• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Pregledavao kukuruzu i naletio na jednu bolest onda sam istrgno tu stabljiku i nadam se da neće bit zaraženja...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Znači definitivno treba peć nove! ;)

sutra od jutra okreneš jedno dve štruce i ako imaš grožđica isto paše,evo danas kod mene bio neki normalni dan bez natezanja,sad malo na kompu ,djeca održavaju atmosferu i ide se vidjeti neki film:weedman::weedman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Do podneva mi se nist nije dalo radit,poslije malo oko kuče,pa išao silirat za krave,nahranio i sad je vrijeme za spavanje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Držimo i samo polako a imalo ženskog šarma nebi bilo naodmet,sretno :p:p:p
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Položila prometne propise! Korak bliže vozačkoj. :D (ženski šarm u susretu s kompjuterom ne pomaže, ali hvala)

Sad mogu peć kolače! :mrgreen:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ako se smije pitati koliko si imala bodova, ja sam položio prošli utorak, i to iz prve sa 117 bodova:partyman::partyman::partyman::partyman: kod nas se piše kemijskom na papir pa nema ispravljanja,a na komp se to može srediti.
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
ako se smije pitati koliko si imala bodova, ja sam položio prošli utorak, i to iz prve sa 117 bodova:partyman::partyman::partyman::partyman: kod nas se piše kemijskom na papir pa nema ispravljanja,a na komp se to može srediti.


Isto 117 bodova! Isto iz prve. :weedman:
Izluđivala sam sve oko sebe komentiranjem prometnih situacija. (I još ću) :rolleyess:
Pisalo se na kompjuteru, rezultati su odmah kad završiš ispit. Tako je unazad dvije godine.

Nije teško, a ispravljat možeš dok ne klikneš na slijedeće pitanje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa čestitke maslačak,kako je vama sada ljepo u auto školi,u moje vrijeme se polagala vožnja na jugiću i to još sa 4 brzine,muka živa,nek ti je i dalje sretno:prayer::prayer:,ja dopodne skočio do mlina u Kovačicu jer idu drugi tjedan u remont,popodne izležavanje i sad opet večeras u drugu Kovačicu kod majstor po neke klinove za traktor,sad jedan lagani limunić i gas njonjati:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kupila sa krasna bluzica,suknja,topić,tri para natikača,brao se peradajz(pasti će neka kunica),a sada se ide malo van.Izlazak sa prijateljima(mojim plesačem i njegovom suprugom),večerica....
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Navodnjavao papriku, očistio 500 mladih jagoda od trave, pukali otac i ja luk (oko 400 kg), pošpricao papriku (Match + Quadris). Ustao se u 6 i završio u 21 s tim da sam imao odmor od 12 do 4 popodne.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
ispumpavao jednu šternju(bunar),a voda hladna da ne možeš stajat u njoj...
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
danas sam zasal punit cisternu na vrtu sa vodom al nisam videl da je pipa bila otvorena i sve van iscurilo :axe::mad:
pa sam išal sa quadom u obilazak trsja i usput probušil gumu pa je bilo svega dok sam čekal starog da dojde po mene
i onda doma mjenjal gumu
pa pose išal na pečence
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jutro mamuran u pm uz jenu kaficu na terasici popio pojel si i sad malo skok na forum
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Čistio se dnevni boravak od krhotina.Pao luster sa plafona-pet godina je mirno visio u zraku,probio stolič u boravku. Sveukupna šteta šest tisuća kuna.Ali dobro je,da je bila čija glava ispod njega rupa bi bila sigurno veća.Da mi je tko pričao da se to dogodilo,ne bih vjerovala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e johabica to se zove smola ali sad u toj nesreči budeš imala novi stol i luster,da si bliže preporučio bih ti dobrog majstora da ti napravi stol od domačeh hrasta,a dobro malo šale ,bitno da nitko nije strado,ovo su sve popravljive štete:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
e johabica to se zove smola ali sad u toj nesreči budeš imala novi stol i luster,da si bliže preporučio bih ti dobrog majstora da ti napravi stol od domačeh hrasta,a dobro malo šale ,bitno da nitko nije strado,ovo su sve popravljive štete:partyman::partyman:

Da, ali to nije sve.Taman zaradim neku kunicu,već ju moram potrošiti.Osim ovoga,neki dan muž išao u garažu sa autom,i dogodi se što?Malo puhao vjetar,vrata garaže poletjela i udarila auto.Auto novi-Kia sportage,stara tri tjedna,190000 kn.Šteta(umeđuvremeno popravljeno)tisuću kuna i cjelodnevna žalost.Žalost je prošla već sljedeće jutro,ali kune su otišle u nepovrat.I opet osim toga,danas smo bili kod veterinara sa mačićima starim trinaest dana zbog upale očiju,platili liječenje,a za dva mjeseca ih nećemo prodati nego pokloniti dobrim ljudima.Pa da iskoristim priliku,želi li netko udomiti prekrasne mačiće kroz mjesec i pol,toplo preporučam naše.U međimurskoj i varaždinskoj županiji isporika moguća osobno,čak se mogu po dogovoru preuzeti i u Zagrebu kada budemo na veletržnici.Eto,navalite slobodno već sada sa naruđbama.:):finga::blackeye
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh