• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma znaš da ja uvijek u brzini ali hvala tvom junioru što dozvolio da malo pasem oči na jungeru i manjem braceku ,e zbilja junior ima volju za šarafanje a ti tko zna gdje si ti još zaglavio ,dug je put od Pala do Pavljana:finga::finga::drinkers:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Počeo vozit gnojovku i za par sati počeo pljusak pa sam prekinuoo..

Navečer hranio krave i vozio hranu u štalu..



Našao jednu sličnu temu ovoj pa sam spojio..
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas smo išli u Mađarsku,ali najprije samo do granice.Pa smo se vratili doma.Po moju osobnu.Pa smo išli još jedanput u Mađarsku,ovaj puta i preko granice.Kupili smo fitohormone za ukorjenjivanje krizantema,šest komada,tekuće i krute mikroelemente,patike,okvašiveč, jeftini a efektivni,a ne onaj kao kod nas,skup,a ništ koristi,i sitnice.Trenutno pada kiša(propustili smo nevrjeme-sada je drugima tehnika pregorjela,nama nije),kuhamo kasni ručak,koji nam je zagorio,bem ti kompjutor,a nakon jela idemo brati papriku i paradajz za mušterije danas i sajam sutra.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Oko podne me probudila grmljavina :axe: i sad više stvarno nisam nizašta :evil:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
izležavao se tu ,poslje podne tam ,jedini posao nakosio travu za krave i u štalu,dosta više te kiše ,sunca ,sunca
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
vidim vecina na forumu samo navija za sunce vidicete samo kad uprzi kroz 3-4 dana kako cete fino navijati za kišu :rolfer:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hehhehe ja kosio okučnicu i malo otiso sa motoricem u selo da vidimo kaj se dela
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ovo je dobro pitanje šta sam radil ljut ko ris jadan travu treba kositi a kiša samo pada li pada ječam nikad ovak neče dozrijati u šumu treba iči po drva ništa od posla onda kad stisne sve odjedanput ima da se ko magarac naradim znam svima vam je tak a šta se tu može valjda če jednom zasjati sunce..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
kod mene uprzilo sunce jucer bilo mozda sat vremena kiša i dnas ga bome grije preko 30 ,,,danas Sv Ante a ja cu se prikriziti i moram u polje bog ce oprostiti neidem nista na silu raditi nego je stvar takva da se mora :supz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovo je dobro pitanje šta sam radil ljut ko ris jadan travu treba kositi a kiša samo pada li pada ječam nikad ovak neče dozrijati u šumu treba iči po drva ništa od posla onda kad stisne sve odjedanput ima da se ko magarac naradim znam svima vam je tak a šta se tu može valjda če jednom zasjati sunce..

Evo,biti će sunca,već za tri dana,i to pravoga sunca,kaže Vakula-32 u hladu.O,što ćemo uživati,o,što će se biljne bolesti širiti,o,što ćemo zijevati od vručine i plakati za minulim danima.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sredio one podizače automatske kuke na rusu , dovezao neko sijeno , pravio šuraku neke nosače noževa na rotacionoj kosi , išao u nabavku

I da još pomenem da svih ovih dana tražim lopova koji mi je obrao trešnju , ajde što je brao , svejedno bi veći dio ploda propao , ALI ZAŠTO JE TESTEROM OSJEKAO GRANE mamicu mu maminu :mad::mad::mad::madmana::madmana::madmana:
Nedaj Bože ako saznam ko je , nebi žalio 200 evra za fizički napad ali da ga ja propisno provučem kroz šake mamicu mu lopovsku :evil::evil::evil:
Od srca bi dao te pare , već sam ih odvojio u tu svrhu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Savo el taj biser odnio granje ili je samo poždro trešnje,danas malo otišao u šumu a nisam nabrusio lanac,a dobro malo sam se navikavao na kalanje,poslje otišao po malo cementa,prekrenuo nešto sijena i u štalu,sutra u livadu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Dobro me koštalo ono izležavanje od neki dan :madmana:
Turbo več drugi dan :rolleyess:
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Dobro me koštalo ono izležavanje od neki dan :madmana:
Turbo več drugi dan :rolleyess:

Slavi se radno. Tak se i meni poklopi, skoro svaki rođendan provedem radno :rolleyess: . Sve najbolje.

Ja danas cijeli dan šprica majstor. Povrće, vinograd, voće...
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Nije odnio grane nego ih je prenio samo do hladovine i obrao , kod nas već osjetno gravitiraju ti lešinari koji beru voće , obično kruške,trešnje jabuke i slično

E danas nema šta nisam radio , evo raspao sam se k'o kineski skuter :blackeye
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ujutro pripremao tlo za sjetvu kukuruza..

Poslije odvezao auto na servis..

Pa špricat kukuruz nekih 2ha,poslije tovario neku zemlju i još navozio hranu u štalu..Radno je bilo do 22 i 20h.:mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
E danas nema šta nisam radio , evo raspao sam se k'o kineski skuter :blackeye

savo nemoj protiv kineskih skutera!!! prvi od mog dijeda je napravio 18k km a na drugom ima 12k km:!:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se posadilo 5000 flanaca brokule.Od ture sađene prije dva tjedna zečevi pojeli 10%.Za sada.Nastavak vjerojatno slijedi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ujutro otišao po nove noževe za roto kosu,pa skupljanje sijena,vožnja sa prikolicom i još glavni u štaglju,boli me svaka koska,idem ženu obrlatit da me pomiluje po leđima:rolleyess::rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh