• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Cijeli ubogi dan sam se zezao oko one mašine za američke krofnice , kupio je i sad se mučim sa recepturama i podešavanjem mašine , muke neviđene :mad::madmana:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Pored osovine za ukljucivanje 540 ili 1000 okr/min vratila curilo malo ulje, skinem polugu, odvijem suplji vijak kroz koji prolazi poluga, zamijenim gumice, i kad sam ponovo vracao vijak upadne osovina u kuciste mjenjaca, sad moram skidati poklopac hidraulike da nadjem tu osovinu i vilicu, pa da to usitmama, ako buem mogao, Posla nekih poladana i natezanje sa poklopcom od 150 kg.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
e dns je bila uzivancija :weedman:
voznja sa qudom po blatu sa frendom
i onda došo doma pa pranje
i sutra na tehnici sa quadom
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dan je počeo neradnički i taman je trebao tako završiti ali onda malo gas do Bolča,malo žetve zobi, kasno nočno baliranje slame i sve se izvezlo i pokrilo i sad gas na kupanac i via krevet:partyman::partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
špricao *****i vinograd uhvatila me noć reko majku mu i još kao šečer na kraju 539 nestane mu goriva e pa to je prava nesreća u sreći :)
 
I

ihorzic

Guest
idem trpati staro željezo u prikolicu i glumiti roma na otpadu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma kakvog roma,ja bih vozio svaki dan al se dvorište ispraznilo ,nema starog željeza ni za ljek,a lova odmah pada:weedman::weedman::weedman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Počel čistiti radionu, ali mi se nekak baš i neda :oops:
Možda podvečer kad malo zahladi :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas dan za ništ,čekao kombajn od podne a kombajnu otpo kotač u livadama,sutra valjda bude pala žetva jer je majstor nabavio dio :vragek::vragek::vragek:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uzalud sam ja i danas čekao kombajnera za zob ,otišao na drugi teren i hebi ga kad na 3 sela kombajn i pol ima:madmana::madmana::madmana:
 
I

ihorzic

Guest
popravio favorit i pozubljao nešto malo za moje ovčice sijena
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
uzalud sam ja i danas čekao kombajnera za zob ,otišao na drugi teren i hebi ga kad na 3 sela kombajn i pol ima:madmana::madmana::madmana:

skini mu kotač da ne utekne...:lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh