• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
neće još sutra ali ubrzo hoće, imam 11 kubika tako da ih ne mogu pocijepati za dan, jer tata ne cijepa jer je srčani bolesnik, a za 3 dana je već moguće.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Opral auto nako duuuugo vremena, sigurno bu sutra kiša :madmana:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
malo bio razgledavo podmazivao strojeve al treba za balirku izdvojit 3000-3500kn izdvojit jer je na njoj puko nož i potrgalo jedan pletač na DF HD 360 balirki
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Izbalirao oko 1000 bala i pomagao šuraku u vršidbi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Nije bilo kiše, ali sam zato danas (nakon jučerašnjeg pranja) mijenjal šoferšajbu . Valjda ju hladna voda šokirala :scratch :madmana::madmana::madmana:
E sad bu videl kad bu opet spužva na njemu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
došao sa posla u 18 sati, do 20 izležavanje a nakon toga dovezao dvije cisterne vode cca 5000lit i zalio povrće u vrtu.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
dovezao dvije cisterne vode cca 5000lit i zalio povrće u vrtu.
Mogao si kod mene jednu odvesti, tko još broji jedna sim - jedna tam ;)
Ja sutra rano ujutro idem zaliti svoj vrt
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
vidi se od mene nešto prema zagorju da sijeva...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
išao na poduku za vozački ispit i na stanci u 6 sati vidimo 7 ferraria jedan za drugim, sve talijani iz milana, sad ne mogu prežalit što to nisam snimio, kad je jedan stisnuo 458 italiu sva se zemlja počela tresti, koda radi pikamer.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne bio u gradu,popodne dovezli malo drva ,sutra nastavak,sad oko 22 otišao niže kuče 400 m da vidim unfal,maznuli se golf 2 i vectra,fala bogu svi živi ,od auta ništa a i dvoje djece bude ok ,fala bogu,malo brzine i alkohola i kad se strefe na lošoj cesti to se dešava
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
izvezli žena i ja svježa drva za iduću godinu,sad nek se suše,idem staviti bočnu kosu na ferkija i polako u štalu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
izvezli žena i ja svježa drva za iduću godinu,sad nek se suše,idem staviti bočnu kosu na ferkija i polako u štalu

Drva,drva sve ostalo je nebitno.I ja bih drva,samo me muči što nemam kamo staviti peć,a ozbiljno razmišljam o njoj,pogotovo od jučer kada sam dobila uplatnicu za potrošeni plin-386 kn za potrošenih 98 m/3.A samo se kupamo i kuhamo.A zimi trošomo za grijanje po 1200m/3 mjesečno.Drva,cijeli dan jučer i danas po glavi mi se motaju samo drva.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh