteniku, i veli:-dobila sam preporuku da se danas pošto je subota odmorim.
I pronađem ja krivca za neposluh,eeee... farmervg.
A trebalo je da ne nabrajam puno toga dogovorenog napravit....
E pa idem i ja na drugi trosjed.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Eh,ja ti nebih bila mačka,a niti pas.Nije da smo neki ekstremisti,daleko od toga,ali čovjek ne bi vjerovao koliko životinja može razumjeti ako se sa njom radi odmalena.Naš pas ne samo da razmišlja,već smo primjetili i da planira šta će napraviti.I da,da nam netko ponudi cijelo imanje u zamjenu za nju,nebismo je dali.

nisu gladne ni žedne,kad imam vremena pomazimo se ali u kuću ne,taman da mi još i u krevetu spavaju,jok.....
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
danas kičmantrans cijeli dan, od 9 ujutro ja i tata kopali do 3 kanal za ogradu, ima jeb.nih 20 metara,a dubok i širok 40cm. onda od 3 sata na mješalicu, pa do 10, sve me boli, imali na forum koja mlada curica da me dođe izmasirat.:finga:
 
G

GROF

Guest
., a ča smo delali?., a ča nismo?., napokon završil tu jebenu mrežu na pušnici protiv muha, buba, komaraca, razno-razni buba švaba, ... ., počistil drugi del konobe, slagal - sortiral neku nepotrebnu gvoždjuriju po kolnici, podmazival kotačiće na paleti a ča su ispod freze, trebal frezat krompir - padala kiša., trebal kosit travu oko kuće a ono jopet kiša., e, onda kupanje - pranje pa u noćnu delat celu Božju! noć.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
I

ihorzic

Guest
Evo fala Bogu danas svetak pa me zapala čast za pravljenje ručka - bit će nešto iz pecane ,..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Igrali se sa unukom škole-ona učiteljica,ja-učenik baka i suprug-učenik deda.Znala sam koliko je pet puta pet i zaradila veliku peticu.Učenik deda je dobio pet jedinica.Niti priroda niti zdravstvena higijena mu nisu išli,a niti mu vladanje nije bilo uzorno.Podrapali zavjesu(veliku-320x205),polomili karnišu od zavjese,popravak u toku,na brzinu jer se vidi prljavi prozor.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sveta nedelja,bio sa djecom u crkvi,poslje podne rasčistio još neke ostatke od krizme,dovezao prikolicu za sijeno od jednog čovijeka i sad rano gas na spavanje
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Halo,pa ovdje mi se čini da mi od žene hoče napravit lijenčinu,pa kako ču ja na zelenu granu ako nitko neče raditi.Danas dođem doma i zateknem svoju bolju polovicu zavaljenu na trosjed,a ujutro sam je ostavio u plasteniku, i veli:-dobila sam preporuku da se danas pošto je subota odmorim.
I pronađem ja krivca za neposluh,eeee... farmervg.
A trebalo je da ne nabrajam puno toga dogovorenog napravit....
E pa idem i ja na drugi trosjed.

Prijatelju nemoj ženu naglo fundati bude ti trebala i za poslje ovak ju budeš duže imal kad se odmori može opet na rad a kad se preforsira i zalegne onda če tebi ostati sav posao ovak se možeš i izvuči dok ona radi
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
đir Duga Resa-Rijeka - Akrapizirani Nexy u glavnoj ulozi, ja pilot, žena kopilot :lol:

po povratku, skidanje viška odječe, pa na rođendan...
a sad, na zaslužen odmor!!! :lol:

:partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh