• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Nakon posla malo se grijali, krenuli pečenci :weedman:

Ovo je hibrid, domaća kukuruza dolazi kasnije :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
počele pripreme oko odlaska na more.....:mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
počele pripreme oko odlaska na more.....:mrgreen:
Da vidimo ;)

ja √
auto √
gajbe pive √
ručnik √
žena i djeca -
krema za sunčanje √

Dopiši ako sam nešto zaboravio :finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Da vidimo ;)

ja √
auto √
gajbe pive √
ručnik √
žena i djeca -
krema za sunčanje √

Dopiši ako sam nešto zaboravio :finga:

trenutno se samo auto lickao,ostalo sutra...:mrgreen:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
E ja jučer bio na moru u istri dobro more bilo al je u subotu malo zamrznulo voda topla a vani hladno. Moj savjet nejdite odma u vodu prva 2 dana jer je mrzla
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne gas do Vrbovca po neke gumice za kočnice,pih voze se ko Šumaheri po cesti,popodne što bi rekli nije neko vrijeme pa se malo ljenčarilo:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
danas sam pobiral krumpir
poslje toga opral zetora (nakon mnogo vremna) :weedman:
pa malo na motor dok me kisa nije poterala doma
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Nakon posla malo se grijali, krenuli pečenci :weedman:

Ovo je hibrid, domaća kukuruza dolazi kasnije :)

a vi več pečete pećence al budete se naslavili oko njih mi dns okrenuli bumo odojka ak budu dali,moj brat ima rođendan fešta do zore :mrgreen::mrgreen::supz::supz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Generalka na Adamu iznutra.
Ide gospodin na izlet 8)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Na polju bio prevračao slamu da bolje strune samo jednu njivu koju nismo pobalirali znam da bi bilo bolje ić sa podrivačem al nema veze isto sranje drugo pakovanje kad na to dojde gnoj isto kaj da projdeš sa podrivačem a da ne gnojiš,a ak gnojiš onda sam u banani :weedman::weedman::finga::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne bio na pilani odvezao jedan orah ,biče robe za kundake,nešto malo hrasta i onda peh ,spičila me osa drito u nosinu mamu joj pokvarenu,popodne sam morao hladiti oteklinu sa gemištom:partyman::partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
do podne bio na pilani odvezao jedan orah ,biče robe za kundake,nešto malo hrasta i onda peh ,spičila me osa drito u nosinu mamu joj pokvarenu,popodne sam morao hladiti oteklinu sa gemištom:partyman::partyman::partyman:

ja to hladim sa crnjakom i fiftačom :drinkers::weedman::rolfer::finga:
 
Posljednje uređivanje:

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Ako nekog stvarno zanima, danas je bilo uređenje zečinjka, nasađivanje kokoši i pečenje dizanih kolača.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Naterali me da ga malo ovlažim i izvana iako sam rekel da nebum više :twisted:
Al sad je stvarno miran do prve rose
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ako nekog stvarno zanima, danas je bilo uređenje zečinjka, nasađivanje kokoši i pečenje dizanih kolača.

čuj ako si blizu dođem na digače još ako su sa orasima i makom,mljac,mljac,eto kod mene danas pala košnja nešto cijelih livada,podjelili pola pola žena i ja ,sad večeras morao biti priručni vodoinstalater,ali drži voda:prayer::prayer::drinkers::drinkers:
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
čuj ako si blizu dođem na digače još ako su sa orasima i makom,mljac,mljac

Vidi čuda, s orasima i makom su! Slobodno navrati, ali do sutra ne garantiram šta će ostat ;) :blackeye
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh