• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Bio u Rumi na vašaru i naišao kod rođaka na ručak , taman :partyman:
 
I

ihorzic

Guest
nočas natrpao 1200 pilića i sad krmeljam uz kapuchino pa ču da vidim šta dalje
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo završil klanje pilića za osobnu upotrebu pa nahraniti životinje pa me čeka nočna smjena od 19-07 i to je to za danas...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo završil klanje pilića za osobnu upotrebu pa nahraniti životinje pa me čeka nočna smjena od 19-07 i to je to za danas...

Takvoga kao što si ti sam ja trebala neki dan kada sam klala piliće.Joj što je to ružan posao,da se čovjek rasplače.Ja ne koljem,muž ne kolje,a onda sam ipak morala jer nije imao tko drugi,ali mislim da više nikada neću.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Takvoga kao što si ti sam ja trebala neki dan kada sam klala piliće.Joj što je to ružan posao,da se čovjek rasplače.Ja ne koljem,muž ne kolje,a onda sam ipak morala jer nije imao tko drugi,ali mislim da više nikada neću.

Johabice to mi je najgori posao a šta da radim kad nema niko drugi pa onda pada red na mene kad znaš da niko to neče napraviti umjesto tebe onda napraviš ..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u jutro čuvao najmanju kčer jer žena malo redila vrt,uzorao jedan mali komad od ljulja za kukuruze,otišao po plavca ,presahnuli rezervari,uzeo malo drva za izradu u šumi,posadio kukuruz popodne i sad idem njonjati jer počinje neka grmljavina pa gasim komp.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Dovršio sklapanje prskalice i odmah otišao oprskao kukuruz , prskalica radi uredno , bravo ja :partyman:
Posle otišao izbalirao ostatak moga sijena , složio bale , onda razmontirao građevinsku dizalicu pa otišaoo balirati i kiša me otjerala
I na kraju večeras malo u goste , evo me najeden kao mečka :blackeye:blackeye
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ja škola i lenguzovanje, a stari i stara su ogrnuli sav kukuruz danas
i sad kišica ljepo natapa gnojivo.
 
I

ihorzic

Guest
presložio peterostepenu pumpu od hidrofora dopodne a poslije ,..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ah,danas smo malo vodili neugodnu diskusiju na temi"Promjene na forumu".A onda smo kuhali ručak jer su majstori počeli sa izradom novog plastenika.
 
I

ihorzic

Guest
glava boli icijeli dan i ništa radio osim rovao po kompiću - takav je dan
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Ništa od poslije one hiltijevke :roll:
Sva sreča pa je produženi vikend pred nama u kojem očekujem ugodno druženje .................. :p:gitarist::partyman:
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Sa ekipom dežurali na tekmi - repka Hrvatskog Sabora vs Vallis Aurea u Kutjevu,revijalna tekma za pomoć Dječjeg vrtića u Kutjevu
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
kopao neki kanal za vodu , pa onda izvadio neki vrbov panj gdje sam 100% nahebao :madmana: kako oasne žile ima mamiicu joj .. ....

otišao da pokosim neku njivu pa mi ispao nož sa kosačice i morao se vratiti kući po drugi jer nisam imao rezervni u traktoru :madmana:

pazario sakupljač za sijeno , ojeeeee :supz: sutra idem da ga probam i dovezem

večeras na folklor pa na piće sa drugarima
 
I

ihorzic

Guest
odoh u bosnu metnuti spone na alficu i možda kresnem čevape
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja se samo izležavo glava me rastura i šteta sunce me tera van ali nemogu jer sam bolestan a baš bi išo van grabit sjeno uff :(
 
I

ihorzic

Guest
ja se samo izležavo glava me rastura i šteta sunce me tera van ali nemogu jer sam bolestan a baš bi išo van grabit sjeno uff :(

eto Bog ti ne da danas raditi jer je veliki svetak:supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas svetak ,pošto sunce grije livada se suši,kčerin ročkas,bio na misi ,malo popričao sa poznanicama u crkvi,malo fešte popodne i sad po travu pa mir:p:partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
danas svetak ,pošto sunce grije livada se suši,kčerin ročkas,bio na misi ,malo popričao sa poznanicama u crkvi,malo fešte popodne i sad po travu pa mir:p:partyman::partyman:

tako i treba obiteljski ugođaj - svaka čast:supz:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh