• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,322
Nažderal se kod jednog Perice, a sad idem ko Petrice
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ljenčario i priprema za nedeljnu feštu pošto mi je danas 10 godina braka...:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Oprao rusa i T40 pošto su bili doooobro prljavi od baliranja i svega ostaloga , onda otšao u Bratunac da natovarim na labudicu neki glomazan bager i viljuškar , kada sam se vratio izbalirao neku slamu pa dovezao prikolicu drva pa opet balitao jednu slamu i jednu djetelinu i opet dovezao prikolicu drva . Dosta li je :?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Jes' , bitno je da si ti dobio petaka za proizvodnju i upotrebu alkohola :butthead:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Ja između svega ostalog radio višnjevaču :drinkers:
Samo klizi niz grlo 8)

to treba probat kako klizi,da li zadovoljava zahtjeve tržišta..:mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
to treba probat kako klizi,da li zadovoljava zahtjeve tržišta..:mrgreen:
Moderni naziv kontrola kvalitete :mrgreen:

Hočeš biti kontrolor? Pripremim paletu proizvoda bijela šljiva, žuta šljiva, višnjevaća, medica itd, možda izvučem koji as iz rukava ;)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Što smo radili dansas?Kao prvo,ustali smo u pola pet.Do sada smo radili,radili,radili,pa da nismo morali ići na wc,još bi radili,ali sada se lijepo pije kapućino,pola radne ekipe ide na seoske sportske igre,pola će malo predahnuti pa dalje raditi(hvala bogu,nemoram kuhati),posijati ću danas 6000 sjemenki brokule,kasno navečer brati papriku a član ekipe seoskih sportskih igara rajčicu.Ja na igre neidem jer mi je suprug prije osam godina u nogometu polomio nogu,pa ne mogu više trčati u vreći,niti na sto metara(a tu sam dobivala diplome za prvo mjesto),nošenje jaja u žlici mi baš neide,a niti pikado-tu mi je kuma ubila zadnju mrvicu samopouzdanja i vjere u sebe.I za povlačenje konopa treba normalna noga i za igru graničara,pa je bolje de se ne kuham ne suncu na igralištu.Da,i još ću si napikirati nešto spray krizantema kako bih imala što prodati za Dan mrtvih.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja kasnije na trakotr pa malo polje kao i obicno taj đir trenutno je oko 38 u debeloj hladovini,, za poluditi !! :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,322
Ja sam čitav dan mislil i mislil i mislil ..........ali ništ nisam smislil, tj pokapiral
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Danas sam cistio oko jedne kuce a u drugom dvoristu sam popravio radove koje nije mogla klasicna kosilica da odradi. Zaradio sam 6 piva i jedan euro.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Registriral traktor, pilil i slagal drva, hranil životinje pustil prijateljevu krmaču pod nerasta na sex,popil hladnu pivu itd..
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
ujutro mijenjal neka crijeva na bušilici poslije zval veterinara da dojde krmaču oplodit i dalje hvatanje debele hladovine
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,322
A ko bi kaj uopče delal po ovoj vručini :scratch
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Između ostalog strgo mi se traktor :cry: Sad budu neki rekli da to nije zato što je star skoro 30 godina nego zato što radim nedjeljom. Problem je kaj mi traktor tjera pumpu za navodnjavanje
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh