• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne malo drva radio u šumi,poslje otišli po domače piliče,izležavanje,u štalu i sad fina hladovina
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
dopodne malo drva radio u šumi,poslje otišli po domače piliče,izležavanje,u štalu i sad fina hladovina

jel vruće u šumi...:scratch
 
I

ihorzic

Guest
popio kapuchino i trebao bi se nećeg uhvatiti , aaaaaaaaaaaa
tako mi se neće
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Danas sam dopunio bazen sa vodom tretirao je hemikalijama i za dan dva bice kupanja. Sto se trimovanja tice vrucine su ucinile svoje a ako ne bude kise nece biti ni trave.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kod mene slično balirao drugim ljudima i svoje. za koji dan žetva al i baliranje slame.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
danas zadnje pripreme kombajna za žetvu koja počimlje ako Bog da u subotu
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
danas izbalirano oko 7 duluma ječma, na kojem ima nevjerojatnih 280 kockastih bala, pa se to tovarilo i baliralo, a i izbalirao sam 21 dulum lucerke i šećer na kraju, razbio zadnju šajbu na zekanu...:toimonster:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
danas ama baš ništa za delat malo oko kuče kokoši naranjit i to i malo strojčeke podmazat da nebi bilo krh krh na njivi dok bi delal
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se ukorjenjivalo tisuću krizantema.Slijedećih desetak dana ću ih paziti ko male bebe,pa će za Sisvete vjerojatno pasti koja kunica.A prodalo se i rajčice i paprike.Kunica je pala sada.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ranom zorom ispratio kčer na maturalac,davio trimer i malo sa ferkijem kosio oko međa,uz šumu ,uglavnom bio dobar dan ne prevruče,onak naj taman i normalno nema spajanja vikenda kao u nekih:finga::finga::finga:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Slavio ovaj partizanski il koji je vec dan... salim se naravno, ispijala se piva okolo decki kombajniraju jecam pa malo tamo malo vamo...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Lagano proputovanje preko Bjelovara, Daruvara, Pakraca i okolnih sela, Lipika i okolnih sela pa povratak preko Kutine ............... :rolleyess:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
malciral jednu parcelicu de je trava
pa poslje opro i zglanco svog quada za tehnicki pa opro auto od starci
i secer na kraju opro trakot i malcar i poslje to sve ljepo mpodmazo
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh