• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
danas sam bio kuharica..
popodne đir sa mojim curama na biciklu da potrošim kalorije..:mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Odvezao jednu cisternu vode na bušoitne , posle podmazao presu i izbalirao oko 150 bala drugaru i pred veče na seoske slave , evo me kao mečka nabubrio :D
 
I

ihorzic

Guest
napet kao puška da što prije djetetu oličim sobu dok je nema
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Prvi otkosi su pali , došao na ručak pa nastavljam sa košenjem
 
G

GROF

Guest
., košnja trave oko dvora celi Božji! dan lagano., pada kiša pol sata, sunce grije dva sata, ja kosim jedan sat., pa jopet ponovo u krug., uh, našećal sam se za kosilicom ko budala za loptom., e onda dok je padala kiše i sušilo sunce ja podmazival razno - razne kotačiće - točkiće, slagal šarafe, prebiral staru gvoždjuriju po kolnici, sortiral ča valja?, a ča je za otpad? ...

., sada pranje pa pod jorgan planinu., jutra NOVI dan, nova srića., delo celi Božji! dan, ...

., aj bog! moj Narode!, čitamo - pišemo se ...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Isto šta i Grof samo ja sa flaksericom pičim cijeli dan bez kiše i odmora...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
., košnja trave oko dvora celi Božji! dan lagano., pada kiša pol sata, sunce grije dva sata, ja kosim jedan sat., pa jopet ponovo u krug., uh, našećal sam se za kosilicom ko budala za loptom., e onda dok je padala kiše i sušilo sunce ja podmazival razno - razne kotačiće - točkiće, slagal šarafe, prebiral staru gvoždjuriju po kolnici, sortiral ča valja?, a ča je za otpad? ...

., sada pranje pa pod jorgan planinu., jutra NOVI dan, nova srića., delo celi Božji! dan, ...

., aj bog! moj Narode!, čitamo - pišemo se ...

a da ti ja iznajmim svog mtd-a,barem bi se vozil ko gospon...:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
rekla mater da je danas Duhovski ponedjeljak i da se niš ne smi delat...
pa sam ju ponizno poslušal... :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a čast svecima ali ja danas morao uzorati jedan komad i posaditi kukuruze,otišao do grada srediti gruntovno i porezno papire za neku zemlju što sam kupio prošli tjedan,ne volim to ostavljati duže onda se samo komplicira:partyman::partyman:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pokosio danas 3 rali talijanskog ljulja,a prekreno sam 5 rali. Te dve rali su od šogora,nadam se da neče pokisnut danas da to sutra zbaliramo i omotamo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Radili smo puno,ali napravili nismo ništa-ako ne računamo hodanje cijeli dan ko muha bez glave po dvorištu,plastenicima,i čega se god uhvatili nijedan od nas dvoje nismo završili baš ništa.Dan je težak,više je za spavanje nego za rad i više koristi bi bilo da smo od jutra sjeli i ne micali se iz kuće.I pas Ninica spava cijeli dan,od jutra nije čak niti jela.Odustajem od svakog posla do sutra,bilo bi mi pametnije da sam to odlučila prije.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ah,krivo sam napisala,nešto se danas ipak napravilo-šteta na autu-prednja strana,ali ovaj puta to nisam bila ja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kako uspijevate sušiti,pa kod nas sad non stop malo kiše pljusne,nadam se da sutra bude 5 sati bez kiše da prođem 2 hektara kukuruza sa herbicidom,danas još,malo oranja neke stare livade,posadio kukuruze na nju,zajebavao se sa skidanjem limova sa prikolice za sijeno na bubnju,podmazao prikolicu i sutra još nešto novih zubaca staviti na bubanj,skočiti do grada na piče sa Grofom
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ogrebao sam se za staru stolnu brusilicu i stalak, pa je uredio Bageristi u čast..
Promijenio ležajeve, očistio hrđu i ofarbao u nato zelenu. Sutra kompletiranje..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh