• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
I

ihorzic

Guest
U gradu do podne a sad grem pogledat na jednu parcelu jel sazrio ječam
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bio u šumi-vitlao i rezao, ručo i malo pauziro i sad okrenuo jednu livadu pa mala pauza i onda još jednu okrenut:p
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Opet me danas drži neka fjaka ................:scratch
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
ujutro malo šminka po gradu poslje ručka malo rezanja drva predvećer izmalčirao jedan komad
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
evo sad izašao ispod tuša, do 9 smo ja i tata kopali 14 rupa za stupiće za ogradu i to popodne betonirali, a rupe ogromne 50x50cm, a duboke 55-60cm.
sad ću 2-3 dana na bolovanje i još moram zovnut susjedu da me izmasira.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
evo sad izašao ispod tuša, do 9 smo ja i tata kopali 14 rupa za stupiće za ogradu i to popodne betonirali, a rupe ogromne 50x50cm, a duboke 55-60cm.
sad ću 2-3 dana na bolovanje i još moram zovnut susjedu da me izmasira.

I ja bi se pribilježil za masažu prosim i mene boli pokoji kralježak ak more:mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
bio u šumi-vitlao i rezao, ručo i malo pauziro i sad okrenuo jednu livadu pa mala pauza i onda još jednu okrenut:p

Livadu ,jel :roll: jer ima nekih koji bi pomislili da subotom uveće pkrećeš nešto drugo :finga:

Ja danas nešto sve ''na vrat-na nos'' , ono što je vrijedno pomena je da sam izbalirao 1700 bala i sklopio motor od vladimirca , upalio je :supz:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
koliko izbaliras kad ide kako treba, hehhe i jos uput sklopio motor, da nisi nsto zaboravio
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa rekord mi je 440 bala za 43 minuta , brže od toga mislim da nemože presa , ali i za ovo redovi moraju biti veliki i lijepo složeni
Danas je situacija na terenu bila mnogo lošija , redovi i njive katastrofa ali opet je išlo nekako , imao sam i šuraka u pomoći
i čak smo imali jedan sitni kvar na presi koji nam je odnio više od sat vemena dok smo organizovali aparat za varenje da potrošimo dvije elektrode
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
dosadno za popiz... neznam kaj ču samo se izležavam i gledam televizor možda malo odem u selo al to je nezz...
 
I

ihorzic

Guest
ustao u 4 ložiti vatru i do 8 sredio jednoga 100 kilaša za kištru
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Gledal komšinicu kak kosi travu.
Sjebala ju kiša pa nije svršila.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Do podneva stigao posaditi ciklu i sad ju ova lagana kiša zalila. Bila strašna sparina, bojao sam se tuče ali na sreću ovaj put smo se izvukli.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Išlo se u Mađarsku po Goala-kod njig se zove Galagan,ista stvar,samo košta 180 kn manje nego kod nas.Pa sam si pripremila cvijeće za razvoz ujutro po cvjećarnicama.Čini mi se da nisam nigdje spomenula-znam ja proizvesti i nešto drugo osim krumpira i povrća.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh