• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jel to žena kod susjeda vidla dobar ležaj???:mrgreen::mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Podmazivao balirku i slagao žmigavce,malo odležao pošto je kiša padala..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
KOD mene je bilo pakleno jer je kod nas u draganićima bila oluja moglo nam je krov dignut sve je pobacalo čak je i jabuku našu diglo iz zemlje i bacilo na kokošinjac ee to se zove nesreća :eek::eek::eek:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Naguzila me žena da idemo kupiti novi ležaj u spavaćoj pa sad jedva čekam da dovezu i da ,...

sad ga treba krstit....
33xwidf.gif
 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas se zbilja svašta radilo od mljevenja za svinje ,mužnja koza ,pa sir pa sadnja mahuna pa sad nočna smjena.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
a ništa,samo sam brojal koliko puta je nailazilo nevrijeme sa kišom,odustal sam negdje oko 5-og naleta..:scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
popij jednu na moj račun kod Đurđe :partyman:

tako ti ide kod mene,svaka roba mora da se proba da li zadovoljava uvjete...:mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Danas se mijenjale sajle za ručnu kočnicu na autu i nije se završilo, ali se popizdilo:mad::mad:. Sutra nastavak...

Ispada da je jedna kraća 1-2 cm, pa ne znam jel ima kakve veze na koju stranu ide. Na njima ništa nije označeno..:scratch
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
danas popodne izorao uslužno 0,5 ha eto čovjek hče da je njiva izorana da nebi plačao porez na neobrađeno
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Rastepli teglu cvijeća,čupali korov, prodali papriku,bacili si kamen na nogu-veliki,udarili nogom u kamen-mali.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh