• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne izležavanje ,kiša sroljila,popodne malo šmuc,pa po travu,napilio drva i evo opet malo kiša hebe:weedman::weedman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ništa kiša pada cijeli dan probal pripustit krmaču pod nerasta pa mu danas neda valjda če sutra to joj je prvi puta pa se srami valjda
 
G

GROF

Guest
., celi Božji! dan frezal izmedju krompirića redove., pa onda kosil oko krompira travu., umoran, totalka.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jučer tukao drva a danas malo na traktor ako če biti kakvo vrijeme bum prevrnal sijeno ako bude bilo sunca
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Jutarnja tradicionalna kavica, pa u garažu sastavljat glavu volana i servo za TV. Sad opet tokar preuzima..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
kolega el si to preživio ili si negdje sa strane u birtiju i čekao da ženske snage obave posao

Ma baš to prijatelju u Merkatone centru sjedil u birtiji i gledal tete kak prolaze ja za šoping nemam živce nakon pet minuta več polako kipim a nakon deset se več žena pjeni pa daj se smiri daj se opusti šta si nervozan kak nebi u onim silnim krpama ili posuđu bil nervozan zato ja to laganini u birtiji obavim bez napora..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Od rana jutra Hiltijevka :rolleyess:

jel šeču mravunci po rukama ? :rolfer:

ja i brat se cili dan *ebavali sa pripremema za postavljanje ograde, ko bi rekal da ti glupe sitnice i jednostavni poslovi mogu ukrast cili dan....
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kolinje obavili kod susjeda, razgrnuli
tucanik po dvoru i onda sam se zavalio u trešnji. :)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
e to je bio posao,ako ih ne osjetiš
ja danas od 7 ujutro šalovali neki zid, a ima ga pun ku.ac 20 m i visok 70cm. i od 3 sata to evo do prije 20 minuta zalili i završili.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja danas samo neke nepredviđene aktivnosti radio , od predviđenih sam zavario ono bure na prskalici , zavario ili zalemio 'bem li ga :scratch

Kada ste kod hiltija , posle njega nema večere sa kašikom , samo suva hrana ako uspiješ da pronađeš usta :lol::lol::lol:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Stari suzio kultivator i ja
stavio umjetno na prikolicu
i to bi bilo to... 1 sat posla, ipak
je nedjelja. :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh