• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
pozdrav johabice ...vidim da si i ti pokazala ovaj smajlić ajkuli :)finga:)...e kolegice i ja sam ga pokazao moderatoru abrikilu i on me nagrdio i rekao da je to srednji prst a ne palčevi kako sam ja mislio.. e sad koliko vidim ni ti neznaš........ili znaš ha haa.ma šalim se znam da neb ajkuli pokazala srednjaka al mislim da ni on nezna jer nije reagirao ko abrikil a mislim da većina nezna
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma kolega mene ti smajlići ne je.u ni 1%,a meni taj upravo izgleda sa palcom i ljepo nasmijan,:finga::finga::rolfer::rolfer::lol::lol:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Da, ali to nije sve.Taman zaradim neku kunicu,već ju moram potrošiti.Osim ovoga,neki dan muž išao u garažu sa autom,i dogodi se što?Malo puhao vjetar,vrata garaže poletjela i udarila auto.Auto novi-Kia sportage,stara tri tjedna,190000 kn.Šteta(umeđuvremeno popravljeno)tisuću kuna i cjelodnevna žalost.Žalost je prošla već sljedeće jutro,ali kune su otišle u nepovrat.I opet osim toga,danas smo bili kod veterinara sa mačićima starim trinaest dana zbog upale očiju,platili liječenje,a za dva mjeseca ih nećemo prodati nego pokloniti dobrim ljudima.Pa da iskoristim priliku,želi li netko udomiti prekrasne mačiće kroz mjesec i pol,toplo preporučam naše.U međimurskoj i varaždinskoj županiji isporika moguća osobno,čak se mogu po dogovoru preuzeti i u Zagrebu kada budemo na veletržnici.Eto,navalite slobodno već sada sa naruđbama.:):finga::blackeye

e to se zove nesreća nego jesu li to perzijski mačići kolko stari i to ja bih jednoga al nezz dal će mi starci dat malo daleko :( al ak su perzijski probal bum ih nagovorit :D :supz::finga::supris:
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Nisam veterinar ali imam iskustva s upalom očiju kod mačaka...ako možete nabavite kod nekog doktora recept za klorofenikol, to je za ljude ali je savršena antibakterijska mast i za mačiće, samo fino isperete mlakom vodom i gazicom/vaticom mačićima oči i malo klorofenikola i ko beba!

i ps. da ne bude off topic...ljenčarim čitav dan nakon posjeta doktoru jer sam uganula gležanj...jedina mi je utjeha kaj ne moram kosit... jer je prevruče i presuho i za travu...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Bok Ninci!

Nekom se mora smrknuti, da bi onom drugom svanulo..:)
Uživaj u slobodnjaku, pa makar i s uganutim gležnjem.. Hm, kad gradska cura pođe u brege..:mrgreen: Eto, žao mi te zbog gležnja, drago mi je što ljenčariš, pozdravi po kući i čestitam na prinovama.. Kaže se da je sretna kuća u kojoj se stalno rađa novi život..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da krenemo redom,danas se radilo u plasteniku ujutro,do devet-hranilo se komarce-popili su mi barem pola litre krvi,pa se išlo u Mađarsku,pa se odmaralo,pa su se opet hranili komarci do devet navečer.Mislim da bi mi dobrodošla jednapoštena infuzija.
Što se tiče crvenog smajliča,čisto mi je žao što su nam otkrili da nije ono što smo mislili da je,baš ima lijepi zubati osmjeh.Vidi,:finga:,zar nije krasan?;)
E,moja maca nije perzijska,to je ljiepa domaća maca,vrlo umiljata za u kući i vani,jako se voli maziti,a miševe lovi tako dobro da ukoliko želiš imati miša u dvorištu,morati ćeš ga kupiti od trećeg susjeda.:lol:Otac mačića je razbojnik,susjedov perzijanac,(širi svoje gene po cijelom susjedstvu).Prošlo leglo je bilo pola kratkodlakih,a pola dugodlakih.Jednoga je uzeo sin,i zaista je prekrasno mače,u tri boje, krasne okrugle glavice,duge bujne dlake,uvijek spreman za igru sa ukućanima,baš kao njegova mama.Takvo je i ovo leglo,tri će biti dugodldki,jedak kratkodlaki,a jedan će biti ista mama,malo duža dlaka,gusta,crno-sivo-bijeli.
Kod veterinara smo nakon pregleda dobili antibiotsku mast-Tobrex,eto,već je sve u redu,hvala na savjetu.Inače u uputstvu piše da je to mast za ljude.
Eto,mala stvorenja donose radost u kuću,samo ih nažalost nemožemo zadržati,jar naša Cica(tako se zove naša maca) već opet zagledava dečke,pa bi se moglo dogoditi da kroz tri mjeseca bobijemo nove prinove.Ali nema veze,sve dok ih budemo mogli udomiti,maca na sterilizaciju neće ići.:lol::lol::lol:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kod vas ima tolko puno otave da ju morate prekretat??

a da ima je dosta stim da nije sejana a kod nas ni nije baš vruće onako ugodno sam se bojim da bude padala kiša nešto vjetar zapuho strah me da bu padalo i pokosio travnjak :weedman::mrgreen::supz::finga:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
danas se uživalo sve dok nisam čul sirenu...hop ja van...sujedno selo...ja u kuću kad opet tuli...hop drugo selo...tak sjedim ja i sjetim se da nekaj delaju na strujnom vodu i nema struje..skužim da nemre sirena tuliti,a prazan mi mob...niš ja do vatrogasnog,a ono fešta u malo daljem selu...ništa oblačenje...kolega zeko2511 je isto došel...i mi to pogasili i nazdravili uz jednega mrzlega Pana...došel doma samo kaj sam se najel ponovo tuli pak naša sirena...aj haj...opet...kolege do nas nisu dobro zgasile na poziciji di su bili pak se vužgalo...ništa ponovo gasiti...i evo...crknuti ko pesi smo došli na još jednega mrzlega "pana"...hehe
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas krenuo sa zadnjim davljenjem trimera za ovu godinu,nema šanse dok sutra završim da se više kosi ove godine ,treba misliti malo ekološki:finga::finga::lol::lol:,popodne lješkarenje uz Pan lagano ohlađen
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,danas se radilo nešto korisno,nabralo se tonu(otprilike)šljivara,sada je mali predah nakon vračanja iz polja,pa će se lijepo poslagati u gajbe.Da ne bude gužve sutra kada će se brati u plasteniku.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne sam oprao fekića i sonaliku,poslje podne otišao po novi akumulator za ferkića ,cijepanje drva i sad večeras sat vremena bez struje katastrofa :madmana::madmana::madmana:
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
pajdaš na žaru

Danas sam bacio pajdaša na žar :).
 

Prilozi

  • P8130146.jpg
    P8130146.jpg
    81.7 KB · Pregleda: 66

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Salata,salata,rezala se salata.Bem ti rubnu palež i neopreznog(ma napravilo se sve što se moglo,ali slaba korist) proizvođača.Da poludiš.Sada mali predah,pa idem nabrati petnaestak kutija paprike,da mi popravi raspoloženje.Ona je barem lijepa,ako već ima slabu cijenu.Bem ti i cijenu.Opet mi se vraća loše raspoloženje.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh